• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Erkunt, yeni modellerini çiftçilerle buluşturuyor

09 Ekim 2018 Salı 13:00
12
14
16
18

Erkunt, yeni modellerini çiftçilerle buluşturuyor

           HABER MERKEZİ     
     İlk yerli tasarım modelleriyle pazardaki gücünü tescilleyen Erkunt Traktör, 15’inci yaşını kutlarken, sektörün en önemli buluşmalarından biri olan Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçinin işini ve hayatını kolaylaştıran yeni ürünlerini sergiliyor.
    Çiftçiden aldığı güçle projelerini geliştiren Erkunt, bağ, bahçe ve tarla gibi farklı üretim alanlarında çalışan çiftçilerin talepleri dikkate alınarak tasarlanan yeni ürünlerini 09-13 Ekim tarihleri arasında Bursa’lı çiftçilerin beğenisine sunacak.
    Kendileri için önemlis olanın  müşteri memnuniyeti ve güven duygusu olduğunu dile getiren  Erkunt Traktör Genel Müdürü Tolga Saylan, Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan Bursa Tarım Fuarı’nda büyük bir ekiple çiftçileri ağırlayacaklarını belirtti.

     Çiftçilerin beklentileri ve görüşlerini de göz önüne alarak tasarladıkları traktörler hakkında bilgi veren Saylan, “ Kısmet E-B ve E-T, iki farklı iz seçeneği sunan tasarımıyla Erkunt’un çok sevilen serisini daha ileriye taşıdı. Traktörlerin, kullanışlı tasarım detaylarının yanı sıra düşük devirlerde yüksek tork avantajına sahip olması, çiftçilere her zamankinden fazla güç ve tasarruf vadediyor. Bursalı çiftçimiz bilir; hem M Serisi hem de Kısmet Ailesi’nin yeni üyeleri bu bölgenin koşulları ve üreticilerin talepleri doğrultusunda tasarlandı. Ayrıca, M Serisi’ne kabin opsiyonu da ekledik ki ilaçlama yapan çiftçimizin sağlığını koruyalım diye. Her yıl bu fuar için çalışırken hepimiz heyecanlanır ve duygulanırız. Hikayesi burada başlayan 2 modelin büyük bir aileye dönüşmesi, hepimize gurur veriyor. Kısmet ailesinin 2 yeni üyesi, Kabinli Meyveci, Yeni Nimet 75 HP’yi ve diğer tüm ürünlerimizi yakından incelemeniz ve yeni önerileriniz için 9-13 Ekim tarihleri arasında tüm çiftçilerimizi standımıza bekliyoruz.” diye konuştu.

     Arge ve Ürge odaklı çalışmalarla sektörde büyümelerini sürdürdüklerini de kaydeden Tolga Saylan şöyle devam etti: “Çiftçimizin ne istediğini iyi anlama çabamız, buna bağlı olarak AR-GE’ye yaptığımız yatırımlar, kullanıcıya en iyiyi sunma gayretimiz ve sattıktan sonra hep ürünün arkasında olduğumuzu çiftçimize gösterebilmiş olmamızın bizi bu noktaya taşıdığına inanıyorum.”
     Tasarımlarımız, çiftçiden gelen öneri ve dilekleri sonuna kadar dinleyip değerlendiren güçlü bir tasarım ekibi tarafından yapılıyor. Hiçbir lisansa bağlı olmadan, ülkemizin toprak ve iklim yapısına uygun ve Türk çiftçisine en iyi hizmeti verecek traktörü üretme çalışmamız hiç bitmeyecek. Yalnız Türkiye’nin önemli markalarından birisi olmakla kalmayıp, dünyada çok iyi bilenen ve güvenilir bir çiftçi dostu marka olacağız. 15 yıldır bize inan ve Erkunt’a gönül veren tüm çiftçi dostlarımıza bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum”

 


+ Benzer Haberler
» Star Rafinerisi, ilk özel endüstri bölgesi oldu
» Her yıl 214 milyar TL’lik gıda çöpe gidiyor
» Su ürünleri sektörü ABD’ye ihracatta 100 milyon dolar hedefliyor
» Kurulan şirket sayısı %16,26 arttı
» Palandöken, “Gıda israfıyla mücadele hızlanmalı”
» Koç Holding, Dünyanın en iyi işverenleri listesinde ilk 100’de
» Su ürünleri sektörü tek çatı altında buluştu
» ininal, yaygın yükleme ağına Teknosa’yı da ekledi
» Gıdanın geleceğine Aroma katkısı
» “16 Nisan, reform süreci başlangıcıdır”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.10.2018
  Ticaret 19.10.2018
  Ticaret 18.10.2018
  Ticaret 17.10.2018
  Ticaret 16.10.2018
  Ticaret 15.10.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni