• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Peugeot Motocycles, Pulsion Euro5’in piyasaya süreceğini duyurdu

12 Mayıs 2022 Perşembe 13:00
12
14
16
18

Peugeot Motocycles, Pulsion Euro5’in piyasaya süreceğini duyurdu


           HABER MERKEZİ      
     120 yıllık köklü geçmişiyle motosiklet macerasını sürdüren Peugeot Motocycles mevcut 125cc serisini tamamlayan Pulsion Euro 5’i İsotlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren İsotlar Motor güvencesiyle Haziran ayında Türkiye’de piyasaya sürecek. Dünyada mobilitenin önemli bir oyuncusu haline gelmeyi vaad eden Pulsion Euro 5, kullanıcılarına premium sürüş keyfi sunacak.
     Dünyada yola çıktığı günden bu yana modeli, üstün performansı ve zarif tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Euro 5 motora sahip Pulsion, Türkiye’de yeni dönem mobilite çözümleri için mükemmel bir örnek teşkil edecek.

KATEGORİSİNDE BİRLEŞTİRİLMİŞ ABS VE SBC FREN SİSTEMİNE SAHİP TEK MOTOSİKLET!
     Fransa’da üretilen Pulsion Euro 5; yüksek düzeyde donanım, benzersiz performans, optimum konfor ve kusursuz güvenliği bir araya getiriyor. Kendi ürün ve hacim sınıfında hem ABS (Kilitlenmeyen fren sistemi) hem de SBC (Senkronize Fren Sistemi) fren sistemi sunan tek motosiklet olma özelliğine sahip olan Pulsion Euro 5, kullanıcısına şehir içi yolculuklarında güvenli bir tutuş sağlamayı vaad ediyor.
     ABS*, tekerlekleri kilitlemeden güvenli frenleme sağlarken, SBC** teknolojisi ile frenleme, sol (arka) fren koluyla uygulandığında bile ön ve arka tekerleklere dağıtılır. Bununla birlikte acil fren durumunda sürücünün güvenliğini artırmak için uyarılar otomatik olarak tetiklenir. Olağanüstü sürüş deneyimi sunan Pulsion Euro 5, gürültü emisyonlarını ve yakıt tüketimini azaltmak için LFE (düşük sürtünme verimliliği) teknolojisi ile donatılmıştır .

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARININ ANALİZİYLE YENİDEN TASARLANAN ALLURE VE GT VERSİYONU
     Allure ve GT versiyonlarında ise; adım adım GPS yönlendirmesi, sürücü telefonuna gelen SMS’in ilk 30 karakterinin okunabilmesi, telefondaki numaranın veya bildirim panelinin görüntülenebilmesi gibi parametrelerin bulunduğu i-Connect gösterge paneli yer alıyor.
     Peugeot Motocycles, motorseverlerin ihtiyaçlarını analiz ederek Allure versiyonunu yeniden tasarladı. Bu tasarım sürücünün ekranlı jet ve tam yüz kaskını kolayca taşıyabileceği anlamına geliyor. 39L’lik bir üst çanta ve 39L’lik bir koltuk altı saklama bölmesi ile donatılan Allure, toplam 78L yük kapasitesini İsotlar Motor güvencesiyle sunacak.
     Peugeot Pulsion, 3 tekerlekli ağabeyi Peugeot Metropolis’ te olduğu gibi, üst kasasında tam LED aydınlatması, motorun gövdesiyle aynı renklerde boyanmış cüretkar duruşu ve spor kaplamasıyla sınıfının en iyisi olacak. Özellikle Pulsion GT’ nin Saten Titanyum rengi keskin hatlarını güçlendirirken, sarı hatları benzersiz tasarımını vurguluyor.

3 PENÇELİ ARKA LAMBAYA SAHİP PULSİON SERİSİ
     Peugeot Metropolis gibi, Pulsion serisi de önde kedi gözü şeklinde tasarlanan DRL****’lere (gündüz farları) ve Peugeot tasarımının parlak imzalarından ilham alan “3 pençeli” arka lambalara sahip.
     Peugeot PowerMotion® Euro 5 motor ailesi, serideki ve kategorisindeki en güçlü motor ailesi olarak sunulacak. 125cc Pulsion motor, 8800 RPM’de maksimum 10,6 KW güç için 14,4 HP ve 12,4 NM tork (döndürme kuvveti) geliştirir.


+ Benzer Haberler
» Gençlerin yarısı hizmet sektöründe
» Nebati: TKBB’nin aktifleri 467 milyar TL
» Diş hekimleri ve doktorlar grevde!
» Tarım-ÜFE yıllık %118,53 arttı
» Nisan ayında 133 bin 58 konut satıldı
» Zam dalgası devam ediyor!
» İzmir, Çeşme Projesi’ne karşı tek yürek
» Atatürk Havalimanı ‘millet bahçesi’ olacak
» Gürer: İcra takibi dosya sayısı 23 milyonu geçti
» Yabancı turistleri artık Türk firmaları taşıyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 18.05.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni