• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Tepe Home’nin online satışları yüzde 78 arttı

27 Nisan 2021 Salı 11:00
12
14
16
18

Tepe Home’nin online satışları yüzde 78 arttı

           HABER MERKEZİ      
     Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, Tepe Home online mağazasında alışveriş deneyimini farklılaştırma noktasında büyük adımlar attıklarını belirtti. Tepe Home online satışlarının 2021 yılının ilk çeyreğinde yüzde 78 oranında arttığını ifade eden Çapan “Tüketici alışveriş alışkanlıklarındaki değişimin gereği olarak dijital alt yapımızı her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz” dedi.

     Pandemi süreciyle beraber tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında da büyük değişimler yaşandı ve online alışveriş daha çok tercih edilmeye başladı. Her daim müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla hareket eden, kalitesi, özgün tasarımları ve yenilikçi hizmet anlayışı ile mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran Tepe Home; bu süreçte müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla dijital dönüşüm sürecini hızlandırdı. 6 bini geçen tekil ürün gamı ile online’da yeni bir döneme geçtiklerini söyleyen Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan “İş birliği yaptığımız tedarikçilerimizin ve Tepe Home ürünlerinin yer aldığı online mağazamızda, 14 ana kategori ve 155 alt kategoriden oluşan yaklaşık 6.000 tekil ürünü satışa sunduğumuz mağazamızda ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimini amaçlıyoruz.

     Ürünlerimizi 3 boyutlu tarayarak bu görselleri web sitemizdeki ürün sayfalarına yükledik ve artırılmış gerçeklik projemizi tüketicimize sunduk. Şu anda online müşterilerimiz, artırılmış gerçeklik uygulamamızda yer alan “evinde gör” özelliğini kullanarak beğendikleri tekil bir ürünün evlerinde koymak istedikleri alanda nasıl duracağını mobil cihazlarındaki kamera yardımı ile görebiliyorlar” açıklamasında bulundu.
     Son olarak hayata geçirdikleri Rapid Render ve artırılmış gerçeklik uygulamalarından bahseden Levent Çapan “Tepe Home olarak müşterilerimize özel ve ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Mağazalarımızda istihdam ettiğimiz mimarlarımız, Tepe Home’a özel geliştirilen Rapid Render programını kullanarak Tepe Home ürünlerini sanal ortamda yerleştiriyor ve müşterilerin evlerini onlarla beraber dekore ediyor. Bu hizmeti hem online olarak hem de mağazalarımızda verebiliyoruz” dedi.

Dijital yatırımlarımız devam edecek
     Her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşarak satış noktalarının sayısını artırmaya devam ettiklerini dile getiren Levent Çapan sözlerine şunları ekledi: “Tepe Home online satışlarının 2021 yılının ilk 3 ayında yüzde 78 oranında artması bizler için çok başarılı bir referans. Altyapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz, tüketicimiz yeni hizmetler sunmaya devam ediyoruz.  Web sitemizdeki canlı destek hizmetimizde mağazalarımızdaki satış temsilcilerimiz online olarak da müşterilerimize hizmet verebiliyor. Ürün gamımız sürekli olarak yenileniyor ve gelişiyor. Online ve Offline mağazaların senkronize olarak tüketiciye hizmet verebildiği farklı, her gün gelişen, müşterilerimize kendilerini özel hissettiren yeni bir perakende çizgisinde yol alıyoruz. Yatırımlarımızı; hizmet kalitesini yükselten, alışveriş deneyimini özelleştiren yenilikçi yaklaşımlara yönlendirmeye devam edeceğiz.”


+ Benzer Haberler
» Bir günde 55.472 kişi iyileşti, Aktif vak’a ssayısı 200 binin altına indi
» Karabağlar’da sahada bayramlaşma
» Rakamlarda gerileme devam ediyor
» İzmir engelsiz kent haline geliyor
» “İkinci el otomobil bayram sonrasını bekliyor”
» Turgutlu Belediyesi kırmataş mıcır satın alacak
» Hem iş hem oyun ihtiyacını karşılıyor
» Yerin 30 metre altında bayramlaşma
» Migros’tan dünyada bir ilk: Robot TARO
» Fersan, Orka Sirke’yi satın aldı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 12.05.2021
  Ticaret 11.05.2021
  Ticaret 10.05.2021
  Ticaret 07.05.2021
  Ticaret 06.05.2021
  Ticaret 05.05.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni