• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Etiler Marmaris yeni iş ortakları ile büyümeyi hedefliyor

10 Kasım 2017 Cuma 10:00
12
14
16
18

Etiler Marmaris yeni iş ortakları ile büyümeyi hedefliyor

   ► Etiler Marmaris, kendi işini kurmak isteyenleri, yeni franchising kampanyası ile uygun yatırım koşularında iş ortağı olmaya davet ediyor.

           HABER MERKEZİ     
     Türkiye’de hızlı yiyecek (fast food) sektörünün en eski markalarından olan Etiler Marmaris bir yandan sermaye yapısını güçlendirirken, bir yandan da franchising ile büyümesine devam ediyor. İstanbul yiyecek kültüründe önemli bir yeri olan Etiler Marmaris’in sermayesi 11 milyon 625 bin TL’den, 15 milyon TL’ye çıkarılıyor, şu anda 49 olan bayi sayısının ise 2019 yılı sonuna kadar 100’e çıkartılması hedefleniyor.
     Yüksek kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünleri Etiler Marmaris markası ile  sunmayı ve gelişmiş altyapısı ile yüksek standartlarından hem yatırımcıları hem de müşterilerini yararlandırmayı, amaçlayan Etiler Marmaris, İstanbul’un geçmişinde yer alan büfe kültürünün takipçisi ve günümüzdeki temsilcilerinden.

     Kurulduğu günden bu yana seçkin, güvenilir ürünler sunan yüzde 100 yerli bir marka olma bilinciyle hareket eden Etiler Marmaris bu misyonunu devam ettiriyor. Türkiye’nin 15 ilinde 49 şube ile faaliyet gösteren ve yurt dışında 3 Master Franchise’ı bulunan Etiler Marmaris hızlı yiyecek sektöründe günümüz standartlarının üzerinde bir toplam kaliteyi lezzet severlere sunuyor.
     Özenle oluşturulmuş mekanlarda, uzman ekip tarafından besleyicilik değeri dikkate alınarak hazırlanan, Türk damak zevkine uygun ürünler, kaliteli servis ile birleştirerek müşteri mutluluğunun en üst noktaya taşınması hedefleniyor.

Yeni iş ortakları arıyor
     Kurumsallaşma çalışmaları ve altyapı yatırımlarına 2015 yılında hız veren; depo, soğuk zincir gibi yatırımları tamamlayan ve  sermayesini güçlendiren Etiler Marmaris, kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları güçlü işleyiş ve düzene sahip, yenilikçi franchising sistemine davet ediyor.
     Türkiye’nin en eski ve tanınmış markaları arasında yer alan Etiler Marmaris’ten franchising alarak çalışmak isteyenlere 31 Mart 2018 tarihine kadar sürecek franchising kampanyası çerçevesinde çok uygun koşullar  sağlıyor.

     Express, büfe ve concept olmak üzere 3 farklı işletme seçeneği bulunan Etiler Marmaris. lokasyon seçiminin doğruluğundan başlayarak, mimari tasarım, menü oluşumu, eğitimler, personel seçimine kadar tüm sürece dahil oluyor ve şubeyi franchising alan kişiye eksiksiz teslim ediyor. Teslim sonrasında da düzenli olarak şubeyi ve işletmeciliğini denetliyor ve gelişmiş tedarik zinciri ile  tedarik sağlıyor.
     Etiler Marmaris ile çalışmak isteyenler şirketin web sayfasından franchising koşullarını kolaylıkla öğrenerek yetkili kişilerle iletişime geçebiliyor ve yatırım maliyeti uygun kârlı ve zevkli bir iş ortaklığı süreci için ilk bilgileri alabiliyor.

Franchising bedelleri
Etiler Marmaris’in işletme seçeneklerinin büyüklükleri ve 31 Mart 2018 tarihinde sona erecek kampanya süresince franchising bedelleri şöyle:

EXPRESS:
    • 30-70 m2 arası alana sahip, küçük, hızlı sirkülasyonu olan, sıcak satış noktaları.
Franchising bedeli: 40.000 TL+KDV

BÜFE:
    • 70-120 m2  arası alana sahip satış noktaları.
Franchising bedeli: 70.000 TL+KDV

CONCEPT:
    • 120-+ m2 arası alana sahip, uzun oturumlu, klasik Etiler Marmaris tatları haricinde, bistro menü seçenekli, lüks cafe.
Franchising bedeli: 100.000 TL+KDV

Leyla, Mecnun, Yengen
Etiler Marmaris, ‘Yengen’, ‘Leyla’, ‘Mecnun’ gibi ürünlerinin  lisansını almış  durumda. Islak hamburgeri ile tanınan Etiler Marmaris şubelerinde işletme tipine göre burgerden salataya, meyve kokteylinden çaya farklı yiyecek ve içecekler bulunuyor.

 


+ Benzer Haberler
» “Konkordatolar ekonomik hayatı derinden etkiliyor”
» Aslan, ilçe ilçe proje anlatıyor
» 1 milyon hane ziyaret edildi
» Zıtlaşma yok, centilmenlik var
» “Topluluğumuzun yarattığı ciro, Türkiye milli gelirinin yüzde 7’sine eşdeğerdir”
» Güzelbahçe Piri Reis, Fransız televizyonunda
» Galataport Projesi MAPIC 2018 ile ilk kez uluslararası arenada
» Güneşten payımızı alalım
» Yabancılara gayrimenkul satışı %58,5 arttı
» Altın Orman, satış başarısıyla dikkat çekiyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 17.11.2018
  Ticaret 16.11.2018
  Ticaret 15.11.2018
  Ticaret 14.11.2018
  Ticaret 13.11.2018
  Ticaret 12.11.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni