• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Endüstriyel Dönüşüm “Wın Eurasıa” Fuarı’nda başlıyor

17 Mayıs 2022 Salı 13:00
12
14
16
18

Endüstriyel Dönüşüm “Wın Eurasıa” Fuarı’nda başlıyor


           HABER MERKEZİ      
     Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen Avrasya’nın lider sanayi fuarı WIN EURASIA, 8-11 Haziran 2022 tarihlerinde endüstri profesyonellerini bir araya getirecek. Yenilenen İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, “Endüstriyel Dönüşüm” teması etrafında şekillenecek etkinliklerle farkını ortaya koyacak.
     Endüstri sektörünün en önemli fuarlarının başında gelen sektör profesyonelleriyle birlikte en yeni ürünlerin ilk kez tanıtılacağı ve İSDER’in (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği) ana destekçisi olduğu WIN EURASIA, kapılarını açmaya hazırlanıyor. Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen fuarda, metal işlemeden otomasyon teknolojilerine, elektrik ve elektronik ekipmanlardan iç lojistiğe kadar çok sayıda ürün grubu görücüye çıkacak. Geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm bileşenlerin yakından incelenme fırsatının sunulacağı fuarda ayrıca 5G teknolojisi de yine ilk kez bir fuar alanında endüstriyel kullanıma sunulacak.

     WIN EURASIA fuarı öncesi düzenlenen basın toplantısında İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Karataş; Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Annika Klar, Hannover Fairs Turkey Genel Müdür Yardımcısı Belkıs Ertaşkın, Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ayşe Fıçı, AKDER (Akışkan Gücü Derneği) Genel Sekreteri Gürbüz Kançal, ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Kayakıran, ETMD (Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cemaloğlu, ROBODER (Robotik ve Yüksek Teknoloji Üretim Sistem Entegratörleri Derneği) Küresel Faaliyetler Komite Başkanı Eren Gönenli, TÜYİDER (Tüm Yüzey İşlemler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Doğangün bir araya geldi.

“GELECEK VİZYONUMUZDA ÖNEMLİ YOL ARKADAŞIMIZ”
     İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Karataş “WIN EURASIA Fuarı, çizdiğimiz gelecek vizyonumuzda bizler için önemli bir yol arkadaşımızdır. Sektörümüzün sesini duyurabilmek için bu tür fuarların önemine inanıyoruz” diyerek şu ifadeleri kullandı:
     “Dünyada hangi sektörde faaliyet gösterildiğine bakılmaksızın, sektör oyuncuları ancak global ticarete entegre ve inovatif yaklaşımlar ile sürdürülebilir küresel rekabet içinde var olmaktadır. WIN EURASIA Fuarı’nın ana destekçisi olmamız bu hususu ne kadar önemsediğimizi kanıtlar niteliktedir.

     İSDER; 2006 yılında güzel ülkemizin eşsiz mühendislik kabiliyetine, işçilik kalitesine, AR-Ge ve teknoloji hakimiyetine sahip olan firmaları ile istif makinaları sektörünü tek çatı altında birleştirme gayesiyle yola çıktı. Sektörümüzün her zaman ileri gitmesi adına yürüttüğümüz çalışmaların uzun soluklu bir süreci de beraberinde getirdiğine inanıyoruz. WIN EURASIA gibi fuarlar, çizmiş olduğumuz bu yol haritamızda bizler için önemli birer yol arkadaşı oluyor. İSDER üyelerinin ve sektörün sesini duyurmak için WIN EURASIA Fuarı’nın önemine inanıyoruz ve tüm paydaşlar için başarılı bir fuar olmasını temenni ediyoruz.”  

“DİKKATLER TÜRKİYE ÜZERİNE YOĞUNLAŞMIŞ DURUMDA”
     Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Annika Klar, imalata dayalı tüm sektörlerin dikkatinin Türkiye üzerine yoğunlaşmış durumda olduğunu belirterek “WIN EURASIA, imalat sanayiindeki pek çok profesyoneli bir araya getirecek. Bunun yanı sıra fuarımızın yeni teknolojilerin gelişmesine yaptığı katkı ile endüstriyel alanda 5G teknolojisi kullanımının ilk kez bu yılki WIN EURASIA’da tanıtılacak olması, dikkatleri fuarımızın üzerine çekmekte” dedi.

     8-11 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarı ziyaret etmek için www.win-eurasia.com adresinden ücretsiz ziyaretçi kaydınızı yaptırabilirsiniz.


+ Benzer Haberler
» Kruvaziyerin yarısını Kuşadası ağırladı
» Lisanssız elektrik üretim yatırımcısı, oyun içinde kural değişikliği yaşıyor
» Sağlık Bakanlığı Ek Ödeme Yönetmeliği yayımlandı
» Yıllık toplam ciro %129,8 arttı
» Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında düzenleme yapıldı
» Perakende satışın yıllık hacmi arttı
» Tarım Kredi’den temel tüketim ürünlerinde indirim
» Sanayi üretiminde yıllık artış yüzde 8,5
» Sabancı Holding’den ilk 6 ayda 6,4 milyar TL kombine yatırım
» “Küçükbaş hayvan sayısında artış var”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 13.08.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni