• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Yurtiçi ve Yurtdışı Alım-Satım-İş Teklifleri

03 Ekim 2020 Cumartesi 00:00
12
14
16
18

Tarih Aralığı: 01/09/2020 - 30/09/2020

Türkiye

Bitiş Tarihi: 29.09.2021    |    Teklif No: 202000204

SATIM  

T.C.Sağlık Bakanlığı tarafından sertifikalı tek kullanımlık medikal yüz maskesi üreticisi ve NSPA'da tanımlanan NATO Stok koduna sahip DUNS Numaralı medikal bir şirket olan Ankara merkezli Türk firması 2007 yılında kurulmuştur. Muhtemelen tek kullanımlık tıbbi yüz maskemizi (HS Kodu: 63079098) yurt dışındaki şirketlere sağlamak istiyoruz. Şimdiye kadar maskelerimizi Fransa, ABD, Irak ve birçok Orta Doğu ülkesine ihraç ettik ve ihracat ağımızı yeni ülkelere genişletmeye adadık. Maskemiz Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı belgesine sahiptir.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 26.09.2021    |    Teklif No: 202000198

SATIM 

Merhaba. 20 yılı aşkın bir grup şirketiyiz. Bir firmamız içinde Türkiye'den spor giyim ve aksesuarlarının tekstil imalatı alanında faaliyet gösteren bir spor giyim firmasıyız. Ürünlerimiz spor branşına göre değişmektedir. Çok çeşitli ürünlerimiz var. Uluslararası pazarda genişlemeyi planlıyoruz. Hep ihracat ve ithalat yapmak istiyoruz. Renk ve logolarınız ile size özel tasarım yapmaya hazırız. İrtibat sonrasında size özel tasarlanmış katalog ve fiyat listesi gönderiyoruz. Ayrıca bu Covid günlerinde maske ve ameliyat önlükleri üretmeye başladık. Maskeler, süblimasyon teknolojisi presleme ve farklı özel tasarımlara sahip scuba malzemesidir. Ayrıca güvendiğimiz firma imzamız ile ürünleri en kaliteli ve daha ucuza bulmak için tüm taleplerinizi ihracat departmanımızdan isteyiniz. Bir diğer şirketimiz; 2000'den fazla oyuncunun takımlarıyla birlikte katıldığı spor organizasyonları yapmak.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 07.09.2021    |    Teklif No: 202000187

SATIM 

Sayın Müdür, firmamızı tanıtmak ve firmanızla ortaklık ve işbirliği kurmak için yazıyorum. Direk tırmanma çalışma platformları ve yük asansörleri üreten, satan ve kiralayan Antalya merkezli bir şirketiz. Şirket Profilimizi incelemek için zaman ayırdığınız için teşekkür ediyor ve nazik geri bildirimlerinizi bekliyorum. Yakında daha fazla işbirliği yapmayı umuyoruz, herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize bildirin. Saygılarımla,


Türkiye

Bitiş Tarihi: 06.09.2021    |    Teklif No: 202000186

SATIM 

Mühendislerimiz, katı işler yazılımı ve firmanın CNN ölçüm makinesini kullanarak motor su pompalarının kalıplarını tasarlar ... Yetenekli ve deneyimli CAD / CAM kadromuz, tasarlanan 3D katı modelleri elektronik olarak dikey ve yatay işleme merkezlerine dönüştürerek tasarım sürecini başlatır. Başarılı bir döküm işlemi için gereklidir. Şirketimiz yönetim sistemini dünya çapında kabul görmüş kalite yönetim sistemine göre yürütmektedir. Başarıyla uyguladığımız APQP, FMEA ve SPC süreçleri şirketimiz ISO 9001: 2008 ve ISO TS 16949: 2009 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir. Başarımız, uygulanabilir ürün yelpazemiz, deneyimli kadromuz, müşteri ihtiyaçlarına cevap verme potansiyelimiz ve üstün hizmet anlayışımızdan kaynaklanmaktadır. Herhangi bir işleme işi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 01.09.2021    |    Teklif No: 202000203

SATIM 

Dünyada benzeri olmayan tahıl temizleme ve tohum ayıklama makinelerinin lider üreticisiyiz. Aerodinamik makinelerimiz 5 ila 200 ton / saat kapasite ile yeni nesildir. Makinelerimiz, Kharkiv Uzay ve Uçak Üniversitesi'nden aerodinamik bilim adamları ile işbirliği içinde tasarlandı ve kullanımda verimli, yalnızca güvenilir, kullanımı basit, uygun maliyetli, bakımı kolay olduklarını kanıtladılar. Tahıl temizleme ekipmanımız, aerodinamik tahıl temizleme ve tohum ayırma prensibine dayanmaktadır. Makineler ızgarasızdır ve ağırlığı ve aerodinamik özellikleri itibariyle tahıl temizliğini hava akışı ile yapar.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 01.04.2021    |    Teklif No: 202000191

SATIM 

Polipropilen satıyoruz - Ukrayna şirketi, Kiev, Ukrayna merkezli uluslararası bir şirkettir. Polonya, Estonya, Kazakistan, Rusya ve Özbekistan'da dış ticaret ofislerimiz ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Türkiye'deki petrokimya sektöründeki firmalarla ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Uluslararası firmalarla tanışmak ve işbirliği yapmak istiyoruz. Ana iş alanları şunlardır: Boya ürünleri, tekstil, deri ve rafineri endüstrileri dahil olmak üzere özel kimyasallar. - Amin temizleme tesisleri, denetim ve matematiksel modelleme için teknik destek. Temel Kimya.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 01.04.2021    |    Teklif No: 202000185

SATIM 

Polipropilen satıyoruz - Ukrayna şirketi, Kiev, Ukrayna merkezli uluslararası bir şirkettir. Polonya, Estonya, Kazakistan, Rusya ve Özbekistan'da dış ticaret ofislerimiz ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Türkiye'deki petrokimya sektöründeki firmalarla ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Uluslararası firmalarla tanışmak ve işbirliği yapmak istiyoruz. ana iş alanları şunlardır: Boya ürünleri, tekstil, deri ve rafinaj endüstrileri dahil özel kimyasallar. - Amin temizleme tesisleri, denetim ve matematiksel modelleme için teknik destek. Temel Kimya.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.10.2020    |    Teklif No: 202000202

SATIM 

COVID-19 test kitleri üreten ve satan bir Türk tıp şirketiyiz. Türkiye'deki hastane ve havalimanlarının büyük tedarikçisiyiz. Şimdi ağımızı farklı ülkelere genişletmek istiyoruz.
 

Türkiye

Bitiş Tarihi: 30.09.2020    |    Teklif No: 202000189

SATIM 

İstanbul'da bulunan Türk firması, Zonguldak'ta 1970 yılında kurulmuş, 90 çalışanı, endüstriyel depo raf sistemleri ve market raflarının (ağır hizmet tipi raf sistemi, seçici raf sistemi, VNA rafları, Drive in Racking, Mezanine raf sistemleri ve süpermarket rafları, gondol üniteleri ve süpermarket aksesuarları) gelişmiş ürün teknolojisi ile ortaklar arıyor. Ürünlerim müşterilerimin tamamı üretici firma özellikle gıda sektörü, kimya, içecek sektörü. Kurumsal olmaktan ve işimizi üretici kalitesi ve en uygun fiyatlı ürünlerin avantajları ile birlikte büyütmekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye

Bitiş Tarihi: 30.09.2020    |    Teklif No: 202000188

SATIM 

Biz (Türkiye) merkezli ve dünya çapında 50 yılı aşkın deneyime sahip, en katı Avrupa standartlarına uygun depolama sistemlerinin tasarımı, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir Türk Şirketiyiz. Sektörünüz ne olursa olsun, süpermarket ve lojistik zorluklar için sergileme ve raf sistemi sektörünüze hitap edecek doğru bilgi, deneyim zenginliği ve mükemmel çözümlere sahibiz. Gereksinimlerinize uygun çok çeşitli süpermarket rafları, depo ve raf sistemleri tedarik edebiliriz. SÜPERMARKET RAFLARI SERGİ GONDOLA ÜNİTESİ DUVAR ÜNİTESİ ALIŞVERİŞ ARABASI ALIŞVERİŞ SEPETİ EL SEPETİ


Türkiye

Bitiş Tarihi: 09.09.2020    |    Teklif No: 202000190

SATIM 

Scarlett mahmuz, altın, keskin lezzetli ebat 65 mm ila 75 mm birinci kalite kutuda ihracata yönelik 1000 ton elma var.

 


Türkiye

Bitiş Tarihi: 17.09.2022    |    Teklif No: 202000195

İŞBİRLİĞİ

2017 yılında Eskişehir Türkiye'de kurulmuş bir Türk şirketiyiz. Basınçlı kaplar, otoklavlar (cam, kauçuk), tıbbi atık sterilizasyon sistemleri ve lastik yeniden okuma makinelerinde uzmanlaştık. 16 tonluk vinç ve kaynak ekipmanları ile 1500 m2 atölyemiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz ve yurtdışındaki diğer firmalardan offshore üretim veya dış kaynak kullanımı açısından olası işbirlikleri için müşteriler arıyoruz. İşbirliğimizi genişletmek için çok deneyimli ekibimiz ve üretim yeteneklerimiz var. `Global düşün, yerel hareket et 'sloganına inanıyoruz ve yerinde üretim yapmak yerine işleri emin ellerde iletebilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Saygılarımla,


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2021    |    Teklif No: 202000196

İŞBİRLİĞİ

Projelendirme, Üretim ve Çelik Yapı İnşaat projelerinde uzmanlaşmış bir Türk Firmasıyız ve Türkiye ve yurtdışında son derece prestijli başarıyla tamamlanmış referanslardan oluşan uzun bir listeye sahibiz. Yürütülen projeler arasında çeşitli Çelik Kaynak Parçaları İmalatı, Sky Scrapper Projeleri, Çelik Villalar, Çelik Karkas Köprü İnşaatları, Cephe Çelik İmalatları ve Montajı, Avara Montaj İşleri, Yangın Merdiveni imalat ve montajı, Çelik Karkas Asansör Konutu, Zemin Kaplama Çözümleri bulunmaktadır. , Çelik Takviyeli Kompozit Kolon İmalatı ve Montajı, Ankraj Civata Çerçeveleri İmalatı ve Montajı ile Silolar ve Çok Katlı Çelik Çerçeve Fabrika İnşaatları dahil olmak üzere çeşitli Konut, Ticari ve Endüstriyel Çelik Yapı İnşaatı projeleri. 3500 m2 kapalı üretim alanına sahip 5000 m2 fabrika binamızda ve gerekli depolama, ön montaj ve yükleme tesislerimizde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız ISO 9001: 2015 KYS Tescilli ve Üretimler EN 1090 kalite normlarına uygundur.

Ukrayna

Bitiş Tarihi: 01.04.2021    |    Teklif No: 202000184

İŞBİRLİĞİ

Ukrayna şirketi, Kiev, Ukrayna merkezli uluslararası bir şirkettir. Polonya, Estonya, Kazakistan, Rusya ve Özbekistan'da dış ticaret ofislerimiz ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Türkiye'deki petrokimya sektöründeki firmalarla ortak çalışmalar yapmak istiyoruz. Uluslararası firmalarla tanışmak ve işbirliği yapmak istiyoruz. ana iş alanları şunlardır: Boya ürünleri, tekstil, deri ve rafinaj endüstrileri dahil özel kimyasallar. - Amin temizleme tesisleri, denetim ve matematiksel modelleme için teknik destek. Temel Kimya


Rusya

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000181

İŞBİRLİĞİ

Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği’nden alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda, Türkiye’de güvenilir ortak arayan bazı Rus şirketlerinin işbirliği teklifleri ve faaliyet alanları hakkında bilgiler yer almaktadır.


Rusya

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000180

İŞBİRLİĞİ

Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği’nden alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda, Türkiye’de güvenilir ortak arayan bazı Rus şirketlerinin işbirliği teklifleri ve faaliyet alanları hakkında bilgiler yer almaktadır.


Botswana

Bitiş Tarihi: 31.10.2020    |    Teklif No: 202000194

İŞBİRLİĞİ

Bir başlangıç şirketi olarak, hem erkekler hem de kadınlar için tek tip ayakkabılar (okul, polis ve ordu, hemşireler) ve güvenlik ayakkabıları, moda ayakkabılar üreten bir ayakkabı ve deri ürünleri imalat şirketi olacağız. İşletme ayrıca farklı deri ürünler, seyahat çantaları ve işbirliği yapan çanta ve aksesuarlar da üretecek. Şirket, Botsvana'da kayıtlı, tamamen vatandaşa ait bir şirkettir. Şirket, Botswana Deri Parkı için ayrılmış şehir olan Lobatse'de yer alacak. Şirket, bir öz sermaye veya öz sermaye ortağıyla, operasyonel ve stratejik yardım sağlayacak, temelde bir danışmanlık rolü sağlayacak veya şirkete yatırım yapmayı tercih edecek bir Türkiye'den bir ayakkabı üretim şirketi ile ortaklık arıyor. Böyle bir kurulumun amacı bilgi aktarımıdır: ayakkabı ve çanta yapımı sanatı, Botsvana çıraklarına aktarılacak ve eğer şirket bir sermaye ortağı olmakla ilgileniyorsa, olası sermaye artırımı yapılacaktır.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.10.2020    |    Teklif No: 202000182

İŞBİRLİĞİ

Yenilikçi elektronik dolap kilidimiz Kilitronik miniK10'u tanıtmak ve aramızda iş fırsatlarını görüşmek istiyoruz. Dolap kilidimiz için; lütfen web sitemizi ziyaret edin. 1995 yılından bu yana Bursa-Türkiye'de elektronik dolap kilitleri üreticisiyiz ve 5 patent 9 marka ve 4 Endüstriyel tasarım ile dünyanın 25 ülkesine satış yapmaktayız. Başarılı iş fırsatlarını birlikte yakalayabileceğimize eminiz. Şimdiden teşekkür ederim

Kaynak: TOBB

+ Benzer Haberler


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 31.10.2020
  Ticaret 30.10.2020
  Ticaret 29.10.2020
  Ticaret 28.10.2020
  Ticaret 27.10.2020
  Ticaret 26.10.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni