• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Dell Technologies META Bölgesine Rusya’yı ekledi

09 Ağustos 2019 Cuma 10:00
12
14
16
18

Dell Technologies META Bölgesine Rusya’yı ekledi

           HABER MERKEZİ     
     Dijital dönüşüm Türkiye, Rusya, Orta Doğu ve Afrika’yı içine alan önemli pazarlarda, dijital ekonomilerin geleceğinin şekillendirilmesinde kilit bir rol oynamaya devam ediyor.
     Bu bakış açısıyla oluşturulan Orta Doğu, Rusya, Afrika ve Türkiye (MERAT) bölgesine Dell Technologies META Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohammed Amin liderlik edecek.

     6 Ağustos 2019 Dell Technologies; Orta Doğu, Türkiye, Afrika (META) bölgesini, Rusya’yı da içine alacak şekilde genişlettiğini açıkladı. Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) bölgesindeki pazarların Dell Technologies’in bakış açısına göre benzer ihtiyaçları ve müşteri talepleri olmasından dolayı Rusya META bölgesinde dijital açıdan gelişmiş pazarlar arasına dahil edildi.
     Böylece yeni oluşan Orta Doğu, Rusya, Afrika ve Türkiye (MERAT) Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcı Mohammed Amin olurken, Rusya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Boris Shcherbakov yerel iş faaliyetlerini yönetmeye devam edecek ve Mohammed Amin’e bağlı çalışacak.

     Bilgi ve iletişim teknolojileri, sosyo-ekonomik büyümede önemli bir etken olmaya devam ettiği için Rusya hem kamu hem de endüstri alanlarında ulusal dijitalleşme gündemine hız veriyor ve Dell Technologies için önemli bir büyüyen pazar olmayı sürdürüyor. Dijital olgunluk eğrisini yükseltme ihtiyacı ile yeni dünyada rekabet etme ihtiyacının bir araya gelmesiyle birlikte, Rusya’daki şirketler de çoklu bulut, nesnelerin İnterneti (IoT), yapay zeka (AI) ve güvenlik gibi teknolojilerle işlerini dönüştürmek için planlanmış hamleler yapıyor ve bu teknolojiler Dell Technologies’in en geniş kapsamlı ve sektör lideri uçtan uça çözümler portföyü sunduğu segmentler arasında yer alıyor.

     Konuyla ilgili açıklamada bulunan Dell Technologies, Ticari Faaliyetler EMEA Bölgesi Başkanı Aongus Hegarty, “META bölgesindeki faaliyetlerimizin Rusya pazarını içine alacak şekilde genişletilmesiyle birlikte, bu önemli ülkeye daha fazla odaklanmanın ve oradaki müşterilerimize daha iyi hizmet etmenin yollarını arıyoruz.  Mohammed Amin’in güçlü liderliği altında, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla yeni ilişkiler kurup yeni başarılar elde etmek için sabırsızlanıyoruz. Ve elbette Rusya’da Boris Shcherbakov’in uzmanlığından faydalanmaya devam ederek yeni fırsatları açığa çıkaracağımızdan ve bu ivmeyi daha da artıracağımızdan hiç şüphemiz yok” dedi. 

     Dell Technologies Orta Doğu, Rusya, Afrika, Türkiye (MERAT) Bölgesinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohamed Amin ise şu açıklamada bulundu: “Rusya büyük potansiyele sahip bir pazar ve önümüzdeki yıllarda devrim niteliğindeki teknolojileri benimseme sürecini önemli ölçüde hızlandırmaya hazırlanıyor. Bu META bölgesinde gördüğümüz eğilimlerle de yakından bağlantılı. Dolayısıyla, bu değişiklik, büyüme stratejimizi ve Rusya’ya yönelik yol haritamızı genişletmemize olanak sağlayacaktır. META bölgesi içerisinde, bir taraftan kapsamlı deneyimler elde ederken ve yıllık bazda iki basamaklı büyüme oranları yakalarken, diğer yandan da dijital stratejilerini hayata geçirmek için çıktıkları yolda şirketlerin güvenilir iş ortakları olduk. Bana duyulan güvenden onur duyuyorum ve Dell Technologies’in Rusya ekibi, müşterileri ve iş ortakları ile yakın bir çalışma yürütmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”


+ Benzer Haberler
» Günlük vefat sayısı azalmaya devam ediyor
» TCMB: Kredi kanalının sağlıklı işleyişi için gerekli tedbirler uygulanmaya devam edilecek
» İSO Türkiye İmalat PMI Mayısta 40,9’a yükseldi
» Büyükşehir Smyrna Edebiyat Yarışması düzenliyor
» Türkiye’nin ilk sanal fuarı Shoedex başladı
» İzmir’de asfalt atağı sürüyor
» Büyükşehir’in metropol dışındaki ilçelere yatırımı sürüyor
» Büyükşehir 154 bin 500 çocuğa süt dağıtıyor
» Gürer “İki Bakanlık arasındaki koordinasyon eksikliği yüzlerce genci işsiz bıraktı”
» ESBAŞ, kontrollü normalleşmeye hazır


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 02.06.2020
  Ticaret 01.06.2020
  Ticaret 29.05.2020
  Ticaret 28.05.2020
  Ticaret 27.05.2020
  Ticaret 22.05.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni