• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Vodafone ve Koçtaş’tan ‘ustalar dijitalleşiyor’

18 Mayıs 2018 Cuma 15:00
12
14
16
18

Vodafone ve Koçtaş’tan ‘ustalar dijitalleşiyor’

   ► Vodafone, “Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar” vizyonuyla hareket eden Koçtaş’a özel paket tasarladı.

           HABER MERKEZİ     
     Müşterilerine kazandıran fırsatlar sunmaya devam eden Vodafone, ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş ile yaptığı iş birliğiyle ustaları dijitalleştiriyor. Koçtaş Usta Kartlılara özel hazırlanan kampanya ile ustalar, Vodafone Red Business Pro Usta paketini indirimli alabilecek. Dijital ustalar ayrıca sabit telefonlarına fatura ödemeden  dükkanlarına gelen tüm çağrıları ceplerinden yanıtlayabilecek ve aylık 2000 dakika, 2000 SMS ve 9 GB internet kullanım hakkına indirimli sahip olacak.

     Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, “Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar” vizyonuyla hareket eden Koçtaş’a özel bir paket tasarladı. Ustaları dijitalleştirecek bu kampanyayla, Koçtaş’ın ustalara indirimler ve fırsatlar kazandıran kartı “Koçtaş Usta Kart” sahipleri, Vodafone Red Business Pro Usta Paketi’ni indirimli alabilecek. Aylık 2000 dakika, 2000 SMS ve 9 GB internet kullanım hakkını içeren paketten, avantajlı bir biçimde aylık 51 TL karşılığında yararlanabilecek olan ustalar ayrıca, sabit telefonlarına fatura ödemeyecek.

     ‘Koçtaş Usta Kart’ sahibi 25 bine yakın ustanın faydalanabileceği indirimli paket ile Vodafone, Red Business Pro tarifesi ile Tek Telefon hizmetini aynı pakette buluşturmuş oldu. Pakete dâhil edilen Tek Telefon hizmeti sayesinde ustalar, ayrıca bir sabit hat faturası ödemiyor, hiçbir ek ücret ve santral yatırımına gerek kalmadan dükkan telefonlarına gelen aramaları mobil hatlarına aktarabiliyor ve dükkanda olmasalar bile müşterilerinin çağrılarına yanıt verebiliyor.

“Esnafın dijital iş ortağıyız”  
     Türkiye’deki tüm işletmelerin telekomünikasyon ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmeyi sürdürdüklerinin altını çizen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Vodafone Red Business Pro Usta tarifemizle Koçtaş Usta Kart sahibi ustalarımızın dükkânlarından ayrıldıklarında yaşadığı müşterilerinin çağrılarını kaçırma kaygılarına ve çok da kullanamadıkları halde sabit telefona fatura ödeme dertlerine bir son vermek istedik. Kampanyamızla ustalarımız dijitalleşecek, ihtiyaçlarına özel sunduğumuz çözümlerle maliyetlerini düşürebilecek ve verimliliklerini artırabilecekler.

     Dijitalleşen ustalar artık hiç bir müşterinin çağrısını kaçırmayacak ve tarife kapsamındaki tüm hizmetlerden düşük ücret avantajı ile yararlanabilecek. Vodafone olarak geliştirdiğimiz çözümlerle dijitalleşmek isteyen işletmelerimizin gündelik hayatta karşılaştıkları sorunları aşabilmeleri için yanlarında olmayı, ihtiyaçlarına özel alternatifler üretmeyi ve ekonomimizin gizli kahramanları olan esnafımıza yönelik akıllı ve hesaplı çözümleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.”

“Ustalarımıza birçok avantaj sağlamak için sürekli çalışıyoruz”
     Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Pazarlama Direktörü Ebru Darip ise, “Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham alabildiği, aradığı her türlü çözüme kolaylıkla ulaşabildiği bir merkez konumunda. Ev güzelleştirme sürecinin en önemli aşamalarından biri de tadilat. Bu noktada işinin ehli ustalarımız çok önemli bir rol oynuyor. Biz de Koçtaş olarak işimizin belkemiği ustalarımıza birçok avantaj sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

     ‘Koçtaş Usta Kart’ sahibi 25 bine yakın ustamız, Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarımızdan yapacakları tüm alışverişlerde anında %10’a varan indirim veya puan kazanıyor. Ustalarımız puanlarını biriktirerek çeşit çeşit markalardan hediye çeklerine sahip olabiliyor. Mağaza içindeki avantajlara ek olarak ustalarımızın hayatını kolaylaştıracak pek çok noktada da onlara özel ayrıcalıklar sunuyoruz. Son olarak Vodafone ile hayata geçirdiğimiz iş birliği, bu ayrıcalıkların en güzel örneklerinden biri.

     Koçtaş Usta Kartlı ustalarımız, Vodafone Red Business Pro Usta Paketi’ne indirimli olarak sahip olurken, tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir tarife ile işyerlerini ceplerinden yönetebiliyor. Bu dijital çağda ustalarımıza yeni iş fırsatları sağlamak ve ustalar ile evlerini güzelleştirmek isteyenlerin işlerini kolaylaştırmak bizim önceliğimiz. Tüm ustalarımızı, Koçtaş Usta Kart’ın avantajlı dünyasından faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.
     Başvuruların 30 Haziran’a kadar kabul edileceği Vodafone Red Business Pro Usta paketinden yararlanmak isteyen Koçtaş Usta Kartlılar, 0850 226 8782 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi edinebilecek.

 


+ Benzer Haberler
» İşsizlik oranı 2018’de yüzde 11
» MB: Ekonomide dengelenme süreci devam ediyor
» Foça turizmi acil çözümler bekliyor
» Selçuk: İşsizlik oranı tahminimizin altında
» Hizmet sektörü güven endeksi 81,6 oldu
» “İstihdam teşvikleri baştan sona değiştirilmeli”
» E-İhracat Zirvesi İzmir’de gerçekleşti
» Evinizde baharı müjdeleyen öneriler
» Paşabahçe ile bahara merhaba deyin
» Vestel’in 12 ürününe Good Design Ödülü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 26.03.2019
  Ticaret 25.03.2019
  Ticaret 23.03.2019
  Ticaret 22.03.2019
  Ticaret 21.03.2019
  Ticaret 20.03.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni