• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Göztepe Mahall Bomonti ile nikâh tazeledi

09 Ağustos 2018 Perşembe 15:00
12
14
16
18

Göztepe Mahall Bomonti ile nikâh tazeledi

   ► Türkerler Holding, Mahall Bomonti, Göztepe Spor kulübüne iki yıldır verdiği ana sponsorluk desteğini, yeni sezonda da sürdürecek.

           NURETTİN BAKİ     
     Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir markası aracılığıyla, İzmir’in spor toto süper ligdeki tek temsilcisi Göztepe Spor kulübüne iki yıldır verdiği ana sponsorluk desteğini, yeni sezonda da sürdürecek. 2016-2017 sezonundan itibaren Göztepe’ye ana sponsorluğunu üstlenen Mahall Bomonti gerçekleştirdiği basın toplantısıyla kulübe tam destek sözü verdi.
     Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türkerler ve Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’in sponsorluk anlaşmasını imzaladıkları basın toplantısına; Göztepe Kulübü oyuncularının yanı sıra AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kay, Ceyda Çankırı Bölünmez, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş ve spor cemiyet hayatının birçok ünlü ismi hazır bulundu.

“Geleceğe Göztepe ile bakıyoruz”
     İki yıl önce Göztepe Spor Kulübü ile imzaladıkları sponsorluk anlaşmasıyla Göztepe’ye şans getirdiklerini ve kulübün Süper Lig’e yükselerek İzmir’e futbolda yıllardır özlem duyduğu başarıyı yakalayarak İzmirlileri sevince boğduğunu  dile getiren Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türkerler, “Türkerler Holding olarak, bir kez daha İzmir’imizin değerli sembollerinden biri olan Göztepe’nin kalbinde yer almaktan onur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Şehrimizin Spor Toto Süper Lig’deki tek temsilcisi, gururumuz Göztepe’ye desteğimizi 2 sezondur sürdürüyoruz. 2018-2019 Süper Toto Süper Lig sezonunda da Mahall Bomonti logomuzla değerli kulübümüzün formalarında yer almaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Bilmenizi isterim ki tarihe adını altın harflerle yazdırmış bu müstesna kulüp; İzmir ile bağlılığımızı güçlü kılıyor. Şimdi geleceğe birlikte bakıyoruz. Gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da birlikte yeni zaferler kazanmayı hedefliyoruz. İzmir yeşil sahalarda da hak ettiği başarılarla anılsın istiyoruz. Bu noktada Göztepe’ye inancımız tam” dedi.  

“İzmir’e 2 milyar dolar yatırım yaptık”
     Göztepe’nin daha güzel yerlere geleceğine olan inancının tam olduğunu ifade eden Türkerler, Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in iş hayatındaki başarısını futbola da taşıdığını söyledi.  Türkerler Holding olarak İzmir’e büyük yatırımlar yaptıklarını dile getiren Türkerler, “Göztepe’nin bu başarısında başta Başkan Mehmet Sepil olmak üzere, futbolcusundan teknik heyete, taraftarından saha görevlisine kadar herkesin katkısı büyük.  Stadımızın faaliyete geçmesiyle bu başarı daha da artacaktır. Türkerler’in İzmir’de büyük yatırımları var. İnşaat, sağlık ve yenilenebilir enerji gibi birçok projelerimiz mevcut. Bu yatırımların hem bölgeye hem İzmir’e büyük katkıları olmuştur. Büyük istihdam yaratmıştır. Aynı zamanda da Sosyal ve kültür alanında da başarılıyız. Toplam 2 milyar dolar yatırımımız var ve 10 bin kişiyi istihdam ettik. Bu yatırımların en büyüğü Bayraklı şehir hastanesi 900 milyon dolar. Burada bulunduğumuz mekanın maliyeti 400 milyon dolar” diye konuştu.

“Mahall Bomonti Göztepe’ye uğurlu geldi”
     Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil ise Mahall Bomonti İzmir ile yeniden sahalarda olmanın kendileri için son derece önemli ve bunun kendileri için çok büyük bir şans olduğunun altını çizdi. Sepil; “Mahall Bomonti İzmir’in takımımıza uğurlu gelen sponsorluğuyla elde ettiğimiz başarımızı, geçtiğimiz Süper Lig sezonunu 6. Sırada tamamlayarak perçinledik. Bu yıl da taraftarımıza, İzmirlilere ve kulübümüze gönül veren tüm dostlarımıza bu anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.  

“İzmir hak ettiği yerde değil”
     İzmir olarak çok güzel şeylere layık olduklarını ama çeşitli sebeplerle İzmir’in hak ettiği yerde olmadığını dile getiren Sepil, “İzmir güzel şeylere layık. Şehrin şuan hak ettiği yerde olduğunu düşünmüyorum. Çeşitli nedenlerle bunu yapamadık. Tam bu noktada Göztepe olarak İzmir’i her yönde yeni bir koşuya soktuk. İzmir’i hep beraber güzel ve layık olduğu yere koyacağız. Bizler de spor insanları olarak buna katkı koymaya devam edeceğiz. Dediğim gibi biz bir koşu başlattık ve eminim ki diğer İzmir kulüpleri de bu koşunun devamını getirecektir. Umarım diğer takımları da bizi takip eder. Bizim amacımız, üç aşamaydı. Birinci aşaması İzmir takımı olmaktı ve biz bunu gerçekleştirdik. İkinci adımımız Türkiye’de tanınmak, ses getirmekti, bunu da gerçekleştiğimizi düşünüyorum. Üçüncü aşamada uluslararası bir takım olmayı hedefliyoruz, bunu da gerçekleştirmek için daha çok çalışacağız ve bunu başaracağız. Biz bir takımız ve tek bir vücut olduk. Bizim bir sene daha büyüme evremiz var. Türkiye’nin imreneceği özlediği bir takım olacağız. Yapılmayanlar o kadar basit ki bunları yapacağız. Ve başarı kendiliğinden gelecektir” sözlerini kullandı.

 


+ Benzer Haberler
» “Çocuklarımız okullarda emin ellerde”
» Yıldız Holding, GODIVA’nın dört ülkedeki haklarını MBK Partners’a satmak için anlaştı
» Fortinet, 5G’ye giden yolun güvenliğini sağlıyor
» Profil Sanayi 2019’da yüzde 25 büyüyecek
» Serter: İzmir’deki binaların yüzde 60’ kaçak ve ruhsatsız
» İzmir’de “yağmur suyuna” dev yatırım
» İnovasyon dünyayı değiştiriyor, Ar-Ge’ye yatırım yapan kazanıyor
» “A Ticket For Your Future” Pprogramının 2’nci atabı için başvuru süreci başladı
» Büyükşehir, Konak’ta yeni hizmet binası kuruyor
» Kaspersky, 2018’de yüzde 4 büyüdü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.02.2019
  Ticaret 20.02.2019
  Ticaret 19.02.2019
  Ticaret 18.02.2019
  Ticaret 16.02.2019
  Ticaret 15.02.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni