• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Egebella, Dünya markası hedefiyle büyümesini sürdürüyor

27 Mart 2021 Cumartesi 09:00
12
14
16
18

Egebella, Dünya markası hedefiyle büyümesini sürdürüyor

           HABER MERKEZİ      
     Temelleri 1994 yılında Türker ve Taner Acı tarafından atılan, İzmirden yurt dışına uzanan bir marka olma yolunda ilerleyen Egebella Kuaför ürünleri ve Kozmetik firması, sektörün gelişimi için yatırım yapmaya devam ediyor.
     Kuaför ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan A’dan Z’ye tüm boya, bakım ürünleri ve teçhizatlarının satışını gerçekleştirdiklerini belirten Egebella’nın kurucu ortağı Taner Acı, İtalyan Artego firmasının Türkiye distribütörü olarak sektördeki büyümelerini sürdürdüklerini söyledi.
     Kuaför, berber ve güzellik salonlarının çözüm ortağı ve tedarikçisi olarak yıllardır önemli bir pazar payı elde ettiklerini ve Egebella’yı Dünya markası haline getirmek istediklerini söyleyen Acı, sektörün gelişimi için, eğitimler, malzeme tedariği ve dünya trendlerini sektör çalışanlarıyla paylaştıklarını dile getirdi.

SEKTÖRÜN GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
     Yurt çapına ve Türki Cumhuriyetlere yönelik profesyonel bir kadroyla satış gerçekleştirdiklerini ifade eden Taner Acı, “Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve sağlıklı ürünleri uygun kampanyalarla sektöre sunmak. Faaliyet alanımız dahilinde, Türkiye genelinde Ege ve Akdeniz bölgelerinde kendi satış danışmanlarımız, diğer bölgelerde bayiilerimiz ile bay - bayan kuaför salonları, güzellik merkezleri, meslek liseleri, halk eğitim merkezleri, Orduevlerinin kuaför salonları, üniversiteler, öğretmen evleri, sivil ve resmi kurumlara hizmet ve eğitimler sunuyoruz. Eğitimlerde; İtalya’dan gelen profesyonel eğitmenler ile, kendi bünyemizde bulunan profesyonel eğitmen kadromuz ve Türkiye çapında tanınmış eğitmenler ile sektöre yönelik eğitim faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Son bir yıldır yaşadığımız ve sektörü olumsuz etkileyen pandemi nedeniyle bu eğitimlerimizi online olarak sürdürüyoruz. Her yıl Artego akademideki eğitimlere uzman kadromuz katılarak yeni moda trend koleksiyonlarını Türkiyedeki salonlarda kullanılmak üzere kesim ve renklendirme eğitimi başlığında sunuyoruz. Bu sayede sektörden kazandığımızı yine sektörün gelişimi için kullanarak, salon sahiplerine ve personeline kendilerini geliştirme ve  yenilikleri takip etme imkanı tanımaktayız. İzmir ve Antalyadaki merkezlerimiz dışında Ukrayna’nın Kiev kentinde açtığımız temsilciliğimiz ile büyüme planlarımızı gerçekleştirmek için önemli bir adım attık. Yine İzmir’de İZDEP Depolama Alanında kurulan lojistik merkezimiz sayesinde de stok sıkıntısı yaşamadan daha hızlı sevkiyat sağlanması amacımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

ONLİNE SATIŞ SİTESİ
     Online satış konusunda da yatırım yaptıklarını kaydeden Egebella’nın kurucu ortağı Taner Acı, “Firmamız Türkiye distribütörü olduğu başta Artego, Ceriotti, New Bella ve yurt içinden temin ettiğimiz veya fason imalat ile yaptırmış olduğumuz kozmetik, demirbaş, ve sarf malzeme gibi bir kuaför salonunun ihtiyacı olacak her şeyi bünyemizde sunuyoruz. Yaptığımız anlaşmalar neticesinde salon dekorasyonu ile ilgili hizmetlerimiz de müşterilerimiz tarafından ilgi görüyor.  Firma olarak sadece bulunduğumuz sektör değil farklı sektörlerde de sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak birçok kurum ve kuruluşa desteklerimizi sürdürüyoruz.  Nisan ayı sonuna kadar, e-ticaret sayfamız olan egebellakuaformarket.com’u da hayata geçirmiş olacağız. Sadece vergi mükellefi olan profesyonel salonların alışveriş yapabileceği bu siteyle birlikte, mevcut satış ağımız haricinde bulunan Türkiye geneli potansiyel tüm salonlara online satışlarımız ile ulaşmak istiyoruz. E-ticaret sayfamızda eğitici ve teknik bilgiler içeren videolarımız da bulunacak” diye konuştu.

UCUZ ÜRÜN KULLANMAK SİZE PAHALIYA MAL OLUR
     Egebella Kuaför ürünleri ve Kozmetik firmasının Teknik müdürü Aykut Çandarlı, bayanların en güzel aksesuarı olan saçların renklendirilmesi, bakımı ve şekillendirilmesinde mutlaka profesyonel ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini söyledi.  
     Çandarlı sözlerine şöyle devam eti: “Bayanların saçlarını yaptırırken mutlaka daha bilinçli olarak hareket etmeleri ve ürünlerin markası ve kalitesini sorgulamaları gerekir. Ucuza mal edilen bir boya ve oksidan karışımı saç ve cilt sağlığı için son derece zararlı olabilir. Kısa vadede kar elde etmek için sağlığınızdan olmayın. Sonra telafi etmek için daha çok zaman ve para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Daha sağlıklı ve uzun süre güzel görünmek için mutlaka işinin ehli kuaförleri ve markalı ürünleri tercih edin”


+ Benzer Haberler
» İyileşen sayısı yeni vak’aları geçti
» KÇÖ’nün uzatılması iş dünyasına can suyu oldu
» Yenilenebilir enerjiye kriz antikor oldu
» Tüketici güveni yılın en düşük seviyesinde
» MB: Politika faizi enflasyonun üzerinde oluşturulacak
» Yetiştiricilere 1,5 milyar TL’lik destek
» TBB’nin yeni başkanı Alparslan Çakar
» EPDK: Tüketicilerin faturalarına ilave bir bedel yansıtılmayacak
» Bazı ürünlerin ithalatında gümrük vergisi sıfırlandı
» İnşaat sektörünün 2021 yılı rotası


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 23.04.2021
  Ticaret 22.04.2021
  Ticaret 21.04.2021
  Ticaret 20.04.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni