• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Devrim Kılıçoğlu: 2021 yılında 100 yeni mağaza açacağız

08 Ocak 2021 Cuma 11:00
12
14
16
18

Devrim Kılıçoğlu: 2021 yılında 100 yeni mağaza açacağız

           HABER MERKEZİ      
     Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye’de yaygınlığını her geçen gün artırıyor. Bir yandan büyük mağazalarının açılışlarını da sürdüren Koçtaş, 2020 yılında 47 Koçtaş Fix ve 1 adet de büyük format Koçtaş olmak üzere toplam 48 yeni mağaza açtı. Böylece Koçtaş’ın Türkiye genelindeki mağaza sayısı 140’a ulaştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu: “Hem Koçtaş Fix hem de büyük mağazalarımızla Edirne’den Artvin’e, Sinop’tan Diyarbakır’a uzandık. Bugün 34 ilde 140 mağazamızla müşterilerimize hizmet verirken dijital kanallarımız aracılığıyla da ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz. 2021 yılında 100 yeni mağaza açacağız. 2025 yılına geldiğimizde ise toplam 600 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.  
     Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalleli formatı Koçtaş Fix mağazaları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Koçtaş, 2020 yılında 47 Koçtaş Fix, 1 adet de büyük formatlı olmak üzere 48 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 140’a çıkardı.

“2025 yılına geldiğimizde toplam 600 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz”
     Koçtaş’ın çoklu kanal yapılanmasının kılcal damarlarının Koçtaş Fix mağazaları olduğunu belirten Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu: “2017 yılında marka stratejimizi ve kurumsal kimlik çalışmalarımızı tamamlayarak markamızı büyütme, mahallelerde daha çok müşterimize binlerce uygun fiyatlı ürünü, Koçtaş garantisi ve hizmetlerini ulaştırmaya karar verdik. Mahallelerde konumladığımız Koçtaş Fix mağazalarımız ile 2019 yılında Türkiye genelinde büyüme stratejimizi uygulamaya başladık.

     2020 yılında ise bu stratejimizi, mağaza açma hızımızı artırarak sürdürdük. Müşterilerimizden aldığımız güvenle büyüme stratejimizi her durum ve koşulda aralıksız hayata geçirmeye devam ediyoruz. Pandemi sürecinde Koçtaş Fix mağazalarımıza yaptığımız yatırımın ne kadar değerli olduğunu gördük. Bugün geldiğimiz noktada, ayda 10 Koçtaş Fix mağazası açma hızına eriştik. 2021 yılında 100 yeni mağaza daha açacağız. Koçtaş Fix yayılımımızı sürdürürken faaliyet göstermediğimiz illerde müşteri taleplerini değerlendirerek büyük Koçtaş mağazası açılışlarına da devam edeceğiz. Bu zorlu dönemde hem dijital kanallarımız hem de yaygınlaşan mağaza ağımızla çok daha kolay ulaşılabilir olurken, istihdama da katkı sağlamayı sürdürüyoruz. 2025 yılına geldiğimizde toplam 600 mağaza ve buna paralel olarak yaklaşık 5 bin çalışanımız ile mevcut ve yeni müşterilerimize en iyi markaları en uygun fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz” dedi.

“Edirne’den Artvin’e, Sinop’tan Diyarbakır’a uzanıyoruz”
     Koçtaş olarak Edirne’den Artvin’e, Sinop’tan Diyarbakır’a kadar mağazalarıyla toplamda 34 ilde hizmet verirken, dijital kanallarıyla da tüm Türkiye’ye ulaştıklarını vurgulayan Kılıçoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Koronavirüs salgını sürecinde Koçtaş Fix mağazalarımızın önemini çok iyi anladık. Evinden fazla uzaklaşmak istemeyen, toplu taşımaya binmeyi tercih etmeyen tüketicilerin ihtiyaçlarını mahallelerde uygun fiyatlarla ve Koçtaş hizmet kalitesi ve uzmanlığıyla karşılıyoruz. Koçtaş Fix mağazalarımızda, en çok satan 5 bin ürünümüz yer alıyor. Ayrıca müşterilerimizin hızlı sipariş ekranlarımızda bulabilecekleri yürüme bandından oto lastiğe, mobilyadan elektrikli el aletlerine kadar 100 bine yakın ürünü ister evlerine ister ücretsiz nakliye imkânıyla en yakın mağazamıza teslim edebiliyoruz. Aynı zamanda mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazalarımızla iade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetler konusunda müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.”


+ Benzer Haberler
» İmamoğlu: Deniz taksiler yaz aylarında hizmet vermeye başlayacak
» TEİS: Eczacılar da destek bekliyor
» Covıd-19’un etki ettiği 5 kalp-damar problemine dikkat!
» Aşıdan sonra ateş ve baş ağrısı görülebilir
» Aşırı hijyen takıntısına dönüşebilir
» Covid sonrası akciğerlerinizi yenileyecek önemli egzersizler
» Pandemide omurga ağrısı şikayetleri yaygınlaştı
» Aşıda güvenli tedarik için beş kritik nokta
» Trans yağ miktarı artık izlenebilecek
» Karabağlar’da boş sokaklarda asfalt atağı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 18.01.2021
  Ticaret 16.01.2021
  Ticaret 15.01.2021
  Ticaret 14.01.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni