• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Dünyanın dört bir yanındaki prestijli projelerde ODE imzası

10 Temmuz 2021 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

Dünyanın dört bir yanındaki prestijli projelerde ODE imzası


           HABER MERKEZİ      
     Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen firmalarından ODE Yalıtım, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Bu yılın ilk yarısında havalimanından barajlara kadar yurt içindeki çok sayıda projede imzası bulunan ODE Yalıtım, Dominik’ten Özbekistan’a uzanan yurt dışındaki faaliyetleri kapsamında da kongre merkezi, stadyum, hastane gibi büyük ölçekli projelerde yer aldı.
     Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, yurt içinde ve yurt dışında prestijli projelerin yalıtımına imza atmaya devam ediyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ODE markasıyla faaliyetlerini sürdüren şirketin ürünleri, bu yılın ilk yarısında da dünyanın dört bir yanındaki projelerde tercih edildi.

Özgür Kaan Alioğlu: “Pandemi kısıtlamalarına rağmen yeni pazarlara ulaşmayı sürdürüyoruz”
     ODE Yalıtım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Kaan Alioğlu, pandemi dolayısıyla ihracat pazarında yaşanan kısıtlamaları ve tedarik zincirinde yaşanan aksamaları göz önünde bulundurarak yaptıkları planlamalar neticesinde üretimde ve ürün arzında sürdürülebilirliği sağladıklarını söyledi. Bu strateji ile prestijli projelerde yer almaya devam ettiklerini ifade eden Alioğlu, “Yurt dışında altı kıtada, 75’in üzerinde ülkede faaliyet gösteriyoruz. Aynı zamanda ülkemizin en yaygın yurt dışı bayi ağına sahip yalıtım şirketiyiz. Bu çalışmalarımız sayesinde yurt dışındaki projelerimize her geçen dönem yenilerini ekliyoruz. Yurt içinde de 35 yılı aşkın deneyimimiz, Ar-Ge odağında geliştirilmiş yenilikçi ürünlerimiz ile projelere değer katmaya devam ediyoruz” dedi.

Yurt içinde limanlardan havalimanlarına dev projeler
     ODE Yalıtım’ın bu yılın ilk yarısında yer aldığı yurt içindeki projeler arasında İstanbul’daki Yeşilköy Hava Harp Okulu Şantiyesi, Ataşehir Finans Merkezi, Emaar Square Kuzey Kule Projesi, Galataport ve Haliçport; Ankara’daki HAVELSAN Şantiyesi, İzmir’deki Bayraklı Entegre Kampüsü, Çanakkale’deki Ezine Millet Bahçesi Şantiyesi, Diyarbakır Baraj Şantiyesi, Gaziantep Havalimanı ve Muğla’daki Golden Key Otel Projesi yer alıyor.

Katar, Türkmenistan ve Özbekistan’da faaliyetler arttı
     ODE Yalıtım’ın aynı dönemde faaliyetlerini artırdığı ülkelerin başında ise Katar, Türkmenistan ve Özbekistan geliyor. 2022 FIFA Dünya Kupası için hazırlıklarını sürdüren Katar’ın inşa sürecinde ODE’nin farklı ürünleri kullanılıyor. El Vakra şehrinde binlerce kişinin yaşayacağı Barwa Family Housing ile Barwa Labor Accommodation projelerinde ODE R- Flex uygulanıyor. Türkmenistan’da Olimpiyat Stadı, Aşkabat Havaalanı gibi önemli yatırımlarda yer alan ODE, yeni bir proje olan Türkmenistan Spor Üniversitesi’nde de Isıpan ve Starflex ürünleriyle bulunuyor. Özbekistan’daki çalışmalarını üç şehirde gerçekleştiren ODE Yalıtım, Semerkand’da sekiz otel ve bir kongre merkezini kapsayan Semerkand Turizm Merkezi ve Semerkand Havaalanı; Taşkent’te Enter Engineer Plaza, AKADEM Food Restaurant, 200 yataklı bir özel hastane; Buhara’da ise Hilton Otel olmak üzere toplam 165 bin metrekare ODE R-flex levha uygulaması yapıyor. Bu ülkelere ek olarak Dominik Cumhuriyeti’nde yürütülen farklı projelerde de ODE ürünleri tercih ediliyor.


+ Benzer Haberler
» Küçük üreticiye can suyu oldu
» Pasaport Pizza, Ekonomiye Fayda Endeksi’nde Elmas Markalar arasında
» Rus hackerler fidye yazılımları ile Türk şirketleri çalışamaz hale getiriyor
» Küresel e-ticaret pazar hacmi 5 trilyon dolara koşuyor
» PayTR, 2021’in ilk altı ayında yüzde 132 büyüdü
» Param, 6 ayda yaklaşık 8 kat büyüdü
» Kars İl Özel İdaresi akaryakıt satın alacak
» Bayramın son günü vak’a sayısı 11 bini geçti
» Günlük vak’a sayısı 10 bine yaklaştı
» Günlük vak’a sayısı artarken vak’a /test oranı %4,42’de kaldı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 24.07.2021
  Ticaret 19.07.2021
  Ticaret 17.07.2021
  Ticaret 16.07.2021
  Ticaret 15.07.2021
  Ticaret 14.07.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni