• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

“Vergiler azalacak, teşvikler artacacak”

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:00
12
14
16
18

“Vergiler azalacak, teşvikler artacacak”

   ► CHP İzmir İkinci Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, seçim çalışmalarını bölgesinde sürdürüyor.

           HABER MERKEZİ     
     CHP İzmir İkinci Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, seçim çalışmalarını bölgesinde sürdürüyor. Hafta sonunu da dur durak bilmeden ziyaretlerde geçiren Bedri Serter Foça ve çevre köylerde özellikle çiftçilerle temaslarda bulunurken, Aliağa’da iş dünyasına dair önemli mesajlar verdi. Vergilerin azaltılacağını ve özellikle teşviklerin doğru şekilde kullanılacağını söyleyen Serter, “KOBİ’lere destek vereceğiz, bunun sonucunda istihdam artışı ile işsizliği de bitireceğiz. Girişimciye sadece teşvik değil bilgi de aktaracağız” dedi. Foça’da 100 yaşındaki CHP’li Ayşe Söylemezoğlu’nu da ziyaret eden Serter, Ayşe Teyzenin elini öperek, desteğini aldı.

     CHP İzmir İkinci Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Foça Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeği öncesinde ilçede halkla buluşan Bedri Serter, önce Gerenköy’e giderken, buradaki temaslarından sonra Alevi Kültür Derneği’ne de ziyarette bulundu. Kozbeyli ve Yeniköy’ü de ziyaret ederek özellikle çiftçilerin sorunlarını dinleyen Serter, kendi iktidarlarında çiftçilere yönelik başta 3 TL’lik mazot ve kredi faizlerinin silinmesine dair yapacaklarını anlattı.

     Foça merkezde taksici esnafıyla beraber çarşı esnafını da ziyaret eden ve yapacakları hizmetleri anlatan Serter, sonrasında Foça Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
     Foça’daki temaslarının ardından ertesi gün Aliağa’ya geçen Serter, burada da halkla buluşmayı sürdürdü ve çeşitli Oda’lara ziyaretlerde bulundu. Aliağa Ticaret Odası, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Aliağa Ziraat Odası ve Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret eden Serter, özellikle iş yaşamına dair sorunları dinleyerek not aldı ve kendi çözüm önerilerini ve yapacaklarını aktardı.

     Girişimciye kaynak ayrılacağını söyleyen Serter, “Bu destekler ile yüksek katma değerli üretim yapılması sağlanacak. Endüstri 4.0’ın konuşulduğu bir dünyada yüksek katma değerli üretimi ıskalama gibi bir lüksümüz yok. İş dünyasını bu anlamda doğru yönlendireceğiz. Kuru kuru teşvik verip sonra beklemeyeceğiz. Verdiğimiz teşviğin yanında yatırım alanları, teknolojik bilgi ve yönlendirme şeklinde girişimciye katkı sunacağız” diye konuştu.

100 yaşındaki CHP’liden destek
     Bedri Serter,  Foça ziyareti sırasında 1919 doğumlu Foça’nın en eski CHP üyesi Ayşe Söylemezoğlu’nu da evinde ziyaret etti. Serter, Elini öptüğü Söylemezoğlu ile bir süre sohbet etti. Kısa süre sonra 100 yaşına girecek olan Söylemezoğlu, uzun süre aktif olarak CHP için çalışırken, Serter’e de destek verdi ve çalışmalarında başarılar diledi.

 


+ Benzer Haberler
» Türkiye ile İtalya iş birliğini arttırmak istiyor
» Ege ve Güneydoğu’ya işbirliği modeli
» Burdur Fuarı’ndan üreticiye tam destek
» İzmir şeflerini seçti
» TÜRGÖK’ten anlamlı konser; Gültekin Yazgan konser ile anıldı
» Logo Mind Insight çözümü, dijital dönüşümde KOSGEB kredilerinden yararlanmak isteyen işletmelerin hizmetinde
» İzmir Ticaret Odası’ndan çağrı: Bir hayata dokunun!
» Palandöken, “Karadeniz trafik sigortasında öncü”
» Panasonic’ten “100 Çocuk, 100 Mutluluk” sosyal sorumluluk projesi
» İZSİAD’dan toplumsal cinsiyet eşitliği hamlesi: “iş adamları” gitti “iş insanları” geldi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.04.2019
  Ticaret 19.04.2019
  Ticaret 18.04.2019
  Ticaret 17.04.2019
  Ticaret 16.04.2019
  Ticaret 15.04.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni