• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Bin 400 KOBİ mühendislik desteği ile korunacak

22 Eylül 2020 Salı 14:00
12
14
16
18

Bin 400 KOBİ mühendislik desteği ile korunacak

           HABER MERKEZİ      
     İklimlendirme ve güneş enerjisi sistemlerinde faaliyet gösteren ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, bin 400 KOBİ’ye mühendislik desteği sunarak ekonominin daraldığı bu günlerde onların iş potansiyelini artırıyor. Tüm Avrupa’da yaygın olan ve Türkiye’de ilk kez ISOMER tarafından hayata geçirilen Postmodern Teknik Toptancılık sistemi ile KOBİ’ler büyük hacimli işleri alarak büyüme fırsatı yakalıyor.
     Ekonominin temel taşı olarak kabul edilen KOBİ’lere ürün ve malzemenin yanı sıra mühendislik, satış, pazarlama ve teknik eğitim desteği sunduklarını belirten ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, Postmodern Teknik Toptancılık olarak tanımladıkları bu sistem ile bin 400’e yakın firmaya bu zorlu dönemde büyük ölçekli işleri yapabilme fırsatı yarattıklarını belirtti.

     “Bizim yolumuz başka” anlayışından hareket ettiklerini ve konuya sadece ticari olarak yaklaşmadıklarını dile getiren İlgin Eray, “ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi olarak klasik toptancılık anlayışını değiştiriyoruz. Türkiye geneline yayılmış bin 400’e yakın bayimize doğalgaz ekipmanları, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası gibi teknik alt yapı gerektiren ürün gruplarını sunuyoruz. Bununla birlikte tüm bayilerimize ürünler ve uygulamalar hakkında eğitimler veriyoruz. Hepsine pazarlama desteği sağlıyoruz. En önemlisi de onlara tam teşekküllü mühendislik desteği sunuyoruz. Böylece bayilerimiz de müşterilerine daha kapsamlı hizmet sunarak büyük hacimli işlere imza atabiliyor ve cirolarını yükseltebiliyorlar” ifadelerini kullandı.

KOBİ’LERİ GÜÇLENDİRİYORUZ ONLAR DA İŞ HACMİNİ ARTIRIYOR
     Postmodern Teknik Toptancılık sistemiyle bayilerin ürünler ve sektör hakkında eğitilerek geleceğin teknolojilerine ve sürdürülebilir iş modeline hazırlandığını söyleyen İlgin Eray, KOBİ’lerin ayakta kalması için bu dönüşümün şart olduğunun altını çizdi. Eray, “Bayilerimizi sadece ürün satan bir firma olmaktan çıkarıp onları mühendislik hizmetleri sunan şirketlere eviriyoruz.  Mühendislik ve pazarlama desteği eksikliği sebebiyle sadece belirli konular üzerinde faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalan KOBİ’leri güçlendiriyoruz. Ayrıca hepsini ortak bir yazılımda topluyoruz. Bu yazılım ile anlık olarak istedikleri ürün hakkında teknik bilgiye ulaşabiliyorlar. Dijitalleşme süreçlerini de başarılı bir şekilde tamamlıyorlar. Böylece kendi geleceklerini de garanti altına almış oluyorlar” ifadelerini kullandı.

KAZANDIĞIMIZI YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARINA YATIRIYORUZ
     ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, yenilebilir enerji kaynaklarına yaptıkları yatırımlara dikkat çekerek, “Geleceğin enerjisinin, yenilenebilir enerji kaynaklarından geçtiğine inanıyoruz. Bu inancımızla doğalgaz ile başladığımız yolculuğumuzu güneş ve rüzgâr enerjisiyle devam ettirmek için çalışıyoruz. Bünyemizdeki mühendislerimiz ve VEÇ Verimli Enerji Çözümleri departmanımızla ısıtma ve soğutma sistemleri için erişilebilir, dayanıklı ve ticari değer taşıyan yenilenebilir enerji kaynaklarına olan Ar-Ge yatırımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor” şeklinde konuştu.


+ Benzer Haberler
» Toplam vefat 10 bini geçti
» Pandemi dönemi ve küresel iklim değişikliğinin tarım sektörüne etkileri
» İEKKK’da gündem “yüzülebilir Körfez” ve Alsancak
» BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, İzmir’de gazete temsilcileriyle buluştu
» Enflasyon tahmine 3,2 puanlık revizyon
» Yabancıların en fazla konut aldığı illerden Antalya değer artış lideri
» Tariş Zeytinyağı Birliği fiyat açıkladı
» İZSİAD’dan bağış kampanyasına tablet desteği
» Başkan Oran’dan vatandaşlara Ay Yıldızlı Türk Bayrağı
» Başkan Soyer CHP’li meclis üyeleriyle buluştu; “Birlikte güçlüyüz”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 28.10.2020
  Ticaret 27.10.2020
  Ticaret 26.10.2020
  Ticaret 24.10.2020
  Ticaret 23.10.2020
  Ticaret 22.10.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni