• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Western Digital 2019’da inovatif çözümlerini tanıttı

12 Ocak 2019 Cumartesi 11:00
12
14
16
18

Western Digital 2019’da inovatif çözümlerini tanıttı

           HABER MERKEZİ     
     Şirket, Piyasaya Süreceği Yeni İki Süper Hızlı Portatif SSD’lerini ve USB Sürücüleri için Yepyeni Bulut Yedekleme Hizmetini Tanıttı. Ayrıca 4TB Portatif Flaş Sürücü Prototipini Görücüye Çıkardı.
     Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), Tüketici Elektroniği Fuarı 2019 (CES® 2019) kapsamında bugün tüketicilerin kişisel içeriklerini son derece hızlı ve basit bir şekilde oluşturmalarını, organize etmelerini ve paylaşmalarını sağlayan birçok inovatif çözümünü tanıttı.

     Şirket, videolarının ve dosyalarının kontrolünü tüketicilerine veren iki yeni portatif SSD’sine, USB sürücüsündeki dosyaları buluta yedekleme hizmetine ek olarak yeni ultra yüksek kapasiteli USB sürücü prototipini tanıttı. Böylece ihtiyaç duyduklarında kullanıcılar hareket halinde olsa bile daha fazla içerik depolayabiliyor ve bu içeriklere erişebiliyor.

     Western Digital Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı David Ellis, konuyla ilgili şunları söyledi: “Tüketicilerimizin en değer verdikleri içeriklerine yeni yöntemlerle erişebilmeleri için ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Son ürünlerimiz, Western Digital’ın dayanıklılık, hız, güvenilirlik ve kolay kullanım sunan birçok kişisel depolama çözümü ulaştırma amacına olan bağlılığını güçlendiriyor.”

Western Digital, satışa çıkacak ürünlerinin yanı sıra en yeni SanDisk® ve WD® markalı ürünlerini tanıttı:
     - SanDisk Extreme PRO® Portable SSD: 2019’un bahar aylarında piyasada olması beklenen SanDisk markasının yüksek performanslı portatif SSD’si, son derece hızlı ve sürdürülebilir performansı 1GB/sn’ye kadar çıkan transfer hızıyla* taçlandırıyor ve tüm bunları IP55 derecesinde dayanıklılıkla2 sunması planlanıyor.
     - My Passport® Go: WD’nin ödüllü My Passport ailesinin en yeni üyesi My Passport Go SSD, 1TB’a kadar hafıza seçeneklerinin yanında entegre kablo ve kauçuk kaplama barındıran elverişli bir yapıyla tüketicilerinin karşısına çıkacak. Seyahatler için tasarlanan My Passport Go, SSD performansına hareket halindeyken bile erişmek isteyenlerin tercihi.
     - SanDisk Flashback™: SanDisk’in en popüler iki USB sürücüsüyle uyumlu olan Flashback, USB sürücüdeki içeriğin çevrimiçi bir kopyasını oluşturan bir bulut depolama hizmeti. Böylece tüketiciler sürücülerini kaybettiğinde veya evde unuttuğunda bile dosyalarını kolayca görüntüleyebiliyor, arayabiliyor ve paylaşabiliyor.
     - SanDisk 4TB1 USB-C™ Prototip: Teknolojide dönüm noktaları yaratma geleneğine devam eden şirket, dünyanın en yüksek kapasiteli portatif flaş sürücüsünü gösterime sunuyor. Sürücüde 4TB1 gibi çok yüksek bir hafıza, şu anda prototip olan çok küçük bir yapıda yer alıyor.

     Verilerden elde edilecek potansiyeli açığa çıkaran Western Digital, tüketicilerin kişisel içeriklerini gönül rahatlığıyla erişmelerine, paylaşmalarına ve      depolamalarına yardımcı olmak için sektörün en geniş ürün ve çözüm portföyünü sunuyor. Daha fazla bilgi için: Western Digital, WD ve SanDisk.
     *Okuma hızı 1GB/sn’ye kadar çıkabilir. Yazma hızı daha az olabilir. Performans sürücünün kapasitesine, ana cihaza, kullanım koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak performansta azalmalar gözlenebilir. 1GB=1.000.000.000 bayt.
     1 1TB=1.000.000.000.000 bayt. Asıl kullanıcı depolama değeri daha az.
     2 IEC 60529 IP55: Su akışına (30kPa) 3 dakika kadar dayanabilir. Sınırlı toz teması çalışmaya engel olmaz.

 


+ Benzer Haberler
» Alışveriş hacmi 3 yılda 2 kat arttı
» “Kalkınmanın ve turizmin anahtarı coğrafi işaret”
» TCMB’den zorunlu karşılıklara ilişkin değişimlik
» Özel sektörde 2020 yılı ücret artışı beklentisi yüzde 16
» FAO Genel Direktörü ve Bakan Pakdemirli Gıda ve Tarım Küresel Forumu’nda görüştü
» Altının kilogramı 294 bin 600 TL’ye yükseldi
» Çin ekonomisi 2019’da %6 büyüdü
» Türkiye’den en çok Iraklı vatandaşlar konut aldı
» Sudan 1 milyar dolar ihracat yaptık
» Çin’in hizmet alanındaki offshore dış kaynak kullanımında artış


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 18.01.2020
  Ticaret 17.01.2020
  Ticaret 16.01.2020
  Ticaret 15.01.2020
  Ticaret 14.01.2020
  Ticaret 13.01.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni