• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

E-perakende sektöründe Nesatılır com ile zaman tasarrufu

16 Ocak 2021 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

E-perakende sektöründe Nesatılır.com ile zaman tasarrufu

           HABER MERKEZİ      
     Türkiye ve dünyanın önde gelen online pazar yerleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleri ve geliştirdiği web tabanlı yazılımla e-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlara destek olan Nesatılır.com, e-perakende satıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Hızla büyüyen e-ticaret pazarından önemli bir pay kapmaya odaklanan girişimciler, online mecralarda çok satacak en iyi ürün fikrini zamanı boşa harcamadan kolayca bulabilmek için Nesatılır.com’un Ürün Araştırma modülüne yoğun ilgi gösteriyor.

     Pandeminin online alışveriş üzerindeki olumlu etkisiyle Türkiye e-ticaret sektörü, 2020 yılını yüzde 65 büyüme ve 250 milyar TL’lik hacimle kapattı. Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği’nin yaptığı açıklamaya göre sektörün bu yıl da hızlı büyümesini sürdürmesi ve pazar hacminin 2021 sonunda 400 milyar TL’yi geçmesi bekleniyor.
     Daha önce online platformlarda aktif olan kişi ve kurumlar operasyonlarını genişletirken, bu alanda faaliyet göstermeyen pek çok girişimci ise pazardaki ivmeyle e-ticarete girmek üzere kolları sıvadı. Bugünün dinamiğinde online satış platformları, girişimciler için önemli kazanç fırsatlarını beraberinde getiriyor. Ancak gerek Türkiye gerekse global e-ticaret arenasındaki rekabet son derece yüksek. E-ticaret girişimcilerinin aklındaki en önemli soru ise şu: “online olarak en çok kazandıracak, en iyi ürün fikrine nasıl ulaşırım?”

Zaman harcamadan en iyi ürün fikrini bulmak...
     Türkiye’de e-ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için kapsamlı bir yazılım seti geliştirerek e-perakende girişimcilerine rehberlik eden Nesatılır.com, üstün teknolojik altyapısı ve deneyimli ekibiyle bu alana yatırım yapmayı planlayanların hayatını kolaylaştırıyor.
     Online mecralarda çok satacak en iyi ürün fikrini, zamanı boşa harcamadan, kolayca bulabilme imkânı sağlayan Nesatılır.com, geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz eğitimler ile e-perakende alanında faaliyet gösteren satıcılara kapsamlı hizmetler sunuyor. Bu doğrultuda Nesatılır.com’un Ürün Araştırma özelliği ise yoğun ilgi görüyor.   

Hedef rekabeti düşük, kazançlı ürünler
     Web tabanlı olarak Nesatılır.com sitesi üzerinden, Chrome uzantısı ile çalışan yazılım, Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor, Aliexpress ve Amazon gibi Türkiye ve dünyanın önde gelen pazar yerlerinde arama yapılabilmesini sağlıyor. Rekabeti düşük, fiyatı en uygun ürünler arayışında olan e-perakende satıcıları, ayakkabıdan otomobile, hobi malzemelerinden mobilya ve ev tekstiline kadar çok geniş bir yelpazede, istedikleri özellikteki ürünü rahatlıkla bulabiliyor. Böylece pazara girerken en iyi ürün ve fiyatlarla işe başlayarak rekabet avantajı kazanıyor.

     Online pazar yerlerinden satışa sunulacak en iyi ürünü bulmanın e-ticaretin en stratejik konularından biri olduğuna dikkat çeken Nesatılır.com Ekip Lideri Yiğit Tuna, bu kapsamda Nesatılır.com’un en yoğun olarak kullanılan kategorilerinin başında Ürün Araştırma modülünün geldiğini kaydetti. Tuna, “Nesatılır.com olarak bunun yanı sıra e-ticaret girişimcilerine çok kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bugün 1000’in üzerindeki abonemizin ve 4 binin üzerindeki ücretsiz entegrasyon kullanıcımızın kârlı ve sürdürülebilir satın alım süreçlerine, maliyet ve kârlılık analizlerine, tüketicileri etkileyecek ürün sayfaları oluşturmalarına ve pazar yeri görünürlüklerinin artmasına yardımcı oluyoruz. Öte yandan, ücretsiz entegrasyon uygulamamız ile satıcıların farklı pazar yerlerinde sipariş takibi, kargo şablonu ve fatura işlemlerini tek panel üzerinden yapmalarını da sağlıyoruz” şeklinde konuştu.


+ Benzer Haberler
» Vak’a/test oranı %8,75’e çıktı
» İhracatta Şubat rekoru kırıldı
» TEPE Şubat’ta 1,3 puan geriledi
» OİB’den Güney Afrika’ya dijital ticaret atağı
» Sürdürülebilir Büyüme Programı’na seçilen sosyal Start-Up’lar belli oldu
» Yok olan atalık tohumlar Can Yücel Tohum Merkezi’nde korunacak
» Metro Türkiye ve NielsenIQ’den restoranlara ve otellere rehberlik edecek çalışma
» İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Yamanlar Sanatoryumu teklifi reddedildi
» Şubat ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödemeleri 5 Mart’ta
» Konak’ın okulları eğitime hazır


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 03.03.2021
  Ticaret 02.03.2021
  Ticaret 01.03.2021
  Ticaret 27.02.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni