• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Türkiye Petrolleri’nde onlıne satış dönemi

30 Ekim 2018 Salı 16:00
12
14
16
18

Türkiye Petrolleri’nde onlıne satış dönemi

   ► Türkiye Petrolleri bayilerinin akaryakıt dışı ürün ve hizmet ihtiyaçlarının tamamının online olarak sunulduğu www.tppazaryeri.com hizmete girdi.

           HABER MERKEZİ     
     Değişen çağa ve gün geçtikçe büyüyerek hayatımızı kolaylaştıran dijital dünyaya ayak uydurmak üzere Türkiye Petrolleri, sektörde bir ilki gerçekleştirerek çok önemli bir yeniliği hayata geçirdi.
     Türkiye Petrolleri bayilerinin akaryakıt dışı ürün ve hizmet ihtiyaçlarının tamamının online olarak sunulduğu www.tppazaryeri.com hizmete girdi! Kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilecekleri bu e-ticaret sitesi ile Türkiye Petrolleri bayileri, artık istasyonlarının tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek bir adresten, dünyanın herhangi bir yerinden tek tıkla karşılayabiliyor olacak. Sitenin Türkiye Petrolleri bayilerine sağladığı diğer önemli avantajlar ise aşağıdaki gibi sıralanıyor.

Avantajları neler?
Tüm ihtiyaçlar tek bir çatı altında
     Bayiler, TP Pazar Yeri’nde yalnızca kıyafet ya da istasyon marketlerinde satılan ürünlere değil aynı zamanda yazar kasa fişinden, WC malzemelerine kadar o istasyonun diğer tüm ihtiyaçlarına da avantajlı fiyatlarla ulaşabilecekler.

Hızlı ve kolay sipariş oluşturma
     TP Pazar Yeri’nin diğer bir büyük avantajı ise Türkiye Petrolleri bayilerinin sipariş formu doldurmakla uğraşmadan ya da telefon trafiğine takılmadan Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden günün herhangi bir saatinde siparişlerini oluşturabilecek olmaları. Tüm bayiler, bankada sıra beklerken ya da trafikte sıkışıp kaldıklarında prosedürlerle uğraşmadan cep telefonundan ya da tabletten TP Pazar Yeri’ne ulaşabilir, ürün ve hizmetleri inceleyerek satın alabilirler.

Ürün ve hizmet detaylarını görüntüleyebilme
     Türkiye Petrolleri bayilerinin, tıpkı gündelik yaşamlarında popüler e-ticaret siteleri üzerinden yaptıkları alışverişlerde olduğu gibi, ürün ve hizmetlerin görsellerini yakından görüp özelliklerini inceleyerek siparişlerini oluşturabilmeleri, hatta sipariş notu oluşturarak isteklerini belirtmeleri de mümkün.

Kargo takibi çok kolay!
     Siparişlerini oluşturan bayiler yine aynı platform üzerinden siparişlerinin durumunu sorgulatabileceği gibi kargo takibini de kolaylıkla yapabilir.

İndirimler ve kampanya duyuruları
     E-ticaret sitesi demek elbette kampanya ve indirim demek! Türkiye Petrolleri bayileri zaman zaman ürün ve hizmetler üzerinde yapılan indirimleri ya da kampanyaları da yine bu site üzerinden takip edebilecekler.

Çevreye katkı sağlanıyor
     Türkiye Petrolleri bu proje ile bayilerinin hayatını kolaylaştırmanın yanında çevreye de katkı sağlayarak sipariş formunu ortadan kaldırıyor ve yılda ortalama 100.000 adet kâğıdın kullanılmasını önleyerek çevreye fayda sağlıyor.
     Bu yeni hizmet hakkında görüşlerini aldığımız Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ şunları söyledi: “Elekronik ticaret, dünyada yılda ortalama %15 büyüyen, artık küresel dev markaların rol aldığı önemli bir kanal. Türkiye Petrolleri olarak, bayimizin hayatına kolaylıklar getirme arzumuzu, yenilikçi fikirlere açık olma ilkemizle birleştirdiğimizde, bu projeyi yapmak kaçınılmazdı.

     Sanal pazaryeri projemiz TP-Pazaryeri, henüz yolun başında. İçeriye daha pek çok satıcı alacağız. Bayilerimiz birçok kalem ürün ve hizmeti tek noktada, uygun fiyata bulacak. TP-Pazaryeri, bayilerimizi asla zorunlu tutacağımız bir adres olmayacak. Aksine, onların gönüllü olarak tercih edecekleri, herkesten önce kendilerine yararı dokunacak bir pazar yeri hayal ettik ve onu inşa ettik. Bol çeşit ve uygun fiyata, üstelik sektörün ihtiyacına göre özenle seçilmiş ürünlere ulaşabilecekleri bu projenin, toplam kazançlarına olumlu katkı yapacağına inanıyoruz. Ayrıca istasyon sarf malzemeleri ve market ürünleri tedariğinde, onları modern yöntemlerle besleyecek olmaktan dolayı da gurur duyuyoruz.”

 


+ Benzer Haberler
» Türkiye genelinde sıfır konut satışı düşüyor
» “Gelin hep birlikte ufkumuzu açalım”
» 3. çeyrekte İzmir’de kira endeksi 2. çeyreğe göre 3,14 puan arttı
» Batur, Yunan medyasına konuştu: CHP, 2023’te iktidar
» Menemen Belediyesi’nden önemli bir hizmet daha
» Ağlara takılan caretta caretta kurtarıldı
» Finlandiya Büyükelçisi İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti
» İBB ve Baro’dan kadına şiddete karşı iş birliği
» Karşıyaka Çarşı’nın revizyon projesi yola çıkıyor
» Serter’den Soylu’ya çağrı: “Ayrıştırıcı değil birleştirici olun”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 22.11.2019
  Ticaret 20.11.2019
  Ticaret 19.11.2019
  Ticaret 18.11.2019
  Ticaret 16.11.2019
  Ticaret 15.11.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni