• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Beymen’in 3. amiral mağazası İstinyePark’ta

22 Ekim 2021 Cuma 18:00
12
14
16
18

Beymen’in 3. amiral mağazası İstinyePark’ta


   ► İzmir İstinyePark’ta açılan Beymen, İzmir ve Ege mimari, kültürü ve tarihinden ilham alınarak tasarlandı

           SEZA NUR DEMİRPARMAK      
     Türkiye moda sektörünün yanı sıra dünya lüks perakende sektörünün de öncüleri arasında yer alan Beymen’in gerçekleştirdiği önemli yatırımlardan biri olan yeni flagship mağazası Beymen İzmir İstinyePark açıldı. İzmir ve Ege mimari, kültürü ve tarihinden ilham tasarlanan, moda ve çağdaş sanatın yaratıcı dünyasını aynı çatı altında buluşturan BEYMEN İzmir İstinyePark’ta gerçekleştirilen basın buluşmasında konuşan Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Mağaza, 4 bin metrekareden oluşuyor. Türkiye’deki Zorlu Center ve İstanbul İstinyePark’tan sonra. 900’den fazla markaya ev sahipliği yapıyor. Mağazayı Beymen olarak 60 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirdik” dedi.

“BEYMEN GALATAPORT 2022’NİN İLK ÇEYREĞİNDE HAYATA GEÇECEK”
     İzmir İstinyePark mağazasının Beymen’in 50’nci yılında açıldığını vurgulayan Çapçı, “Yarım asırlık tarihimizde her zamana lüks moda alanında Türkiye’de öncü olduk. Bunun da ötesinde dünyada ülkemizi temsil etmek ve her zaman bir referans noktası olmak üzere bir iddiayla yola çıktık. Bütün yatırımlarımızı bu iddiayla tasarladık” diye konuştu.
     Beymen’in gelecek yatırımlarından bahseden Çapçı, “İzmir İstinyePark’ın ardından Türkiye’nin en büyük moda mağazası olan yaklaşık 10 bin metrekarelik Zorlu Center’i 2 bin metrekare daha büyütüyoruz. Önümüzdeki senenin ilk çeyreğinde hayata geçiyor. Bir diğer ikonik mağaza geliyor. Beymen Galataport yine ilk çeyrekte hayata geçirmek üzere çalışıyoruz” dedi.

“EGE KADAR ÖZEL BİR BEYMEN YAPMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”
     Ege kadar özel bir Beymen yapmak için yola çıktıklarını belirten Çapçı, “Son dönemlerde yaptığımız en büyük yatırımlardan biri İzmir İstinyepark. Bu yatırımın İzmir İstinyePark’ta olması bizim için önemli ve çok özel. İnanıyorum ki ege bölgesinde dünya modasını ve lüks yaşam stilinin nabzını tutan ikonik bir mağazayı hayata geçirmiş olduk. İzmirli misafirler mağazanın içerisinde günlük hayatından, çevrenizden çok fazla öge bulacak. Çünkü mağazayı tasarlarken Ege Bölgesi ve İzmir’in tarihine, mimarisine, kültürüne ve doğasına gittik. Bunları mağazaya taşımaya büyük bir gayret gösterdik. Mağazanın cephesindeki sütunlar sizlere Efes’i hatırlatacak.

     Kadın katında yine ge mimarisinin önemli unsularından kemerli kapılardan geçiyor olacağız. Tavanda kirişli ahşap kaplama tavanlar görüyoruz. pek çoğumuza Ege sayfiye evlerini hatırlatıyor. Zeminde Ege’nin mavi denizinden esinlenerek oluşturduğumuz mozaik çalışması var. Mağazanın ana taşıyıcı teması mavi. Bu mavinin en ihtişamlı olarak meydana geldiği nokta iki katı birbirine akan bir nehir gibi bağlayan mavi yürüyen merdivenlerimiz. Mağazada çok sayıda ikonik öge var. Bütün ama burayı özel ve keyifli bir Beymen deneyimi yaşatmak üzere kurgulamak” ifadelerinde bulundu.


+ Benzer Haberler
» JCI, girişimci kadınları bir araya getiriyor
» EGİAD, sürdürülebilir ekonomiye geçiş yolunda
» Asgari Ücret Komisyonu yarın toplanıyor
» Yetenek açığı son 15 yılın en yüksek seviyesine ulaştı
» 14 Kasım’dan beri azalan aktif vak’a sayısı iki gündür artıyor
» Dış ticaret açığı ekimde de azaldı
» İzmir Ticaret Borsası’dan yeni ticaret portalı
» HİM’e başvuru 2 yılda %25 bin arttı
» İzmir’de fırtına ulaşımı aksattı
» “Ekonomi yönetimi anlayışında değişikliğe ihtiyacımız var”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 30.11.2021
  Ticaret 29.11.2021
  Ticaret 27.11.2021
  Ticaret 26.11.2021
  Ticaret 25.11.2021
  Ticaret 24.11.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni