• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Koçtaş, Fix ile sahil şeridinde sezonu açtı

16 Mayıs 2019 Perşembe 16:00
12
14
16
18

Koçtaş, Fix ile sahil şeridinde sezonu açtı

           HABER MERKEZİ     
     Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, Fix adını verdiği küçük format mağazalarıyla Türkiye’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Fix mağazaları ile ‘mahalleli’ olan Koçtaş, İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyükşehirlerin ardından sahil bölgelerinde de mağazalarını müşterileriyle buluşturuyor. Yalıkavak, Çeşme ve Ayvalık Fix mağazaları tüketicilere hizmet vermeye başladı.  Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu: “Ülkemizin gözde tatil beldelerinden Çeşme, Yalıkavak ve Ayvalık’ta birer mağaza açmanın ve yazlık bölgelerde büyümenin heyecanını yaşıyoruz. Bu bölgelerde ikamet eden ve tatil yapan müşterilerimizin evlerindeki acil ve temel ihtiyaçlarını karşılayarak güzel bir sezon geçirmelerine destek olmayı hedefliyoruz. Bu üç mağazamızla birlikte toplamda 26 Koçtaş Fix mağazaya ulaştık” dedi.

     Yaşam alanları için ilham veren çözümler sunan Koçtaş, çok kanallı perakendecilikte Türkiye’nin en önemli örneklerinden biri olan Koçtaş Fix mağazalarını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Koçtaş, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden Yalıkavak, Çeşme ve Ayvalık’ta birer Fix mağazası açtı. Büyükşehirlerin ardından, sahil bölgelerinde açılan bu 3 mağazayla Koçtaş Fix mağaza sayısı 26’ya ulaştı.

     Bodrum Yalıkavak’ta Gökçebel Mevkii’de açılan Fix mağazası 453 metrekarelik bir alanda hizmet verirken, İzmir Çeşme Cadde Plus AVM’de açılan Fix mağazası 446, Ayvalık 29 Mayıs Caddesi’nde açılan Fix mağazası ise 240 metrekarelik bir alana sahip. Diğer Koçtaş Fix mağazalarında olduğu gibi bu üç mağazada da, yaşam alanları için acil ve temel ihtiyaçların hemen mağazalarda, diğer tüm ihtiyaçların ise mağazalarda bulunan kiosklar aracılığıyla rahatlıkla ulaşılan 60 bin ürünle karşılanması hedefleniyor. Teknolojiye yaptığı yatırımlara devam ederek müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere her kanaldan kolayca ulaşabilmesini sağlayan Koçtaş, kiosk ekranları üzerinden sipariş edilen ürünleri, eve veya en yakın Koçtaş Fix mağazasına teslim ediyor.

Alp Önder Özpamukçu: “Koçtaş Fix mağazalarımızın sayısını, 2019 yılı sonuna kadar 50’ye çıkarmayı hedefliyoruz”
     Yeni açılan Fix mağazalarıyla ilgili konuşan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu Koçtaş’ın, büyük format mağazalarına ek olarak, 2013 yılından itibaren Koçtaş Fix adını verdiği küçük format mağazalarını müşterilerinin hizmetine sunduğunu belirtti. Özpamukçu: “19 şehirde 40 Koçtaş mağazamız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda Koçtaş Fix mağazalarımız ile de Türkiye’de yaygınlaşıyoruz. Büyükşehirlerin ardından şimdi de ülkemizin gözde tatil beldelerinden Yalıkavak, Çeşme ve Ayvalık’ta birer mağaza açmanın ve yazlık bölgelerde büyümenin heyecanını yaşıyoruz.

     Bu bölgelerde ikamet eden ve tatil yapan müşterilerimizin evlerindeki acil ve temel ihtiyaçlarını karşılayarak güzel bir sezon geçirmelerine destek olmayı hedefliyoruz. Sahil kesimlerinde açtığımız bu üç mağazayla eş zamanlı olarak büyükşehirlerde de Koçtaş Fix mağaza açılışlarımızı sürdürdük. İstanbul’da Beylikdüzü’nde ve Ümraniye Meydan İstanbul AVM’de olmak üzere 2, Ankara Keçiören FTZ AVM’de ve Bursa Korupark AVM’de de birer mağaza açarak toplamda 26 Koçtaş Fix mağazasına ulaştık. Koçtaş Fix mağazalarımızın sayısını, 2019 yılı sonuna kadar 50’ye çıkarmayı hedefliyoruz ancak bu rakamın ötesine de geçebiliriz. Koçtaş olarak büyüme stratejimizi her durum ve koşulda aralıksız hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

     Özpamukçu sözlerine şöyle devam etti: “Koçtaş Fix mağazalarımızda bulunan 5 bin ürüne ek olarak, kiosklardan temin edilebilecek 60 bin ürünü müşterilerimizin ister evlerine ister en yakın Koçtaş Fix mağazasına teslim ediyoruz. Ayrıca koctas.com.tr ile ürünlerimizi tüm Türkiye’de müşterilerimizle buluşturuyoruz. Koçtaş Fix mağazalarımız, çok kanallı perakendecilikte Türkiye’deki en önemli örneklerden ve stratejik yol haritamızdaki önceliklerimiz arasında. Büyümemizi büyük oranda, müşterilerimizin en çabuk ulaşabilecekleri, ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilecekleri, mahalledeki yüzümüz olan Koçtaş Fix mağazaları ile gerçekleştireceğiz. Koçtaş Fix mağazaları ile perakende ve usta müşterilerimizin evle ilgili acil ve tüm ihtiyaçlarını karşılamayı, bulunduğumuz mahallelerde istihdam yaratmayı ve bölgeyi kalkındırmayı hedefliyoruz.”


+ Benzer Haberler
» Sütteki referans fiyat üreticiye yansımıyor
» Global rekabet için dijital dönüşüm şart
» Yatırımlarına doğru yön vermek isteyen Fon Bilen’e soracak
» Mandi ve Mandila İzmir sokaklarında
» Isınırken tasarruf ettiren çözümler koçtaş’ta
» Menemen Belediye Başkanı Aksoy’dan çocuklar için yeni bir proje
» Milyonlarca Black Friday fırsatı tek platformda
» Flokser Kimya’dan yalıtım için yanmazlığı artırılmış poliüretan sistemleri
» Şirketlerin en büyük endişesi teknoloji
» Ve Karaburun’da hukuk kazandı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.11.2019
  Ticaret 19.11.2019
  Ticaret 18.11.2019
  Ticaret 16.11.2019
  Ticaret 15.11.2019
  Ticaret 14.11.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni