• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Kariyer  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Seyahatin dijital hali ‘PROGO’

09 Ağustos 2017 Çarşamba 16:00
12
14
16
18

Seyahatin dijital hali ‘PROGO’

   ► Günaydın Group ve New World Travel ortaklığıyla geliştirilen ‘PROGO Ulaşım Asistanı’ uygulaması düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.

           NURETTİN BAKİ     
     ‘PROGO Ulaşım Asistanı’ uygulaması İzmirli müşterilerin hizmetine sunuldu. En erken 6 saaat önce rezervasyon imkanı sunan uygulama ile Türkiye’nin her noktasına Vip araç hizmeti alınabiliyor.
     Ege’nin öncü lojistik şirketlerinden Günaydın Group ve New World Travel ortaklığıyla geliştirilen ‘PROGO Ulaşım Asistanı’ uygulaması düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın ile New World Travel ve PROGO’nun Kurucu Ortağı Kerem Serkan Çoban'ın katılımıyla düzenlenen toplantıda PROGO'nun bireysel ve kurumsal, havalimanı, şehir içi ve şehir dışı tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan bir yazılım olduğu anlatıldı.

     Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, sektörde yarım asırdır ‘Mükemmele Ulaşım’ felsefesi ile çalıştıklarını söyledi. Günaydın; “İş modellerimizi teknolojiye uyum sağlayan değil, mükemmeli yaratan çağdaş teknolojileri kullanan modeller yapmak için yeniden tasarladık. Bugün bu felsefeyle karşınıza ilk dijital ürünümüz olan PROGO'yu çıkarmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.
     PROGO'nun yaklaşık 10 milyon lira yatırım maliyeti bulunduğunu dile getiren Günaydın, şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla'da kullanılan yazılımın şehir içi ve şehirlerarası ulaşımı aynı anda sunabilen tek uygulama olduğunu ve yurtdışı pazarına da açılacağını vurguladı.

“İş kapılarını dijital dünyaya açtık”
     Ulaşım sektörünü günümüzün koşullarına uygun bir şekilde dijital platforma taşıdıklarını söyleyen New World Travel ve Progo'nun Kurucu Ortağı Kerem Serkan Çoban, “Vip taşıma, ulaşım, seyahat, yasal seyahat, havalimanı transfer ve şehirlerarası ulaşım gibi birçok kavramı yeniden tanımlamak için Progo ile birlikte yola çıktık. Karayolu taşımacılığındaki 50 yıllık tecrübemizi ve 20 yıllık Vip Taşımacılık alanındaki mesaimizi bir potada eriterek temel iş modellerimizi oluşturduk. Bugün bu iş modellerimizin kapılarını dijital dünyaya açtık” dedi.

“Yazılımımız legal ve milli”
     Günaydın Group'un gücüyle sektörde büyüme hedefleri olduğunu ve PROGO'nun kamu taşımacılığıyla karıştırılmaması gerektiğini ifade eden Çoban, kendileri için müşteri memnuniyetinin yanı sıra güvenliğin başta geldiğini söyledi. Çoban, “4 yıllık fikir, 18 aylık analiz, 16 kişilik ekip ile 500 bin TL’nin üzerinde bir yatırım ile PROGO’yu kurduk. Yazılımımız legal bir yazılım. Anlık değil rezervasyonlu hizmet veriyoruz. En erken rezervasyonu 6 saat sonrasına alabiliyorsunuz. Türkiye’den sonra yurtdışına da açılabiliriz. Almanya ve Hollanda gibi ülkelerde de tamamen yerli ve milli olan bu ulaşım modelini çok rahat uygulayabilir ve rekabet edebilir bir duruma getirebiliriz” şeklinde konuştu.
     Web, IOS ve Android platformlarından indirilebilen PROGO, ulaşımın tüm yasal sorumluluğunu yerine getiren, geleneksel ve dijital iş modellerini eş zamanlı olarak yürütebilen dünyadaki tek uygulama özelliğini taşıyor.

     Gerek benzersiz iş modeli gerekse de sunduğu ayrıcalıklarla PROGO, kişiler ve kurumlar için iki nokta arasındaki ‘en doğru’ yol konumunda. Şehir içi, şehirlerarası ve yıl sonu itibariyle yurtdışında; ister iş ister gezi amaçlı tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamanın en kolay ve ekonomik yolunu sunacak olan PROGO, planlı yolculuğu herkes için ulaşılabilir, ekonomik ve kolay kullanımı; Web, IOS ve Android platformları aracılığıyla kişinin kapısına kadar getiriyor.
     PROGO, fiyat üretme mekanizmaları, yaratıcı formülleri, müşteriye dokunduğu her noktada sunduğu pratik iş modeli ile ulusal ve uluslararası sektördeki diğer oyuncular açısından benzersiz kolaylıklar sağlıyor.

 


+ Benzer Haberler
» Türkiye’de 2018 Haziran ayında 119 bin 413 konut satıldı
» Kartlı ödemeler yılın ilk yarısında yüzde 20 büyüdü
» “Esnaf ve sanatkar ekonominin can damarı”
» Türkiye’de kağıt ambalaj dönüşüm oranı yüzde 52, 2020’de hedef; yüzde 60
» İncirde file sistemi ile yüksek kalite hedefleniyor
» Elmas: Konut satışlarında rekor artışla kampanya hedefine ulaşıldı
» “Cezayir’in koyduğu kotalar kaldırılmalı”
» ‘Telekomünikasyon Fuarı’ ve ‘Bilişim Zirvesi’ düzenlenecek
» Banvit, yeniden Migros raflarında
» SunExpress 2018/19 kış uçuş programını açıkladı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.07.2018
  Ticaret 19.07.2018
  Ticaret 18.07.2018
  Ticaret 17.07.2018
  Ticaret 16.07.2018
  Ticaret 14.07.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni