• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Huawei’den akıllı OceanStor Dorado 18000 V3 flash depolama ünitesi

14 Mart 2018 Çarşamba 10:00
12
14
16
18

Huawei’den akıllı OceanStor Dorado 18000 V3 flash depolama ünitesi

           HABER MERKEZİ     
     Huawei, Mobil Dünya Kongresi’nde, müşterilerinin kritik önem taşıyan kurumsal hizmetlerinde depolama kaynaklarını yönetmelerine yardımcı olan, üst segment, akıllı OceanStor Dorado 18000 V3 flash depolama ünitesini piyasaya sundu. OceanStor Dorado 18000 V3, kurum içi ve dışındaki alanlarda kesintisiz bir hizmet deneyimi sağlamak için tasarlandı.
     OceanStor Dorado 18000 V3, geleneksel depolama ürünleriyle karşılaştırıldığında, performansından ödün vermeden veri tekilleştirmeyi ve sıkıştırmayı destekliyor. Ürün, müşterilerin yatırımları azaltmasına ve daha yüksek yatırım getirisi (ROI) elde edilmesine yardımcı olurken, veri azaltım oranını garanti ederek 10 kat yüksek performans sunuyor. OceanStor Dorado 18000 V3, maliyetlerin azaltılmasını ve yüzde 75’e varan oranlarda tasarruf elde edilmesini sağlıyor.    

Daha iyi hizmet için yenilikçi çözümler
      IoT, bulut, AI ve diğer yeni geliştirilmiş teknolojilerin fırsatlar ve zorluklar beraberinde getirdiğini belirten Huawei’in IT Ürün Hattı Başkan Yardımcısı Joy Huang, “Telco servis sağlayıcılar daha iyi hizmet deneyimi sağlamak istiyor ve bu nedenle veri yönetimi giderek çok daha önemli hale geliyor. Üst segment akıllı AFA OceanStor Dorado 18000 V3, telco servis sağlayıcı firmalarda kritik önem taşıyan hizmetlere göre tasarlandı ve ışık hızında çok güçlü bir veri deneyimi sağlıyor. Huawei Storage, daima sınırların ötesine geçerek, tümüyle flash, tümüyle bulut ve tümüyle akıllı veri depolama çağının öncüsü olmaya kararlıdır.” dedi.
     OceanStor Dorado 18000 OceanStor Dorado 18000 V3, işletmelerin aşırı yüklü, kritik önem taşıyan hizmet sistemleri için tasarlandı. Yeni ürün, flash tabanlı bir işletim sistemi sayesinde flash depolama potansiyelinin tamamından yararlanabiliyor.

     Huawei patentli flash yonga setleri ve FlashLink algoritması, Dorado 18000 V3’ün 0,5 milisaniye sabit gecikme ile maksimum 7  milyon IOPS sunmasını sağlıyor. Yeni model, önceki nesillerle karşılaştırıldığında iki kat daha fazla performans sağlıyor ve tümüyle flash depolama pazarında üstünlüğü ele geçiriyor. OceanStor Dorado 18000 V3, ısı dağılım imkanını 500 kat arttırıyor ve SSD’lerin süresini yüzde 20 uzatmak için SSD’lerde grafen dağılım teknolojisi (GDT) ve dinamik ısı dengeleme algoritmasını kullanan en son Flash-Ice teknolojisinden yararlanıyor. Işık hızında ve çok sağlam olan OceanStor Dorado 18000 V3, çevrimiçi gerçek zamanlı faturalandırma, CRM ve ERP gibi Telco servis sağlayıcılar temel hizmet sistemlerini taşımak için büyük kolaylık sunuyor.

Veri deneyimi artıyor
     Huawei Storage, kurum içinde ve dışında sağlıklı bir veri deneyimi sağlamayı taahhüt ediyor. Hizmet Olarak Depolama (STaaS) çözümü, müşterilerin uygulamalarının esnek bir şekilde kurulumuna olanak tanıyarak verilerin kurum içi ve dışında serbestçe hareket etmesini ve bir bütün olarak yönetilmesini destekliyor. Huawei, müşterilerinin buluta daha fazla hizmet taşımalarına yardımcı olmak için hem kamu hem de özel bulut seçenekleri sunan dünyanın tek kurumsal sınıfı depolama sağlayıcısı olarak, Dedicated Enterprise Storage Service (DESS) sağlamak amacıyla bulut yeteneklerini ve kurumsal depolama teknolojilerini birleştiriyor. Böylelikle, hayati öneme sahip hizmetlerin herhangi bir değişikliğe gerek duyulmadan buluta taşınmasını sağlayan ilk kuruluş olmayı amaçlıyor. Bu, kurum içinde ve dışında sağlıklı bir depolama performansı ve güvenilirlik sağlıyor.

 


+ Benzer Haberler
» Türk organik ürünleri dünyaya açıldı
» TARKEM modelinin Türkiye’ye anlatılması gerekir
» Ev ve mutfak eşyalarında yeni hedef İngiltere
» 2018 yılı ihracat şampiyonları belli oldu
» Geleceği Yazan Kadınlar için son başvuru tarihi 22 Şubat oldu
» Koç Holding’in 2018 yılı konsolide cirosu 143,2 milyar TL olarak gerçekleşti
» ‘Dyo Sanat Ödülleri’den 52 yılda 23.424 eser
» İzmir iş dünyasından Albayrak’a ekonomi raporu
» Palandöken, “Emekliliği gelmiş esnafa kolaylık sağlanmalı”
» Türk seramiği 130 ülkeden 91 bin ziyaretçiyle buluştu


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 18.02.2019
  Ticaret 16.02.2019
  Ticaret 15.02.2019
  Ticaret 14.02.2019
  Ticaret 13.02.2019
  Ticaret 12.02.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni