• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Cobot’larla zımpara ve polisaj uygulamaları masaya yatırılacak

13 Şubat 2021 Cumartesi 11:00
12
14
16
18

Cobot’larla zımpara ve polisaj uygulamaları masaya yatırılacak

           HABER MERKEZİ      
     Universal Robots, cobot’ların sektörlere sağladığı avantajların paylaşıldığı ve sektörlerin sorunlarına yönelik çözüm yollarının arandığı web seminerlerine devam ediyor. Polisaj uygulamalarında sektörün lider markaları arasında yer alan Mirka ile 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 14.00’da online webinar düzenleyecek olan Universal Robots, cobot’larla performans, kalite ve verimlilik artışı için yapılması gerekenleri katılımcılarla paylaşacak. Webinarda ayrıca polisaj sektöründe rekabet üstünlüğü için ipuçları ve örnek uygulamalar aktarılacak.

     Dünyanın 1 numaralı kolaboratif robot üreticisi Universal Robots, hizmet verdiği sektörlerin gelişimine ve geleceğine ışık tutacak etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Polisaj sektörünün lider markası Mirka ile düzenleyeceği “Cobot Teknolojisiyle Zımpara ve Polisaj Uygulamaları” konulu webinarda; Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, Mirka Türkiye Ülke Müdürü Ali Seherler ve Universal Robots Türkiye&ME Teknik Destek Mühendisi Hakan Deniz Erden, cobot’ların sektöre sağladığı avantajlar, yaşanan sorun ve çözüm yolları hakkında bilgiler verecek.

     Webinarda ayrıca; zımpara ve polisaj uygulamalarında cobot’larla nasıl doğru kuvvet uygulanabilir, kavisli yüzeylerde doğru işlem nasıl sağlanabilir, uç elemanlar nasıl değiştirilir gibi soruların yanıtları da aranacak. Cobot’ların sektörde iş verimliliği, kalite artışı, iş güvenliği ve sağlığına olan katkıları da paylaşılacak. Başarı hikayeleri ve örnek uygulamaların da anlatılacağı online ücretsiz webinarda, cobot’un birden fazla görev için farklı alanlara nasıl taşınacağı ve başka bir üretim alanına nasıl konumlandırılacağı, programlama tecrübesi olmayan birisinin cobot’u nasıl programlayabileceğinin de detaylıca üstünde durulacak.

“Rekabette ve sektör liderliğinde itici güç oluyoruz”
     Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Universal Robots olarak, cobot teknolojisi geliştirmekle kalmıyor, bu teknolojinin kolay ulaşılabilir, kullanılabilir ve yönetilebilir olması için ücretsiz online etkinlikler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz webinarlarla cobot’ların üretime, işletmeye ve insanlara sağladığı avantajları anlatırken bir yandan da geleneksel robotlara göre farklarını paylaşarak, otomasyona geçmeyi düşünen veya esnek otomasyon konseptiyle işlerinde katma değer yaratmaya çalışan firmalarla destek oluyoruz.

     Örnek uygulama, başarı hikayeleri ve farklı bakış açılarıyla standart alışkanları değiştiriyoruz. Webinarlar, çevrimiçi eğitim ve toplantılarla işimizin sadece teknoloji geliştirmek ya da robot satmak olmadığını, her an kullanıcılarımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Kullanıcıları sürekli eğitip, geliştirerek cobot’lardan en iyi performansı ve kalite artışını almalarını istiyoruz. Böylece rekabette ve sektör liderliğinde itici güç oluyoruz” diye konuştu.


+ Benzer Haberler
» Günlük vak’a sayısında artış devam ediyor
» Otomotivinin ihracattaki yeni odağı Güney Afrika
» “Fiber yatırımlarımız ile iletişim hızı daha da artacak”
» TCMB’den zorunlu karşılık hamlesi
» “Stratejik hedefimiz AB’ye tam üyelik”
» Nar ihracatında 126 milyon dolarlık tarihi rekor
» Halkbank’tan seyahat acentalarına finansman desteği
» E-ticaret cirosu 200 milyar TL’yi geçti
» Büyükşehir’den Bergama’da Zeus Sunağı toplantısı
» Narlıdere Belediyesi Travel Turkey’de


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.02.2021
  Ticaret 24.02.2021
  Ticaret 23.02.2021
  Ticaret 22.02.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni