• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Zyxel kullanıcılarının güvenleği Bitdefender’e emanet

07 Temmuz 2018 Cumartesi 08:00
12
14
16
18

Zyxel kullanıcılarının güvenleği Bitdefender’e emanet

           HABER MERKEZİ     
     Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs’ün kötü niyetli yazılımlara karşı sunduğu ve pazarda lider konumda olan anti-malware hizmetlerinden artık Zyxel kullanıcıları da faydalanarak çevrimiçi tehditlere karşı en üst düzey korumaya sahip olacak.
     Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı en son teknolojiye sahip uçtan uca güvenlik çözümleri ve tehditlere karşı ileri düzey savunmayla koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, güvenli internet erişimi ve ağ çözümleri servisi alanında hizmet veren Zyxel Communications ile iş birliğine imza attı.

     Bu stratejik iş ortaklığı ile artık Zyxel güvenlik cihazlarının portföyünde Bitdefender Antivirüs’ün anti-malware hizmetleri bulunacak.
     Anlaşma sayesinde, Amerika’daki Zyxel ZyWALL kullanıcıları üyelik yoluyla Bitdefender Antivirüs hizmetlerinden faydalanabiliyor ve çevrimiçi tehditlere karşı en yüksek ağ korumasına ağ performansları düşmeden sahip oluyor. Saniyede 40 Gigabyte’ı aşabilen tarama hızıyla Bitdefender Antivirüs teknolojisi, Zyxel kullanıcılarının çevrimiçi güvenliğini en üst düzeye taşırken sistem kaynaklarına ise minimum düzeyde etki ediyor.

“Zyxel Kullanıcıları İçin Mümkün Olan En İyi Koruma”
     İş birliğiyle ilgili Bitdefender Antivirüs Teknoloji Lisanslama ve Servis Sağlayıcısı Başkan Yardımcısı Jose Lopez, “Zyxel ile çalışmaya başlayarak, dünyaca tanınan kalitesiyle en üst düzey siber güvenlik korumasını sunan Bitdefender Antivirüs’ün kullanım kapsamını daha da genişletebildiğimiz için çok mutluyuz. Bu iş birliği ile Zyxel müşterileri, siber güvenlik sektörünün lideri konumunda bulunan Bitdefender Antivirüs teknolojisini kullanma imkanı bulacak.” diyerek görüşlerini ifade ederken, Zyxel’in Kuzey Amerika Satış İşlemleri Başkan Yardımcısı olan David Soares ise heyecanını “Bitdefender Antivirüs’ün, Zyxel ZyWALL portföyüne eklenmesi kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi korumayı ulaştırma kapasitemizi güçlendirecek ve anti-malware hizmet seçenekleri arasında bizi rakipsiz kılacak.” sözleriyle dile getirdi.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:
     2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard ile felaket kurtarma ve iş sürekliliği alanında faaliyet gösteren Clonera’nın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.
     Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

 


+ Benzer Haberler
» İşsizlik oranı %12,3 seviyesinde gerçekleşti
» Dünya’nın çeliği Türkiye’de test ediliyor
» Perakende satış hacmi bir önceki yılın aynı ayına göre %9,2 azaldı
» E-ticaret sektörü 14 Şubat’ı sevdi
» HALK GYO’nun net kârı 395 milyon TL
» Dacia Duster’a yeni nesil benzinli motor
» İZTO’dan plastik sektörüne güzel haber
» “Kullanıcı değil, üretici ve yön verici olmalıyız”
» TEB: Eczacılar ilaç bulmakta zorlanıyor
» Meslek hizmet ödülü Prof Dr. Rasih Yılmaz’ın


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.02.2019
  Ticaret 15.02.2019
  Ticaret 14.02.2019
  Ticaret 13.02.2019
  Ticaret 12.02.2019
  Ticaret 11.02.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni