• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Bitdefender Antivirüs, CRN’nin Security 100 listesinde

09 Mart 2018 Cuma 11:00
12
14
16
18

Bitdefender Antivirüs, CRN’nin Security 100 listesinde

           HABER MERKEZİ     
     The Channel Company markası CRN’nin Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcılarını belirlediği Security 100 listesinde global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs de yer aldı. CRN Security 100 listesi, Bitdefender Antivirüs’ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini ve yeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.

     CRN Security 100 listesi, her yıl siber güvenlikteki olağanüstü talebi piyasadaki en yenilikçi güvenlik teknolojileri ile buluşturan ve işletmelerin kesintisiz büyümesini sağlayan en iyi satıcıları listeliyor. The Channel Company markası CRN tarafından bu yıl yayınlanan Security 100 listesine, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan önde gelen siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs de seçildi. Bu listede; Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcıları yer alıyor.

Bilişim Güvenliği Sektörü İçin Kılavuz Niteliğinde
     CRN Security 100 listesindeki şirketler, ürün geliştirme sürecindeki yaratıcılık ve yenilikçiliğin yanı sıra, bu çözümleri canlı bir çözüm sağlayıcı kanalı vasıtasıyla sunma konusunda da kararlı olduklarını kanıtlıyorlar. Security 100 listesi, üstün ürünler ve hizmetler için güvenlik teknolojisi üreticilerini tanımanın yanı sıra IT güvenlik pazarını keşfetmeye çalışan çözüm sağlayıcıları için de değerli bir kılavuz olarak hizmet ediyor. Liste, potansiyel kanal ortaklarının, güvenlik tekliflerini geliştirmelerine veya genişletmelerine en iyi şekilde yardımcı olabilecek satıcıların tanımlanmasına yardımcı oluyor. Bitdefender Antivirüs, nerede olursa olsun en kritik kurumsal varlıkları korumayı amaçlayan çözümlerle modern girişimlerin siber güvenlik gereksinimlerini karşılıyor ve her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak herkes için kolay kullanımlı son nokta çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor.

     Eşi benzeri görülmemiş veri akışları, bulut bilişim sistemine geçiş, uçsuz bucaksız kablosuz sistem ağları, internete bağlı cihazların hızla artması gibi tüm bu ilerlemeler giderek karmaşık ve uyarlanabilir güvenlik önlemlerini gerektiriyor. The Channel Company CEO’su Bob Skelley, “Günümüzün hem büyük hem de küçük işletmelerinin temel unsurları, sağlam ve güvenilir siber güvenlik çözümlerine bağlı.” diyerek şirketler için siber güvenliğin önemine değiniyor.

Dünya Çapında 500 Milyondan Fazla Kullanıcı, 7.000’den Fazla Partner
     “CRN Security 100 listesi, Bitdefender Antivirüs’ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini ve yeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.” diyen Bitdefender Antivirüs Kurumsal Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harish Agastya, “Yenilikler, yaptığımız işin temelinde yer alıyor ve ekibimizi başarının devamı için yönlendiriyor. Aslına bakarsak, Bitdefender Antivirüs’ün yıllık araştırma ve geliştirme bütçesinin dörtte biri yıkıcı güvenlik teknolojisine yatırılıyor, 1.300’den fazla çalışanımızın yarısı araştırma ve geliştirmede çalışıyor ve 72’den fazla patente sahibiz. Vizyonumuz ve çözümlerimiz, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcı ve 7.000’den fazla partner tarafından güvenilir bulunuyor.” ifadelerinde bulunuyor.
     Security 100 listesi, Nisan 2018 tarihli CRN sayısında ve www.crn.com/security100 adresinde çevrimiçi olarak yer alacak.

 


+ Benzer Haberler
» 50’yi aşkın diplomalı Türk uzman Akkuyu Nükleer Şirketi’nde işe başlayacak
» Çin Demiryolları’nın kilidi Türk şirketinden
» Hyundai Türkiye’nin yeni başkanından yükseliş’e ziyaret
» Renault ve Dacia yenilikleriyle 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda
» Turizm harcamalarında kredi kartı taksit sayısı artırılacak
» S&P: Ülkelerin dış borcu ilk kez 50 trilyon doları bulacak
» Her halinizi bu sergide bulacaksınız
» Baraner, “70 ülkeden gelecekler”
» Horeca Fuarı’nda Poyraz zeytinyağı yemeklere lezzet kattı
» Ege Serbest Bölgesi sıfır atık projesinde öncü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 23.02.2019
  Ticaret 22.02.2019
  Ticaret 21.02.2019
  Ticaret 20.02.2019
  Ticaret 19.02.2019
  Ticaret 18.02.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni