• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Panasonic, yeni RGB LED taşınabilir projektörlerle renk teknolojisini geliştiriyor

20 Temmuz 2019 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

Panasonic, yeni RGB LED taşınabilir projektörlerle renk teknolojisini geliştiriyor

           HABER MERKEZİ     
     Projektör yelpazesine yaptığı eklemeyi duyuran Panasonic’in 1-Çipli DLP® PT-LRZ35 serisi, ortak çalışma ortamlarındaki uygulamalarda RGB LED ışık kaynakları kullanan ilk seri oldu.
     3500 lümen gücünde olan bu projektörler, parlak ve net görüntüler sunan renk reprodüksiyonuyla izleyicilerin ilgisini ayakta tutuyor. LED ışık kaynağı hem anında yansıtma için renk kırılmasını ortadan kaldırıyor hem de projektör açılır açılmaz bir saniye gibi kısa bir süre içinde kullanıma hazır olmasını sağlıyor.

     Ayrıca HDMI-MHL bağlantıları, HD ekran projeksiyonuyla kullanıcıların basit bir biçimde kurulum yapmasına ve bilgileri kolayca paylaşmasına olanak tanıyarak projektör ve mobil cihazların birbirleriyle sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlıyor. Bu özellik, çeşitli bağlantı seviyelerindeki farklı lokasyonlarda çalışan kullanıcılar için olmazsa olmaz bir özellik olarak öne çıkıyor. Filtresiz tasarımı, yalıtımlı optik ünitesi ve toza dayanıklı kabiniyle bu cihaz, 20 bin saatin üzerinde dahi performanstan ödün vermeyen ve bakıma ihtiyaç duymayan bir çalışma süreci sağlıyor.

     Bu özellikler; projektörün amfiler, küçük sınıflar, kurumsal şirketler ve eğitim kurumlarında kullanıma uygun bir seçenek olmasını sağlıyor.
     Panasonic Business Avrupa Ürün Müdürü Thomas Vertommen, “Çalışma alanları ve eğitim gittikçe daha fazla dijitalleşiyor. Bu yüzden artık her zamankinden daha fazla kişi, yüksek kaliteli görüntü sağlayan ve kullanımı kolay olan projektörlere ihtiyaç duyuyor. PT-LRZ35, Panasonic’in RGB LED ışık kaynağı özelliğine sahip ve kompakt boyutuyla taşınması kolay olan ilk projektörü olarak bu ihtiyaçlara cevap veren uygun fiyatlı bir çözüm olarak öne çıkıyor” dedi.
     PT-LRZ35 serisinde PT-LRZ35 (WUXGA) ve PT-LRW35 (WXGA) olarak iki model yer alıyor. Bu iki model, 2019’un sonbahar döneminde satışa çıkacak.

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) hakkında
Panasonic Systems Communications Company Europe (PSCEU) teknolojinin arka planda uyum içinde çalışmasını ve şirketlerin özgürce çalışarak başarıya ulaşmalarını kendisine görev edinmektedir. PSCEU’ya göre teknoloji her şeyden önce kusursuz bir işlev göstermelidir. Teknolojik yeteneklerinin arka planda uyum içinde çalıştığına güvenerek sadece müşterilerine odaklanan şirketler başarılı olabilirler. Bu yüzden PSCEU, kurumsal başarı için itici güç olarak, kendisini, müşterilerinin çalışma şekilleriyle son derece uyumlu ve neredeyse görünmez bir şekilde çalışan ürün ve çözümleri geliştirmeye adamaktadır. 

PSCEU altı ürün kategorisinden oluşmaktadır:
    • Uzaktan kamera, stüdyo kamera ve ENG P2HD’lerde mükemmel bir fiyat-performans ve sorunsuz işlem sağlayan Yayın & ProAV, hikâyeyi en yüksek kaliteli ürün ve çözümlerle anlatma özgürlüğü sunar. VariCam’in sinema kamera modelleri ve EVA1’in gerçek 4K ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteğiyle olan uyumu; bu ürünleri sinema, televizyon, belgesel ve canlı etkinlik prodüksiyonu için en uygun çözüm yapmaktadır.
    • Dünyanın önde gelen telefon sistemleri, SIP terminal cihazları ve profesyonel ağ tarayıcılarını sunan İletişim Çözümleri, bağlantı yerine iletişime odaklanma özgürlüğü sunmaktadır.
    • Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayar, kurumsal tablet, el terminalleri ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemleriyle mobil çalışanların verimliliklerini artırmasına yardımcı olan Kurumsal Mobil Çözümler. Avrupa’da pazar lideri olarak Panasonic’in dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet satışlarında 2017 yılında yüzde 57’lik pazar payı bulunmaktadır (VDC Research, Mart 2018).
    • Kullanıcılarına tıp, yaşam bilimleri, ProAV ve endüstri uygulamaları üreten Endüstriyel Tıbbi Vizyon. Ürün portföyü, tamamlanmış ve OEM kamera çözümleri sunarak; kullanıcılarına görülemeyeni görme özgürlüğünü sunmaktadır.
    • Kanıtlanmış bir kalite sunan CCTV görüntüsü mirası üzerine kurulan Güvenlik Çözümleri. Son derece güvenilir, gelişmiş teknolojik kamera ve görüntü kaydetme sistemlerini kullanan çözümler, tüm çevresel şartlarda en yüksek görüntü kalitesi sunarak kullanıcılarına güvende hissetme özgürlüğü sunmaktadır.
    • Profesyonel görüntü ve projektör yelpazesi sunan ve Görsel İşitsel profesyonellerine yaratma özgürlüğü sağlayan Görsel Sistem Çözümleri. Pazarda yüzde 39 pazar payı ile Avrupa’nın yüksek parlaklık projektörü pazarına liderlik etmektedir (Futuresource >5klm FY17 Q3. 4K & dijital kamera hariç).


Panasonic hakkında
Panasonic Corporation, tüketici elektroniği, konut, otomotiv ve B2B işletmelerindeki müşteriler için çeşitli elektronik teknolojileri ve çözümleriyle bir dünya lideridir. 2018 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirket, dünya çapında yaygınlaşarak 591 yan kuruluşu ve 88 bağlı şirketiyle dünya çapında faaliyet göstermektedir. Şirket 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yıl için 61,4 milyar Euro değerinde net satış açıklamıştır. Bölgesel hatları boyunca inovasyonlarıyla yeni değerlerin peşinden gitme kararlılığına sahip olan Panasonic, müşterileri için daha iyi bir hayat ve daha iyi bir dünya yaratma çabası içerisindedir.


+ Benzer Haberler
» Türkiye pamuk üretiminde dünya altıncısı, ithalatta beşinci
» Şişecam’a ‘Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu’ ödülü
» Küçük Kulüp yönetimi Başkan Soyer ile buluştu
» E-dönüşüm 2020’de hızına devam ediyor
» Ülkemiz sahillerinden bu yıl 537 bin 424 yavru deniz kaplumbağası denizle buluştu
» Microsoft 2020’nin siber güvenlik trendlerini açıkladı
» Mobilya sektörü 2 milyar dolarlık iş hacmi için buluşuyor
» Tekfen Holding’den Azerbaycan’da 100 milyon dolarlık satın alma
» Bayraklı Belediye Tiyatrosu’ndan dünya prömiyeri
» Ontan ‘Modda Bayraklı Projesi’ne ‘En İyi Rezidans’ ödülü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 14.12.2019
  Ticaret 13.12.2019
  Ticaret 12.12.2019
  Ticaret 11.12.2019
  Ticaret 10.12.2019
  Ticaret 09.12.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni