• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Sigorta Cini 2018’de iki kat büyüdü

29 Kasım 2018 Perşembe 16:00
12
14
16
18

Sigorta Cini 2018’de iki kat büyüdü

   ► Türkiye genelindeki 16 ilde 37 mağazasında hizmet veren Sigorta Cini, bu yıl 90 milyon TL prim üretti.

           FATİH ÖZKILINÇ     
     Türkiye’nin ilk perakende sigorta zinciri, NN Grubu’nun yatırımı Sigorta Cini, 2018 yılını, bir önceki yıla göre 2 kat büyüyerek kapatacak. Türkiye genelindeki 16 ilde 37 mağazasında hizmet veren Sigorta Cini, bu yıl 90 milyon TL prim üretti.

     İzmir’de düzenlene basın toplantısında İzmir’deki basın mensuplarıyla bir araya gelen Sigorta Cini  Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, Sigorta Cini hakkındaki 2018 yılına ilişkin değerlendirmeleri, 2019 yılı beklentilerini ve hedeflerini paylaştı. Sigorta Cin’inin. klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende sigorta mağaza zinciri olarak hizmet verdiğini ifade eden Aydınlı, “Sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

     Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yola çıktığımız günden itibaren yatırımlarımızı ve büyümemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak ülke genelinde yeni mağazalar açarak sigortayı hiç bilmeyen ve daha önce sigortaya sahip olmayan tüketicileri sigorta konusunda bilinçlendirmek ve böylece sektöre yeni müşteriler kazandırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

“2019’da 150 milyon TL prim üreteceğiz”
     Müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir 20 sigorta şirketine ilişkin karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunduklarını kaydeden Aydınlı, “Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişimini ulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz.

     2013 yılında Ankara’da ilk mağazamızı açtık. Her sene yüzde 85 büyüdük.  2019 yılı için yüzde 85 büyüme ve 150 milyon TL prim üretimi hedefliyoruz. 2014 yılında 17 milyon TL prim üretiminden, bu sene 90 milyon TL prim üretimine geldik. İzmir’de Buca, Konak ve Balçova olmak üzere 3 şubemiz bulunuyor. 37 mağazamızda toplam 120 kişilik istihdam sağlıyoruz” dedi.

     Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri olarak, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedeflediklerini ifade eden Aydınlı, “Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin öncelikle sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor.  Sunduğumuz tarafsız danışmanlık hizmetiyle, müşteriler kendi ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü bulma imkânına sahip.

     Sigorta Cini mağazalarında 20 sigorta şirketinin kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi tüm sigorta ürünleri ile NN Hayat ve Emeklilik’in hayat ve bireysel emeklilik ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz” şeklinde konuştu.
    Çalıştıkları tüm şirketlerin fiyatlarını karşılaştırararak, fmüşterilerine sunduklarını ifade eden Aydınlı, Türkiye’de en çok ziyaret edilen ilk üç online karşılaştırma sitesinden biri olduklarını ifade etti.

 


+ Benzer Haberler
» Poşet düzenlemesi Resmi Gazete’de yayınlandı
» Amadeus 2019’u Start Up yılı ilan etti
» Burgan Bank’tan Dijital Mevduat Hesabı ile yeni dönem
» TEB ve kiraplus com’dan işbirliği
» İnci GS Yuasa’dan Bursa buluşması
» Dünya denim modasına yön veriyoruz
» ‘Dijital Anadolu Projesi’ bu kez Adana’da
» Ankara ilk teknoloji fuarına hazırlanıyor
» Büyükşehir’den “ilk gün raporu”
» BloominBag’den doğallık ve bereketin simgesi; Shine Your Light Koleksiyonu


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 10.12.2018
  Ticaret 08.12.2018
  Ticaret 07.12.2018
  Ticaret 06.12.2018
  Ticaret 05.12.2018
  Ticaret 04.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni