• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Nova Fresh Air ile her ortamda temiz hava

12 Kasım 2020 Perşembe 15:00
12
14
16
18

Nova Fresh Air ile her ortamda temiz hava

           HABER MERKEZİ      
     Medikal ozon cihazı üretimiyle başarılı bir çizgi yakalayan Cemil Has Medikal Ltd. Şti., yine yeni bir cihaz ile gündemde. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sundukları medikal ozon cihazı Salutem Plus’ın ardında şimdi de ozonla hava temizleme cihazı Nova Fresh Air’ı tüketiciyle buluşturan Cemil Has Medikal Ltd. Şti. Genel Müdürü Cemil Has, Covid-19 pandemisinde ozonun öneminin bir kez daha anlaşıldığını ve yeni ürünleri ile bu alanda yine iddialı olduklarını belirtti.

     Medikal ozon cihazı sektöründe yerli ve milli üretim ile adından sıkça söz ettiren Cemil Has Medikal Ltd. Şti. Genel Müdürü Cemil Has, yeni cihazları Nova Fresh Air hakkında bilgi verdi. Covid-19 salgını ile mücadelede ozonun önemli olduğunu vurgulayan Has:”Pandemi ile mücadele ettiğimiz bu süreçte bulaşma riskinin her ortam için geçerli olduğunun bilincindeyiz. Uzmanların da dediği gibi Covid-19’a sadece sosyal yaşantımızda değil; okul, ev ya da kısa süreli bulunduğumuz ortamlarda ile yakalanabiliriz. Bu nedenle ortam havasının temiz olmasına özen göstermeliyiz. Piyasaya yeni sunduğumuz Nova Fresh Air ozonla hava temizleme cihazımızı da bu amaçla ürettik. Tüketiciyle buluşan ürünümüzün bu noktada önemli bir ihtiyacı karşıladığını rahatlıkla söyleyebilirim” dedi.

     Nova Fresh Air’ın ortamdaki havayı, hiçbir kimyasal madde kullanmadan temizlediğinin altını çizen Has, “Covid-19 nedeniyle gün içerisinde dezenfektan ve kimyasal maddelerle çok fazla temas halindeyiz. Ancak Nova Fresh Air ortam havasını temizlerken kimsayal madde kullanmaz ve toksik atık oluşturmaz. Bu sayede, sağlığa zarar verecek herhangi bir kalıntı bırakmaz, alerjiye yol açmaz. Nova havayı hem temizler hem de tazeler” şeklinde konuştu.  

“KULLANIM ALANI ÇOK GENİŞ”
     Nova Fresh Air’ın kullanım alanı hakkında bilgi veren Has, “Ürünümüz Nova okullarda, dershanelerde, otellerde, hastane ve hasta odalarında, kliniklerde, eczanelerde, ibadethanelerde, bankalarda, spor salonlarında ve soyunma odalarında, ofis ve kafelerde, arabalarda yani temelde insanın olduğu her ortamda kullanılabilir. Ortam havasını temizlerken sadece ozondan faydalandığı ve kimyasal içermediği için bebek ve çocukların olduğu her ortama uygundur. Ayrıca astım, alerji gibi sağlık sorunlarına yol açmadığı için hassas bireyler de kolaylıkla kullanabilirler” dedi.

“TEST SONUÇLARI MEMNUN EDİCİ”
     Nova Fresh Air’in yapılan testlerden memnun edici sonuçlarla çıktığını belirten Has, “Cihazımız; küf, mantar,  rutubet, ev akarları, toz partikülleri, formaldehit, karbondioksit, karbonmonoksit, kükürt dioksit, azot oksit üzerinden yapılan performans testlerinde başarılı sonuçlar elde etti. Nova Fresh Air’in, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olan bu maddeleri ortam havasından temizlemede gösterdiği bu başarı elbette bizleri mutlu etti. Cemil Has Medikal olarak sürekli kendimizi geliştirerek yeni ürünlerimizle sağlık sektörüne katkı sağlamaktan mutluyuz. “ diye ekledi.


+ Benzer Haberler
» Ankara Şehir Hastanesi biyomedikal malzeme satın alacak
» Bostik Türkiye’den Gürcistan atağı
» Lansinoh, Yılın En İyi İşvereni seçildi
» İzmirli minikler portatif havuzlara kavuştu
» CV Bank haziranda 102 kişiyi iş sahibi yaptı
» “Future Of Technology” webinarında siber güvenlik konuşuldu
» Uşak İl Özel İdaresi elektrik tesisat onarımı yaptıracak
» Büyükşehirden Beydağlı üreticilere küçükbaş hayvan desteği
» Batur’dan iyiliğe davet; “Askıda Kurban” kampanyamıza katılın
» Karabağlar’da kurban satış yerleri denetleniyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 06.07.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni