• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

LG yenilikçi çözümler ile hayatı kolaylaştırıyor

12 Eylül 2018 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

LG yenilikçi çözümler ile hayatı kolaylaştırıyor

           HABER MERKEZİ     
     Uzun bir yaz tatilinin ardından okullar açılıyor. Yeni okul dönemi, öğrencilerin olduğu kadar ebeveynlerin de hayatını değiştiriyor. Çocuklarının okul saatlerine, ödevlerine ve müfredatlarına uyum sağlamak günümüzün hızlı dünyasında özellikle çalışan ebeveynleri biraz zorlarken, hayatı kolaylaştırmak için yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren LG Electronics (LG), ebeveynlerin hayatlarını daha rahat bir hale getirmeye yardımcı olmak için sunduğu ürün ve hizmetleri sürekli geliştiriyor.

LG TWIN Wash™ ile tek seferde iki yıkama birden!
     Okulların açılmasıyla yıkanacak çamaşır miktarı da bir hayli artıyor. Ebeveynler, LG TWIN Wash™ çamaşır makinelerinde ana ve alt kısımdaki bölümde aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkayabiliyorlar. Hassas ve özel yıkama isteyen çamaşırlar için tasarlanan mini yıkama bölmesi makinenin alt kısmında yer alıyor. En önemlisi ise bu bölme sayesinde kullanıcılar birden çok çamaşır grubunu aynı anda yıkayarak büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor.

LG ile çocuklara taze ve sağlıklı yemekler!
     Her ebeveyn çocuğuna taze ve sağlıklı yiyecekler yedirmek ister. Yiyecekleri taze tutmak için tasarlanan LG InstaView Door-in-Door™ buzdolaplarında bulunan tıklama özelliği sayesinde, kullanıcı buzdolabı camını iki kez tıklayarak buzdolabının kapısını açmaya gerek kalmadan içerisindeki gıdalara bakabiliyor. İçerideki havayı otomatik olarak temizleyen Hygiene Fresh + ™ ile donatılan LG InstaView Door-in-Door™ buzdolabı yiyecekleri taze ve hijyenik tutuyor. LG InstaView Door-in-Door™ buzdolaplarında ayrıca %32’ye varan enerji tasarrufu sağlayan, % 25’e kadar gürültüyü azaltan, evdeki enerji verimliliğini artıran ve evde huzur sağlayan dahili Inverter çizgisel kompresör de bulunuyor.

     Bir mikrodalgadan çok daha fazlası olan LG NeoChefTM ise okul için yemek hazırlamayı bir zahmetten ziyade bir zevk haline getiriyor. NeoChefTM ile ebeveynler yiyecekleri kolayca kızartabilir ya da ısıtabilirken, ev yapımı yoğurdu bile fermente edebiliyor. LG’nin pişirme gücü sağlayan Akıllı İnverter teknolojisi sayesinde kullanıcılar mikrodalgaların daha önce hiç hazırlayamadığı çeşitli yemekleri pişirebiliyor.
     LG akıllı teknolojileri günlük yaşamlara entegre ederek, kullanıcılara daha rahat akıllı ev deneyimleri sunuyor. LG SmartThinQ® uygulaması ile buzdolaplarını, çamaşır makinelerini, klimaları ve daha fazlasını kontrol edebiliyorlar.

     Öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılını kutlayan LG Electronics Orta Doğu ve Afrika Başkanı Sayın Kevin Cha “LG’de geliştirdiğimiz çözümler, daima zamana karşı çalışan çalışkan insanlar için tasarlandı. LG olarak okulların açılmasıyla ebeveynlerin çocuklarının yeni düzene uyum sağlamaları için mümkün olduğunca fazla zaman harcamalarının çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple çalışan ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler geliştirerek onlara yardımcı olmayı hedefliyoruz.” diyor.

 


+ Benzer Haberler
» İzmir’e son cemre düştü
» İhracat birim değer endeksi %5,5 azaldı
» Albayrak: “Enflasyonda tek haneli rakamları göreceğiz”
» “33 milyar dolarlık ihracata giden yolu kısaltıyoruz”
» Wang Yi: Çin ve AB 10 konuda mutabakat sağlıyor
» E-İhracatın geleceği İzmir’de konuşulacak
» “Mobilya ve beyaz eşyada vergi indirimlerinin süresi uzatılmalı”
» Değerleme raporu zorunluluğu getirildi
» Türkiye’nin benzersiz gıdalarının bilinirliği arttı
» Kimlik avı saldırıları arttı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.03.2019
  Ticaret 19.03.2019
  Ticaret 18.03.2019
  Ticaret 16.03.2019
  Ticaret 15.03.2019
  Ticaret 14.03.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni