• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Kesintisiz üretiminin kapılarını açan yeni bir hizmet

21 Kasım 2020 Cumartesi 13:00
12
14
16
18

Kesintisiz üretiminin kapılarını açan yeni bir hizmet

           HABER MERKEZİ      
     Dünyanın 1 numaralı cobot üreticisi Universal Robots, üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için yeni bir destek hizmeti vermeye başladı. Universal Robots ve iş ortağı ağı aracılığıyla kullanılabilen Servis360, cobot kullanıcılarına riskleri azaltılmış verimliliği ve çalışma süresi arttırılmış kesintisiz üretimin kapılarını açacak.
     Dünyanın 50’den fazla ülkesinde 46 bin cobotuyla hizmet veren Danimarkalı cobot lideri Universal Robots, sektördeki hizmet kalitesi standartlarını belirlemek ve en üst seviyede servis sağlamak üzere yeni bir servis hizmetine imza attı.  Servis360 hizmeti ile kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek Universal Robots, beklenmedik arızların önüne geçerek cobot kullanıcılarının üretiminin kesintisiz devam etmesini, maliyetlerin ve risklerin azaltılmasını sağlayacak.  

Daha güçlü müşteri ilişkileri kurulmasına destek oluyor
     Standart ürün garantisini tamamlayan ve iki farklı paket halinde sunulan Servis360, beklenmedik maliyetleri ortadan kaldırarak, duruş, gecikme ve riskleri azaltacak.  Uzaktan ya da sahada performans ve programlama kontrolleri sunan bu yeni hizmet, müşteri destek portalı üzerinden UR partner otomasyon uzmanlarına ve Universal Robots’ un sertifikalı mühendislerine 7 gün 24 saat ulaşmaya olanak sağlayarak cobot yatırım geri dönüşüm zamanını kısaltıyor. Önleyici hizmetler ve hızlı müdahale ekipleriyle üretimin kesintisiz devam etmesini de mümkün kılan   Servis360, Universal Robots’un gelişmiş Distribütör Ağı aracılığıyla beklenmedik bir arıza durumunda sorunsuz hizmet ve parça değişimleriyle cobot’un üretime devam etmesine imkan tanıyor. Ayrıca Servis360, özel ve gelişmiş destek seçenekleri ve sürekli verimlilik optimizasyonu hizmetleriyle Universal Robots’un iş ortaklarının daha güçlü müşteri ilişkileri kurmasına da destek oluyor.

“Servis360, üretim hatlarını korur, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır”
     “Hizmet verdiğimiz sektörler Universal Robots’un yaptığı her işin merkezinde yer alır” diyen Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Gelişmiş destek ve önleyici hizmetimiz ile cobot performansını proaktif olarak izleme, optimize etme ve koruma konusunda onlara yetki veriyoruz.  Servis360, üretim hatlarını korur, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır, riski azaltır ve üreticilerin beklenmedik durumlarla karşılaşmasının önüne geçerek başarıyı getirir” şeklinde konuştu.  

“Yeni hizmetimizin ortak bir değer yaratmasını bekliyoruz”
     Gök, “Kullanıcılar, müşterileri için üretkenliği, ulaşılabilirliği ve karlılığı artırmak için ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri karşılayarak, bulundukları sektörlere daha fazla değer katacak. Bu yeni hizmetimizin Universal Robots’un iş ortaklarının ve müşterilerinin arasında ilişkileri güçlendirerek, ortak bir değer yaratmasını bekliyoruz” dedi.


+ Benzer Haberler
» Çek ve bonoda yeni sistem 2021’de başlıyor
» BDDK, Aktif Rasyosu’nu yürürlükten kaldırıyor
» Palandöken, “Esnafa kredi yapılandırma kolaylığı sağlandı”
» RCEP’e imza atan Vietnam ile yeni işbirlikleri yolda
» 40 robot taksi ‘Apollo’ Beijing sokaklarında
» “Covid-19 meslek hastalığı kapsamlı olarak hayata geçirilmeli”
» Japonya’dan İzmir’e deprem desteği
» Dondurulmuş gıdalar besin değeri açısından zengin
» Bosch Termoteknik’ten günlük kombi üretim adedinde rekor
» TürkTraktör’den 1 milyonuncu traktör gövdesi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.11.2020
  Ticaret 24.11.2020
  Ticaret 23.11.2020
  Ticaret 21.11.2020
  Ticaret 20.11.2020
  Ticaret 19.11.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni