• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Bosch Car Service, İzmir’in potansiyelini yakından takip ediyor

24 Kasım 2021 Çarşamba 00:00
12
14
16
18

Bosch Car Service, İzmir’in potansiyelini yakından takip ediyor


           GÜLCİHAN ALTINKAYA      
     Bosch Car Service’in mevcut durumu ve yeni dönem hedeflerini paylaşmak amacıyla, Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran & Orta Doğu Alan Yöneticisi Arda Arslan’ın katılımıyla bir basın toplantısı düzenlendi. İzmir’de 22 adet Bosch Car Service ile müşterilere hizmet verdiklerini belirten Arslan, “Bir yılda servislerimizdeki toplam mekanik araç giriş sayısı 48 bin 300 civarında olup, mevcut müşterilerimizin yanında yeni müşterilerimizi de servislerimizde ağırlamayı ve Bosch Car Service deneyimini yaşamalarını istiyoruz. Bosch olarak İzmir’in potansiyelini yakından takip ediyor, servis ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Yakın zamanda İzmir’de yeni bir servis noktası daha hizmete açmayı planlıyoruz. Saha ekiplerimizle servislerimizin kalitesini yıl boyunca denetliyor ve gizli müşteri testleriyle servislerimizin hazırlıksız oldukları zamanlarda da kontrolünü gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

“GENÇLERE BOSCH CAR SERVİCE BURS FONU SAĞLIYORUZ”
     Sektörün yetişkin elemana ihtiyacı olduğunu belirten Arslan, “Bunun için İstanbul İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içinde bu gördüğünüz tesisin aynısını açtık. Bu tesis sadece eğitim alanı olarak değil müşterilere de hizmet veriyor. Oradaki hocalarımız bakım ve onarımları yapıyorlar. Öğrencilerimiz ise gerçek müşteri deneyimi yaşayarak hayata hazırlanıyor. Burada yetişen arkadaşlarımız bizim ilgili Bosch Car Servislerimizde staj, daha sonra da iş imkanı kazanıyor. Bu servisin geliriyle hem okula kaynak sağlanıyor hem de meslek lisesi öğrencileri yerinde eğitim alma fırsatına kavuşuyor. İkinci olarak ise 100’üncü yılımızı Türkiye’de özel bir aktiviteyle taçlandırmak istedik. Türk Eğitim Vakfı ile bir projeye imza attık. Meslek liselerinde motor bölümlerinde okuyan ve maddi durumu yeterli olmayan 100 öğrencinin eğitimine 4 yıl boyunca Bosch Car Service Burs Fonu yarattık. Maddi imkanı olmayan gençlere destek olmak istedik. Sadece maddi olarak değil daha sonra staj ve iş imkanları ile de yanlarında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BOSCH CAR SERVİCE PORTFÖYÜ SÜREKLİ GENİŞLİYOR”
     Franchise modeliyle çalışan Bosch Car Service atölyelerinin, marka bağımsız teşhis analizi, bakım ve onarım hizmetleri sunduğunu belirten Arslan, “Atölyelerin hizmet portföyü, benzin, dizel, elektrik, hibrit motorlar gibi tüm tahrik sistemlerini ve ayrıca fren, cam, elektronik, lastik, ısıtma, klima servislerini de kapsıyor. Bosch Car Service portföyü, elektromobilite, otonom sürüş ve paylaşım konseptleri gibi mobilite trendlerinin eklenmesiyle sürekli olarak genişliyor. Müşterilerimiz, Bosch’un orijinal parçalarının iş ortağı atölyelerinde sürekli olarak bulunmasından ve düzenli eğitimler sayesinde her zaman en son bilgilere sahip nitelikli otomotiv mekatronik teknisyenlerinin hizmet vermesinden son derece memnun. Bosch Car Service’lerde güvenlik, güvenilirlik ve hizmet kalitesi, 100 yıllık bir standardımızdır” dedi.


+ Benzer Haberler
» İZSU’nun 3 milyar 800 milyon liralık 2022 bütçesi kabul edildi
» Rakamlar riskli seviyelerin devam ettiğini gösteriyor
» 3. çeyrekte %7,4 büyüdük
» Sanayici 5 başlıkta destek isteği
» Ham çelik üretimi ekimde %8 arttı
» İşçi konfederasyonlarından asgari ücrete ortak talep
» HSK, yeni ihtisas mahkemelerini belirledi
» Eczane ve ecza depolarında denetim sürüyor
» HÜFE ekimde yüzde 3,4 arttı
» TCMB ile Türkmenistan MB mutabakat zaptı imzaladı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 01.12.2021
  Ticaret 30.11.2021
  Ticaret 29.11.2021
  Ticaret 27.11.2021
  Ticaret 26.11.2021
  Ticaret 25.11.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni