• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

International Paper EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliğine Sibel Seğmen Erim getirildi

12 Kasım 2019 Salı 13:00
12
14
16
18

International Paper EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliğine Sibel Seğmen Erim getirildi

   ► International Paper EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliğine Olmuksan IP Türkiye Kurumsal Gelişim ve Ar-Ge Direktörü Sibel Seğmen Erim getirildi.

           HABER MERKEZİ     
     Yenilenebilir fiber bazlı ambalaj, kâğıt hamuru ve kâğıt ürünleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden International Paper’ın EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliği görevine Olmuksan International Paper Türkiye Kurumsal Gelişim ve Ar-Ge Direktörü Sibel Seğmen Erim getirildi. Erim bundan böyle Türkiye’deki iş geliştirme ve Ar-Ge sorumluluklarının yanı sıra Avrupa çapında inovasyon ve Ar-Ge projelerine liderlik edecek. 

     Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Kuzey Afrika ve Rusya’da yenilenebilir fiber bazlı ambalaj, kâğıt hamuru ve kâğıt ürünleri üretim faaliyetleri yürüten International Paper’ın EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliği görevini, Olmuksan International Paper (Olmuksan IP) Türkiye Kurumsal Gelişim ve Ar-Ge Direktörü Sibel Seğmen Erim üstlendi. Erim, yeni görevinde Türkiye’deki iş geliştirme, ürün geliştirme, inovasyon ve Ar-Ge sorumluluklarına ek olarak Avrupa çapında inovasyon ve Ar-Ge projelerinin liderlik görevini yürütecek. Erim, Avrupa’da ortaya çıkan trendlerin analiz edilmesi ve IP için yeni fırsatların belirlenmesi için çalışmalar yapacak. 

Sibel Seğmen Erim kimdir?
     1995 yılında Arthur Andersen’de Denetçi olarak başladığı kariyerine sırasıyla Gate Gourmet, Diageo ve Microsoft’ta devam etti. Erim Diageo’da çalıştığı sekiz yıl içinde sırasıyla Finansal Planlama Müdürü, İnovasyon Müdürü ve Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. Microsoft’ta çalıştığı 10 yıl süresince önce MEA, sonra EMEA bölgesinde görev yapan Sibel Seğmen Erim, 2017 yılından bu yana Olmuksan International Paper’da Kurumsal Gelişim ve Ar-Ge Direktörü olarak kariyerini sürdürüyor. Erim Türkiye’deki görevinin yanı sıra 1 Ekim 2019 itibariyle International Paper EMEA İnovasyon ve Ar-Ge Liderliği görevini de üstlenecek.


Olmuksan International Paper hakkında:
Türkiye’de 1968’den bu yana faaliyet gösteren ve 2013 yılında Olmuksan International Paper (BIST:OLMIP) adını alan şirket, ürün ve çözümleriyle oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider firmalarındandır. Gebze, İzmir, Adana, Bursa ve Çorum’daki 5 kutu tesisi ve 880 çalışanı ile yerel pazarda ve ihracat bölgelerine yüksek kalitede ve müşteriye özel ürünlerle hizmet sunmakta; sürdürülebilirlik, çevre bilinci ve iş güvenliği alanındaki küresel vizyonunu tüm paydaşlarına yansıtarak üretimini sürdürmektedir. 2018 itibariyle cirosu 1,1 milyar TL’ye ulaşan Olmuksan International Paper, 2018 yılı ISO Türkiye’deki ilk 500 Büyük Sanayi Şirketi sıralamasında bir önceki seneye göre 10 basamak çıkarak 165. sırada yer almıştır.
Daha fazla bilgi için: http://olmuksan-ipaper.com


International Paper hakkında:
Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Kuzey Afrika ve Rusya’da üretim faaliyetleri yürüten International Paper (NYSE:IP); yenilenebilir fiber bazlı ambalaj, kâğıt hamuru ve kâğıt ürünleri alanında küresel çapta lider üreticidir. International Paper, ürünlerin korunması ve pazarlanmasına olanak veren ambalaj malzemeleri üreterek dünya ticaretine katkıda bulunmaktadır. Bebek bezi kâğıdı, kâğıt mendil ve insan sağlığını koruyan diğer hijyen ürünleri ile eğitim ve iletişimde kullanılan kâğıtlar üretmektedir. Merkezi ABD’nin Tennessee eyaletindeki Memphis kentinde bulunan International Paper, 53.000 kişiyi istihdam etmiştir ve 150 ülkede 25 binin üzerinde müşterisine hizmet vermektedir. International Paper’ın net satışları 2018’de 23 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir. International Paper EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Rusya) bölgesinde, ofis kâğıtları ve fiber bazlı ambalajların üretimi ve pazarlanmasına odaklanmaktadır. International Paper, çok çeşitli uygulamalarda kullanılan yüksek kaliteli boyut kesimli kâğıt, kuşe ve kaplanmamış karton ve oluklu konteynerlerin lider tedarikçisidir. EMEA bölgesinde yaklaşık 10.000 kişiyi istihdam eden International Paper’ın bölgedeki net satışları 2018’de yaklaşık 3,2 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.
International Paper, ürünlerimiz ve dünya vatandaşlığı çabalarımız ile ilgili daha fazla bilgi için: www.internationalpaper.co


 


+ Benzer Haberler
» İzmir’de ekmeğe zam geldi
» Cerrahi tulum ve maske ihracatında hibe şartı kaldırılsın çağrısı
» Türk teknoloji startupları, 5 yılda 20 milyar Dolar yabancı sermaye çekebilir
» Avrupa Şampiyonası Efes Selçuk Pamucak sahili’nde
» 6 ayda 583 üretim tesisi
» Türkiye’nin en kapsamlı girişimcilik programı University4Society dünyaya açıldı
» Türkiye’nin en değerli tatil yerleri açıklandı
» Yemek kartlarına ortalama 417 TL yükleniyor, kart bakiyesi ayın sonunu getiremiyor
» İngiliz turistler 1 Ağustos’ta geliyor
» Çin pazarı, Alman otomobil üreticilerinin yüzü güldürmeye devam ediyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 09.07.2020
  Ticaret 08.07.2020
  Ticaret 07.07.2020
  Ticaret 06.07.2020
  Ticaret 03.07.2020
  Ticaret 02.07.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni