• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

LG bulaşık makineleri ile mutfaklar daha akıllı, daha sağlıklı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 17:00
12
14
16
18

LG bulaşık makineleri ile mutfaklar daha akıllı, daha sağlıklı

           HABER MERKEZİ     
     Tüketiciler ev işleri için zamandan ve enerjiden tasarruf etmelerini sağlayan sürdürülebilir çözümler aradıkça, bulaşık makineleri de gün geçtikçe daha akıllı ve daha işlevsel hale geliyor.
     Günümüzde insanların bulaşıkları elde yıkamak yerine makineye atmalarının en büyük nedeni bulaşık makinelerinin sağladığı kolaylık ve zaman tasarrufu.

     Uluslararası Tüketici Araştırmaları Dergisi’nde yayınlanan küresel bir araştırmaya göre; Ortadoğu ve Afrika bölgesi de dahil olmak üzere kullanıcıların yüzde 45’i bulaşık makinelerini sunduğu hız ve zaman tasarrufu için tercih ederken, üçte birinden azı ise su ve enerji tasarrufu sağlaması nedeniyle kullanıyor. Yapılan çalışmalar, bulaşık makinelerinin elde yıkamaya göre daha az su ve enerji harcayarak çok daha iyi temizlediğini göstererek sadece kişisel zamandan değil enerji kaynaklarından da tasarruf sağladığının altını çiziyor.

     Yerleşik Bulaşık Makineleri Pazarı: Küresel Sanayi Analizi ve Fırsat Değerlendirmesi 2014 -2020 raporu, bulaşık makinesi kullanımının bir diğer faydasının da sağlık olduğunu gösteriyor. Gıda kaynaklı hastalıklar ve evde sterilizasyona duyulan ihtiyaç arttıkça, Ortadoğu ve Afrika’da ailelerin sağlıklarına ve refahlarına katkıda bulunan bulaşık makinelerine olan talebin de artması bekleniyor.

LG bulaşık makineleri, yıkama teknolojisini her zaman daha ileriye götürüyor
     LG gibi üreticiler sayesinde bulaşık makineleri, mükemmel performans ve çok yönlülüğü estetik ve modern bir tasarımla birlikte sunabiliyor. Böylece günlük hayatta sağladığı kolaylıkların yanında kusursuz bulaşık yıkama çözümlerinin faydalarını fark eden tüketicilerin sayısı hızla artıyor.

    LG, tüketicilere yenilikçi ve sağlık odaklı teknolojileri bir arada sunarak çıtayı her zaman daha yukarı çıkarıyor. Bu yenilikler, bir zamanlar lüks tüketim kategorisinde bulunan ürünleri modern bir ev ihtiyacı haline getiriyor. LG’nin Inverter Direct Drive Motor özelliği, bulaşık makinelerindeki aşınmayla gürültü ve çalışma titreşimlerini önemli ölçüde azaltarak bulaşık makinesinin alan ve esnekliğinin artmasına olanak tanıyor.

     LG bulaşık makineleri, TrueSteam™ özelliği sayesinde narin bulaşıkların da en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyor. Cam üzerindeki ruj gibi inatçı lekeler bile TrueSteam™ ile kırık ya da çizik olmadan kolayca temizleniyor. UV Sanitization (UV ışınları ile sterilizasyon) sayesinde makineye atılan çatal bıçaklarla tabaklardaki zararlı bakteri ve mikroplar derinlemesine temizlenerek gıda kaynaklı hastalıkların yayılma riski de önemli ölçüde azaltılıyor.

    LG, önümüzdeki dönemde yeni nesil bulaşık makinelerini piyasaya sunarak yenilikçi ve kapsamlı bulaşık yıkama çözümleri arayanlar için mükemmel bir seçenek olmaya hazırlanıyor.  Farklı türde tencere, tava, tabak ve çatal bıçak takımlarını en az emek, su ve enerji kullanımıyla derinlemesine temizlemek için tasarlanan LG’nin yeni bulaşık makinelerinin tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılaması bekleniyor.

 


+ Benzer Haberler
» Her cüzdanda ortalama 2 kredi kartı
» “Ekim’de rekor kıracak rakam çıkabilir”
» Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü %55,1 azaldı
» Yurt dışı üretici fiyat endeksinde %7,45’lik düşüş
» CMC Turkey, Ar-Ge merkezini açtı
» Corendon, Belçika’nın en prestijli ödülüne layık görüldü
» Beko’dan İzmir’de Homechef etkinliği
» G777 kampanyası ile LG G7ThinQ sadece 7 TL!
» “Ege Ekonomik Forum”un ikincisi başlıyor
» “Hedef 1 Milyon Zeytin” projesi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.11.2018
  Ticaret 20.11.2018
  Ticaret 19.11.2018
  Ticaret 17.11.2018
  Ticaret 16.11.2018
  Ticaret 15.11.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni