• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Extreme Networks, Gartner listesinde liderliğe yükseldi

05 Eylül 2018 Çarşamba 11:00
12
14
16
18

Extreme Networks, Gartner listesinde liderliğe yükseldi

           HABER MERKEZİ     
     Türkiye’de Y3K tarafından temsil edilen Extreme Networks, Gartner’ın sektörel liderleri belirlediği Magic Quadrant listesinde rakiplerini geride bırakarak
“Lider” seviyesine yükseldi.
     Kurulduğu 2005 yılından bu yana alanlarında dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yapan Y3K’nın ürün ve çözümlerini sunduğu Extreme Networks, sektörün en önemli oyuncularının belirlendiği raporda ilk sıralara yükseldi.
     Önde gelen danışmanlık şirketlerinden Gartner tarafından her yıl belirli alanlardaki uzman firmaları belirlemek için oluşturulan Magic Quadrant listesinde yükselişini sürdüren Extreme Networks, güncel listede pek çok güçlü rakibini geride bırakmayı başardı.
     Kablolu ve Kablosuz Ağ Erişimi Altyapısı kategorisinde “Lider” seviyesine yükselen Extreme Networks’ün bu çıkışı Gartner analistleri tarafından ayrı bir başlık altında yorumlandı. Kurumsal pazardaki üreticilerin değerlendirildiği araştırma, şirketleri öncelikli olarak süreç yönetimi ve gelecek vizyonları gibi konularda ele alıyor.

Zengin ürün portföyü Extreme Networks’ü liderliğe taşıdı
     Extreme Networks’ün güçlü yönlerini “geniş ürün portföyü ve müşteri veri tabanı” olarak nitelendiren Gartner, şirketi müşteri memnuniyeti yüksek ve kullanıcıların uzun vadede tercih edeceği bir marka olarak tanımlıyor. Pek çok işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilen yetenekte olarak ifade edilen Extreme Networks, Gartner’ın müşteri referans anketlerinde son derece iyi bir izlenime sahip olduğuna dikkat çekiyor.
     Büyüme sürecinde yapılan satın almaları da değerlendiren Gartner, bu kapsamda Brocade ile Avaya network biriminin şirket bünyesine katılmasının Extreme Networks’e güç kazandırdığının altını çiziyor.

“Extreme Networks’ün Türkiye’deki etkinliği Y3K ile daha da artacak”
     Extreme Networks’ün Türkiye’deki öne çıkan distribütörlerinden biri olduklarını ifade eden Y3K Ürün Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce, bugüne kadar hem kritik işleve sahip kamu kurumları hem de özel sektör için çok sayıda projede Extreme Networks’ü kullandıklarını belirtiyor. Türkiye’deki müşteri memnuniyeti oranının da son derece yüksek olduğunu kaydeden İnce, Y3K’nın müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunan yaklaşımını kullanarak Extreme Networks’ün bilinirliğini ve kullanım alanlarını genişlettiklerini sözlerine ekliyor. Brocade, Avaya ve Zebra satın alım ve iş ortaklıklarının Extreme Networks’ü sınıfının en güçlü oyuncularından biri konumuna yükselttiğini kaydeden İnce, Extreme Networks’ü neredeyse kurulduğu günden bu yana bilen ve uygulayan yetkin çalışanlara sahip olmalarının kendilerini öne çıkardığına vurgu yapıyor.

Y3K Güvenlik Teknolojileri A.Ş. hakkında:
     2005 yılından bu yana hizmet veren Y3K, video izleme, geçiş kontrol, manyetik kilit ve kilit karşılıkları, aydınlatma, depolama ve veri aktarım, kablolu ve kablosuz ağ bağlatıları, alarm ve yangın algılama gibi elektronik güvenlik sistemlerinden oluşan ürün gamına sahip olup, kalitesi kanıtlanmış 30’dan fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü ve Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Y3K, Securitas’tan aldığı güç ile farklı ölçekteki projelere ürün sağlamaktadır. Y3K hizmet yaklaşımı; ithalat, dağıtım, satış öncesi eğitim, satış sonrası uzaktan destek ve teknik servis hizmetlerinden oluşur. Bu yapılanma, bir projede ihtiyaç duyabileceğiniz, birbiriyle entegre olabilen onlarca çözüme tek yerden ulaşabilmenizi sağlar. Bu sayede proje firmalarının, doğru ürünü bulma, zamanında ve en uygun koşullarla tedarik edebilme gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir.
     *Y3K bir Securitas Grup şirketidir.

 


+ Benzer Haberler
» Yorgancılar: Üretim ve ihracata ağırlık vermeliyiz
» YEP ile 3 yıllık yol haritası
» EBSO: Uygulama önemli
» TÜSİAD: Yakın takip edeceğiz
» EİB: Gerçekçi bir program
» Demir çelik ithalatına geçici koruma önlemi
» ATSO ihracatçıya destek verecek
» Zehnder’den 20 milyon Euro yatırım
» Mutfak sektörünün ihracatı 8 ayda 3 milyar $’a ulaştı
» Köy-Koop: Çin ile işbirliğimizi arttıracağız


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.09.2018
  Ticaret 20.09.2018
  Ticaret 19.09.2018
  Ticaret 18.09.2018
  Ticaret 17.09.2018
  Ticaret 15.09.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni