• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Hoover’den ihtiyaca uygun çamaşır kurutma makineleri

29 Kasım 2018 Perşembe 16:00
12
14
16
18

Hoover’den ihtiyaca uygun çamaşır kurutma makineleri

           HABER MERKEZİ     
     Farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunan kurutma makineleri ile zaman, enerji ve yer tasarrufu sağlayan Hoover, üstün özellikleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Isı pompalı, hibrit ve yoğuşturmalı kurutma makineleri, 30 gün koşulsuz iade garantisiyle herkese Hoover kurutma deneyimini yaşama fırsatı sunuyor.
     Havaların soğumasıyla birlikte, evlerde çamaşır kurutma derdi de başlamış oldu. Zamanı sınırlı olanların, balkonsuz veya küçük balkonlu evlerin, çocuklu ailelerin vazgeçilmezleri arasında olan çamaşır kurutma makineleri, özellikle kış yaklaşırken, büyük bir ihtiyaç haline geliyor.

     İç mekanlarda kurutulan çamaşırların odaya bıraktığı nem oluşumunu önlediği gibi; dış mekanlarda ise çamaşıra zarar veren kuş pisliği, yağmur, egzoz kokusu gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. Aynı anda çok fazla çamaşırı kurutmak için ihtiyaç duyulan yer sorununu çözen kurutma makineleri, dış mekanlarda kurutmaya bırakılan çamaşırlarda güneşten kaynaklanan renk solmalarının da önüne geçiyor. Yenilikçi ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Hoover, farklı özellikleriyle çeşitli ihtiyaçları karşılayabilen kurutma makineleri ile çamaşır kurutma deneyimini bir adım ileriye taşıyor.

Hijyende yoğuşturmalı, daha hızlı kurutmada hibrit
     Hoover Kurutma Makineleri Serisi’nden 10 kg kapasiteli hibrit kurutma makinesi, Ecospeed programı sayesinde, ısı pompalı modellere göre yüzde 35 daha hızlı kurutma yaparak zamandan tasarruf sağlıyor. Yoğuşturmalı kurutma makinelerine göre daha düşük sıcaklıkta kurutma işlemi yaptığı için çamaşırların yıpranmasını engelliyor.
     W9 kg kapasiteli iki modeli bulunan ısı pompalı kurutma makineleri, düşük sıcaklıkta kurutma işlemi sayesinde çamaşırların yıpranmasını önlüyor. Ayrıca, enerji tüketimi düşük olduğu için ev içerisinde aynı anda birçok elektrikli cihazın kullanılmasını mümkün hale getiriyor. 8 ve 10 kg kapasiteli 2 modeli olan yoğuşturmalı kurutma makineleri, yüksek sıcaklıkta kurutma yaparak, özellikle hijyene önem verenlerin ve bebekli ailelerin tercihi oluyor. Yüksek sıcaklıkta kurutma işlemi, çamaşırların daha hızlı sürede kurumasını sağlıyor. Yoğuşturmalı kurutma makineleri, kısıtlı vakti olanlar tarafından tercih ediliyor.

4 adet spor ayakkabı aynı anda kuruyor
     Kurutma makinelerinde biriken suyun boşaltılması zorken; Hoover Kurutma Makineleri, kapaklarında yer alan 5 litrelik yüksek hacimli, patentli AquaVision Su Tankı sayesinde, makinede biriken suyun anlık olarak görülmesini ve kolayca yerinden çıkartılarak boşaltılmasını sağlıyor. Özel kurutma programları sayesinde istenilen seviyede kuruluk sağlayarak, daha kolay ütüleme olanağı sunuyor. 35-45-59 dakikalık hızlı kurutma programlarıyla vakti kısıtlı olanlara zaman kazandırıyor. Hibrit kurutma makinesi, ayakkabı kurutma rafı sayesinde 4 adet spor ayakkabıyı aynı anda kurutuyor.

Çamaşırlar daha az kırışıyor
     ‘Makinede Kurutulabilir’ etiketine sahip yünlüleri, hassas ve güvenli bir şekilde kuruttuğu, Woolmark Sertifikası ile onaylanan Hoover Kurutma Makineleri, sahip oldukları uzun ömürlü paslanmaz çelik Infinity tambur ile, çamaşırların pas lekesiyle zarar görmesini engelliyor. Infinity tambur, daha geniş hacme sahip olduğu için çamaşırlar daha az kırışıyor ve ütü yapmak için harcanan enerjiden ve zamandan tasarruf ediliyor.

One-Fi teknolojisiyle uzaktan kontrol
     Sahip olduğu One-Fi teknolojisi ile makineyi uzaktan kontrol etme imkanı sunan hibrit kurutma makinesi; dokunmatik geniş dijital ekranı, kurutma zaman ayarı, dijital geri sayım göstergesi, hafıza seçeneği, ütü, askı, dolap ve ekstra gibi farklı kurutma dereceleri, 24 saate kadar gecikmeli başlatma özelliği, su tankı dolu uyarısı ve titreşim önleyici yan duvarları ile konforlu bir kurutma deneyimi yaşatıyor.

 


+ Benzer Haberler
» İşsizlik oranı 2018’de yüzde 11
» MB: Ekonomide dengelenme süreci devam ediyor
» Foça turizmi acil çözümler bekliyor
» Selçuk: İşsizlik oranı tahminimizin altında
» Hizmet sektörü güven endeksi 81,6 oldu
» “İstihdam teşvikleri baştan sona değiştirilmeli”
» E-İhracat Zirvesi İzmir’de gerçekleşti
» Evinizde baharı müjdeleyen öneriler
» Paşabahçe ile bahara merhaba deyin
» Vestel’in 12 ürününe Good Design Ödülü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 26.03.2019
  Ticaret 25.03.2019
  Ticaret 23.03.2019
  Ticaret 22.03.2019
  Ticaret 21.03.2019
  Ticaret 20.03.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni