• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Oda-Borsa takımı “iyilik” için koştu

20 Mayıs 2022 Cuma 13:00
12
14
16
18

Oda-Borsa takımı “iyilik” için koştu


           HABER MERKEZİ      
     Omurilik felcinin tedavisine fon sağlamak için 2014’ten bu yana düzenlenen Wings For Life World Run yarışının Türkiye’deki resmi lokasyonu bir kez daha İzmir oldu. Tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022’de “Oda Borsa İzmir” takımı da omurilik felçlilerine umut olmak için koştu. İzmir’in 2 Oda ve 1 Borsası’nın desteğiyle başarılı bir sosyal sorumluk projesine imza atan katılımcılar, plaket ve madalya ile ödüllendirildi.
     İzmir Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve İzmir Ticaret Borsası’ndan (İTB) toplam 60 çalışanın katıldığı “Oda-Borsa Takımı Ödül Töreni” İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Törenin açılış konuşmalarını İZTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Tanyeri, İTB Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü ve EBSO Genel Sekreter Yardımcısı Ayşen Şahin yaptı.

PROF. DR. TANYERİ: “İYİLİK HIZLA BULAŞAN BİR ŞEYDİR”
     Oda-Borsa takımının çok güzel bir iyiliğe vesile olduğunu belirten İZTO Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa Tanyeri, “Wings For Life World Run projesi kardeş odaların ortaklığında çok güzel bir proje oldu. Başkanlarımız ‘Kardeş Oda’ kavramını sık sık dile getiriyor ve ortak projeler gerçekleştiriyor. Çalışanlarımızın arasında da çok güzel bir dostluk var.  Wings For Life iyilik hareketi bütün dünyada büyük ilgi görüyor. İnanıyorum ki, sizler madalyalarınızı boynunuzda değil kalbinizde taşıyacaksınız. Çünkü iyilik inanılmaz derecede hızlı bulaşan bir şeydir. Katkıda bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ŞAHİN: “HERKESİ TEBRİK EDİYORUM”
     EBSO Genel Sekreter Yardımcısı Ayşen Şahin, “Wings For Life World Run projesi hem yarattığı iyilik zinciri hem de 3 Odanın arasındaki işbirliğine örnek olması açısından da çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi. Bu güzel amaç için birlikte olmaktan dolayı çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Oda-Borsa takımında yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Derece alan, almayan herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.

GÜDÜCÜ: “ODA VE BORSALAR BİRÇOK PROJEDE BERABER”
     İTB Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü ise, “Böyle birlikteliklerin artmasını diliyorum. Siz koşamayanlar için koştunuz, bizler için de koştunuz. Önümüzdeki yıl hep birlikte koşmayı umuyoruz. Bu dönem birçok projede Oda ve Borsalar olarak beraberiz. Yönetim Kurullarımız her şeyi birlikte yapma konusunda bizlere güç veriyor.  Bu anlamda sizlerin çabası son derece kıymetliydi. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
     Açılış konuşmalarının ardından madalya ve plaketlerini alan Oda ve Borsa Takımı katılımcıları, kurumsal yardımseverlik adına Wings For Life World Run katılmaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.

21.1 KM KOŞARAK BİRİNCİ OLDU
     Wings for Life Dünya Koşusu’nda Oda Borsa Takımı’nda birinci olanlar; erkeklerde Tolga Uğurel (21.1 km), kadınlarda Sibel Kartelli (11.3 km). İkinci olanlar; erkeklerde Murat Turmak (10.9 km), kadınlarda İslime Pınar Nacak (9.8 km). Üçüncü olanlar; erkeklerde Zeki Erez (10.7 km), kadınlarda Aysu Kıran, (7 km). Dördüncü olanlar; erkeklerde Birol Efe (10.4 km), kadınlarda Büşra Melisa Taşan (6.7 km). Beşinci olanlar; erkeklerde Hitay Baran (9.5 km), kadınlarda Hilal Doğan (5.2 km).


+ Benzer Haberler
» Asgari ücrete %30 ara zam
» “KKM sisteminde gerekli iyileştirmeleri yapacağız”
» İSO Türkiye İmalat PMI haziranda 48,1’e geriledi
» Konutlarda ısı yalıtımı için uygun kredide başvurular başladı
» Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’nden ‘adil ticaret’ çağrısı
» MB, döviz komisyon oranını yükseltti
» GTŞ’lerin avans ödemeleri 40 gün ötelenebilecek
» 740 milyon TL’lik tarımsal destek ödemeleri başladı
» Saydan: Tüm yük bez kullanan hastanın sırtına binecek
» “Havaların ısınması fiyatlara olumlu yansıyacak”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 02.07.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni