• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Papilon Savunma halka arz oluyor

27 Kasım 2019 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

Papilon Savunma halka arz oluyor

   ► Biyometri ve güvenlik teknolojilerinin global gücü Papilon Savunma halka arz yolunda.

            ANKARA TİCARET     
     Kamu ve ülke güvenliği için biyometrik sistem teknolojisi geliştiren, kişi tanıma ve kimlik yönetimi konusunda Türkiye’nin üreten gücü, uluslararası arenada ise 53 farklı ülkede aktif pazar çalışması yürüten Papilon Savunma halka arzına yönelik olarak Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’ndan onay aldı.
     Pay başına 4,40 TL sabit fiyat ile 2,5 Milyon TL’si sermaye artırımı olmak üzere toplam 7,5 Milyon TL nominal değerli paylarını halka arz edecek olan Papilon Savunma, yüzde 23,8 halka açıklık oranına ulaşmayı planlıyor. Papilon Savunma’nın 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde borsada satış yöntemi ile yapılacak olan arzına, Gedik Yatırım liderlik ediyor.

     Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler gibi uluslararası platformlara ürün, bütüncül teknoloji ve hizmetlerini sunan Papilon Savunma, Türkiye’de ise ana ortağından 2012 yılında edindiği know-how ile kurulduğu günden bu yana küresel pazardaki 5 biyometrik uçtan uca sistem üreticisinden biri durumunda. Geliştirdiği yüksek katma değerli yenilikçi teknolojisi ile kamu güvenliği, sınır güvenliği, biyometrik kimlik, ticari güvenlik, kriminal analiz, balistik tespiti ve ceza adaleti gibi ileri uzmanlık gerektiren ürün ve hizmetler sunan Papilon Savunma, kamu kuruluşları, yüksek güvenlik ihtiyacı olan özel kuruluşlar, finansal kurumlar, polis teşkilatı ve askeri kuvvetler, göçmen ve sınır kontrol noktaları, havalimanları ve kritik tesislere yönelik çalışmalarına devam ediyor.


Papilon Savunma hakkında:
Türkiye’nin ilk biyometrik sistem üreticisi olan ve ağırlıklı olarak kamu güvenliği alanına yönelik biyometrik teknolojiler geliştiren Papilon Savunma, yabancı ortaklı bir Türk şirketi. Bilim, araştırma ve inovasyon birikimiyle Türkiye’de kendi alanında önemli bir yere sahip olan, ülke güvenliği, sınır güvenliği, ulusal kimlik yönetimi, ticari ve finansal güvenlik, kriminal analiz gibi ileri uzmanlık gerektiren ürün ve hizmetler sunan, sanal gerçeklik alanında da ürün ve hizmetler sunma hedefinde olan Papilon Savunma, 2012 yılından bu yana uluslararası alanda da faaliyet gösteriyor ve 5 ülkeye yönelik aktif olarak ihracat yapıyor. Yurt dışında çoğunluğu yabancı entegratör firmalardan oluşan iş ortaklıkları da olan firmanın, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler gibi uluslararası platformlara yönelik olarak teknoloji ve hizmetler sunma deneyimine sahip. Görüntü işleme birikimine yapay zeka becerisi ilave edilerek sanal gerçeklik alanında yenilikçi çalışmalar da yapan Papilon Savunma, bünyesinde yüksek nitelikli 53 kişilik ekibi istihdam ederek, Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ve Üretim Merkezi ile planlı ve sürdürülebilir bir şekilde yeni ve bütüncül teknolojiler üretmeye devam ediyor.


 


+ Benzer Haberler
» Günlük test sayısı Mayıs’ta ilk kez 20 binin altına indi
» Günlük Vaka sayısı iki gün sonra tekrar binin altına düştü
» Pire Limanı bu yıl da Avrupa’nın en büyüğü olacak
» SunExpress 4 Haziran’da iç hat uçuşlarına başlıyor
» BSMV binde 2’den yüzde 1’e çıktı
» Pazar günü de yeni vaka sayısı binin üzerinde kaldı
» Yeni vaka sayısı tekrar bini geçti
» Petrol fiyatlarında keskin düşüş ile büyük stok zararı kaydedildi
» Küresel resesyon beklentileri yükselişte
» TZOB Genel Başkanı Bayraktar: Üreticilerimiz değil aracılar kazanıyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  ticaret 27.05.2020
  Ticaret 22.05.2020
  Ticaret 21.05.2020
  Ticaret 20.05.2020
  Ticaret 19.05.2020
  Ticaret 18.05.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni