• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Nasır, esnafın temsilcisi olacak

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:00
12
14
16
18

Nasır, esnafın temsilcisi olacak

           HABER MERKEZİ     
     AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, ziyaret ettiği esnaf odalarında büyük bir ilgi ve sevgi görüyor.
     İzmir Oto Tamircileri Odası’na gidişinde sazlı, sözlü karşılanan Nasır için oto esnafı, “Bundan sonra İzmirli esnafın mecliste bir temsilcisi olacak” ifadesini kullanıyor.
     İzmir Oto Tamircileri Odası, Demir İşleri Odası ve Bornova Oto Tamircileri Odası’nı ziyaret eden Necip Nasır, esnafın beklenti ve taleplerini dikkatle dinlerken; çözüm önerilerini de sıralıyor.
     Bornova Oto Tamircileri Odası Başkanı Bülent İşçi, “Bundan sonra esnafın Ankara’da bir temsilcisi var. Necip Nasır, esnaflıktan geldiği için ve her zaman esnafın yanında olduğu için sorunlarımızı biliyor ve çozüm üreteceğine inanıyoruz” diye konuştu.
     Nasır,  daha sonra İzmir Demir İşleri Odası’na konuk oldu. Başkan Atilla Almaç, “Necip Nasır, özü, sözü bir kardeşimdir. Ailemden birisi gibidir. Sığınacağım dağdır. Allah yolunu açık etsin. Bundan sonra Ankara’da bir vekiliniz var” dedi.

“İzmir hak ettiği yerde değil”
     Çocukluğunun İzmir sokaklarında çalışarak geçtiğini, ilerleyen yıllarda sivil toplum örgütlerinde görev aldığını belirten AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır da, “İzmir ekonomik olarak hak etiği yerde değil. Bu konunun çözümü için atılacak adımları biliyoruz. Hızlı hareket kabiliyeti getirecek bir dönem, 24 Haziran’dan sonra geliyor. Bu yeni dönemde esnafımıza katkıda bulunabilirsem çok mutlu olacağım” ifadesini kullandı.
     Ziyarete eşlik eden 5. Sanayi Sitesi Başkanı Turgay Avcı da, “Sizi ağabey gibi seviyoruz ve çok başarılı olacağınıza inanıyoruz. Bu dönemde esnafa hibe destekler ve benzeri pekçok avantaj getirildi. Bunların sürmesini ve diğer sorunların çözümü için desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Sazlı, sözlü karşılama
     Necip Nasır, Demir İşleri Odası’nın ardından aynı iş hanının bir üst katında bulunan İzmir Oto Tamircileri Odası’na geçti. Nasır’ı oda girişinde canlı müzik eşliğinde karşılayan Oda Başkanı Necdet Heppekcan ise, duygularını, “Necip Nasır, geçmişte, taksi şoförlüğü yaptığı, esnaf olduğu için, dişimiz ağrısa, ayağımız ezilse her zaman  yanımızda olacağını biliyoruz. Yolu açık olsun. Her zaman yanında olacağız” sözleriyle dile getirdi.
     İzmir’in iş yaşamında gerek esnaflık, gerek iş adamlığı olmak üzere 50 yıllık bir mücadelesi olduğunu kaydeden Nasır da, “İnşallah büyük projelere siz esnaf dostlarımla imza atacağız” dedi. Heppekcan ayrıca Necip Nasır’dan sanayi sitelerinin kent merkezi dışına taşınması konusunda verdiği desteği sürdürmesini talep etti.

“Nasır fahri üyemiz”
     Necip Nasır, daha sonra Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Nasır’ı fahri üyeleri olarak gördüklerini belirten Federasyon Başkanı Aydın Özyar, “Biz 250 bin Karadenizli’nin temsilcisiyiz. Necip Bey’in bizi ziyaret etmesi çok önemli. Hemşerilerimiz sizi çok seviyorlar. Siz İzmir’e lazımsınız. İsminizi listede görünce çok sevindik” diye konuştu.
     Sözlerine, “Karadeniz’in Bitlis ilinden biri olarak” diyerek esprili bir şekilde başlayan Nasır, “Her zaman beraber hareket edeceğiz. İzmir’in sokaklarından gelen biri olarak sorumluluklarımı biliyorum. Allah bizi utandırmasın” dedi.

 


+ Benzer Haberler
» İhracat işlemlerinde ‘elektronik’ dönem
» Maxion İnci’den 5’inci jant fabrikası
» Hayvanlığın kurtuluş mera hayvancılığında
» Zeynep Aslı Köstepen’den anaokulu öğrencilerine Uluslararası Başarı Sertifikası
» İzmir’in girişimci gençlerine İZKA’dan büyük destek
» Yeni İstanbul Havalimanı satışa mı çıkıyor?
» SOCAR Türkiye ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Dersimiz: Girişimcilik’ projesinin ilk dönemi tamamlandı
» Palandöken, “119 meslek keybolmak üzere”
» Yunanistan’dan yeni vergi
» Sağlık turizminde İzmir ve Ege’nin geleceği parlak


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.05.2019
  Ticaret 24.05.2019
  Ticaret 23.05.2019
  Ticaret 22.05.2019
  Ticaret 21.05.2019
  Ticaret 20.05.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni