• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Menderes Kent Konseyi’nde ilk yürütme kurulu toplantısı

10 Aralık 2019 Salı 11:00
12
14
16
18

Menderes Kent Konseyi’nde ilk yürütme kurulu toplantısı

           HABER MERKEZİ     
     Menderes Kent Konseyi ilk yürütme kurulu toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konseyin logosu belirlendi.
     Kent vizyonu, hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, demokratik katılım ve çözümde ortaklık ilkelerinin hayata geçirilmesi amacıyla kurulan Menderes Kent Konseyi ilk yürütme kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda kent konseyinin logosu da seçildi.

İsimler belirlendi
     Menderes Belediyesi Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi Amfi Tiyatro’da gerçekleşen toplantıda Kent Konseyi Başkan Yardımcılığına Zühre Yalınkılıç, Kent Konseyi Yazmanlığına Ozan Balım, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine ise Onur Eştürk seçildi.

Oy birliğiyle belirlendi
     Toplantıda 8 tasarım içinden logo da belirlendi. Kent konseyinin amaçlarına uygun olarak tasarlanan logo, yürütme kurulu üyelerinin oy birliğiyle seçilerek Menderes Kent Konseyi’nin logosu oldu.

Birlik ve beraberlik mesajı
     Yürütme kurulu toplantısında seçilen isimlere yeni görevlerinde başarılar dileyen Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeye yönelik amaçları barındıran kent konseyini geçtiğimiz aylarda kurarak Menderes’imizde bir ilki hayata geçirmiştik. Yapılan ilk yürütme kurulunda da değerli isimler önemli görevlere getirildi. Kendilerini kutluyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Konseyimizin yeni logosu da ilçemize hayırlı, uğurlu olsun. Menderes Kent Konseyi ilçemiz için aşkla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda bizlere önemli destekler sağlayacak ve Menderes’in sesi olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel ilçemiz adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Vizyona ve misyona uygun logo
     Menderes Kent Konseyi Başkanı İlkay Çiçek de, ilk yürütme kurulunda önemli kararların alındığını belirterek,” Kent konseyi olarak Menderes’imiz adına en iyisi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Menderes Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Kayalar mesai gözetmeksizin başarılı şekilde kentin kalkınması adına önemli işlere imza atıyor. Biz de konsey olarak bu çalışmaların üstüne ne koyabiliriz onun çabasındayız. İlk yürütme kurulu toplantımızı da gerçekleştirerek başkan yardımcımız, yazmanımız ve genel sekreterimizi belirledik. Kadın ve gençlik meclislerimizin de kurulumu için ilk adımı attık. 16 Ocak tarihinde kuracağımız kadın ve gençlik meclislerimize kadar da üye kayıtlarını yapacağız. Kent konseyinin vizyonu ve misyonuna uygun logomuzu da toplantımızda belirledik. Aldığımız kararlar ve yeni logomuz ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.


+ Benzer Haberler
» Bankalardan yakın iletişim güçlü koordinasyon ve pozitif katkı vurgusu
» Çekirdeksiz Sultani Üzüm ihracat yolcusu
» Yurt dışı bankalara TL’de esneklik yapıldı
» Covid-19’un plastik sektörüne etkisi yüzde 3,5 daralma olacak
» Gürer: Çocuklara kıymayın efendiler
» Güzelbahçe doğa için nöbette
» “Özbekistan orta asya’nın incisi konumundadır”
» Akdeniz Meyvesineği ile mücadele de FAO’dan destek
» “Gümrük vergilerinde indirim sözkonusu değil”
» MB’nin döviz rezervinde bir haftada 4,3 milyar dolar erime


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 08.08.2020
  Ticaret 07.08.2020
  Ticaret 06.08.2020
  Ticaret 05.08.2020
  Ticaret 04.08.2020
  Ticaret 30.07.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni