• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Fuara Karşıyaka damgası

20 Eylül 2019 Cuma 09:00
12
14
16
18

Fuara Karşıyaka damgası

   ► Karşıyaka standına gelenler keyifli anlar yaşadı.

           HABER MERKEZİ     
     Karşıyaka standı, 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Fuar boyunca binlerce kişiyi ağırlayan stantta ağırlıklı olarak kültür,sanat, emek ve spor temalarından oluşan etkinlikler fuara damga vurdu.
     Karşıyaka Belediyesi’nin 88. İzmir Enternasyonal Fuarı’na katıldığı 250 metrekarelik standı büyük ilgi gördü. Stant, her güne farklı bir tema ile konuklarını ağırladı. Resim sergisi, halk oyunları, dans, jimnastik, el emeği ürünler, engelsiz dans, robotik atölyesi, Karşıyaka’nın damak tadı gibi bir çok temanın sunulduğu Karşıyaka standı, fuarda  ilgi odağı oldu.
     Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, kent konseyi üyelerinin de ziyaret ettiği stantta Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay  ile eşi Öznur Tugay, ev sahibi olarak konuklarıyla beraber etkinlikleri izledi.

SİRTAKİ VE TANGO KONUKLARI BÜYÜLEDİ
     Egeyi Sevenler Dayanışma Derneği de stantta Sirtaki ve tango gösterisi ile yerini aldı. Karşıyaka Belediyesi Başkanı Cemil Tugay’ın da eşi Öznur Tugay ve stant ziyaretçileriyle izlediği gösteri keyifli anlar yaşattı.
     Egeyi Sevenler Derneği Başkanı Hakan Düz, Karşıyaka Belediye Başkanı Tugay’a gösteri imkanı sağladığı için teşekkür etti. Dernek başkanı, gösterilere hazırlanan Sirtaki ekibini Şelale Kuyumcu, Tango ekibini de Hakan Akı ile Sevinç Durmuş’un hazırladığını kaydederek, “Karşıyaka Belediyesi’nin standında bizleri onurlandırdığı için başta eğitmenler olmak üzere gösteriye katılan herkese emekleri  için teşekkür ediyorum. Gösterimizi izleyenleri  de derneğimize bekliyorum” dedi.

KARŞIYAKA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BİRLİĞİ KARŞIYAKA STANDINDA
     Karşıyaka standını ziyaret edenler arasında Karşıyaka Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (KSKT)de yer aldı. Karşıyaka Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Yürütme Kurulu Başkanı Süleyman Özsakallı, KSTK Yürütme kurulu üyeleri ve dernek başkanları ile beraber yaptığı ziyaret, Belediye Başkanı  Tugay’ın eşi ile beraber STK üyelerini stant önünde karşılaması ile başladı. Çevre Kurtarma Derneği ‘nin(ÇEKUD)  Karşıyaka Belediyesi ile ortaklaşa hazırladıkları  “Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı” kapsamındaki projenin tanıtımı yapılarak devam eden ziyaret proje broşürleri ve pankartların stant ziyaretçileri ile paylaşılması  ve stant önünde hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

ENGELSİZ DANS
     Türkiye Tekerlekli Sandalye Dans Şampiyonası şampiyonu ve Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü Başkanı  Osman Ertöz ise “Engelsiz dans” temasında göstermiş olduğu başarılı performans ile ziyaretçileri büyüledi.

BAŞKAN TUGAY “FUARDA FARKINDALIK YARATTIK”
     Belediye Başkanı  Cemil Tugay, fuar boyunca Karşıyaka’nın özelliklerini, Karşıyaka’yı Karşıyaka yapan değerleri, Karşıyaka’nın Atatürk sevgisini,  Karşıyaka’nın dinamik güçleri olan sivil toplum kuruluşlarıyla beraber  gösterdiklerini kaydetti. Sivil toplum kuruluşlarıyla iletişimin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Tugay, “STK’ler yerel yönetimlerle ortaklaşa olarak toplumun yararına bir çok işler yapabilir.” dedi. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Karşıyaka standının farkındalık yarattığını vurgulayarak, Karşıyaka Standına ilgi gösteren herkese teşekkür etti.


+ Benzer Haberler
» Günlük Vaka sayısı iki gün sonra tekrar binin altına düştü
» Pire Limanı bu yıl da Avrupa’nın en büyüğü olacak
» SunExpress 4 Haziran’da iç hat uçuşlarına başlıyor
» BSMV binde 2’den yüzde 1’e çıktı
» Pazar günü de yeni vaka sayısı binin üzerinde kaldı
» Yeni vaka sayısı tekrar bini geçti
» Petrol fiyatlarında keskin düşüş ile büyük stok zararı kaydedildi
» Küresel resesyon beklentileri yükselişte
» TZOB Genel Başkanı Bayraktar: Üreticilerimiz değil aracılar kazanıyor
» Konuta talep Mart sonu itibarıyla azalmaya başladı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 22.05.2020
  Ticaret 21.05.2020
  Ticaret 20.05.2020
  Ticaret 19.05.2020
  Ticaret 18.05.2020
  Ticaret 15.05.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni