• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Başkan Sandal, “Tüm sözlerimizin arkasındayız”

10 Ağustos 2019 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

Başkan Sandal, “Tüm sözlerimizin arkasındayız”

          HABER MERKEZİ     
     Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende çalışanlarla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. “Seçim dönemi ne söylediysek, tüm sözlerimizin arkasındayız” diyerek, ilçenin sorunlarının çözümü için gerekli tüm gayreti gösterdiklerini ifade eden Başkan Sandal, coşkuyla gerçekleşen törende Bayraklı’daki çalışma huzurunu üst seviyelere taşıyacaklarını söyledi.
     Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Spor Salonu’nda düzenlenen kutlama etkinliğine Başkan Sandal’ın yanı sıra CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye personeli katıldı. Canlı müzik eşliğinde eğlenen personel daha sonra Başkan Sandal ile birlikte halaylar çekti. Bayraklı Belediyesi Halk Oyunları topluluğu zeybek ekibinin gösterisi de etkinliğe renk kattı.
 
BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

     Törende ilk konuşmayı yapan DİSK 6 No’lu Şube Başkanı Değer Yıldız, birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Her zorluğun üstesinden hep birlikte geleceğiz. Sizler birlik olduğunuz sürece, birbirinizin açığını kapattığınız ve birbirinize destek olduğunu sürece hiçbir güç sizi asla yıkamaz” dedi. Daha sonra kürsüye gelerek, çalışanların bayramını kutlayan İyi Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu da, Başkan Serdar Sandal’a yaptığı çalışmalar ve uygulamalarından dolayı teşekkür etti.
 
BAŞKA BAYRAKLI YOK
     CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ise, “Hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, aşıyla, işiyle oynamadan hep birlikte bütünleşeceğiz. En büyük sorumluluk da çalışan arkadaşlarımıza düşüyor. Başka Türkiye, Başka İzmir, Başka Bayraklı yok. Hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.
 
SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ
     “Seçim döneminde verdiğimiz tüm vaatlerin arkasındayız ve tek tek yerine getireceğiz” sözleriyle konuşmasına başlayan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Kimseyi ötekileştirmeyeceğimizi ve yaptığımız işe siyaseti bulaştırmayacağımızı söyledik. Bu sözlerimizin arkasındayız. Tabi ki ben Cumhuriyet Halk Parti’liyim. Ve ben bir belediye başkanı olarak rozetini çıkaran da bir belediye başkanı değilim. Sadece hizmette tüm vatandaşlarımıza eşit, adil hizmet götürmek adına ben bu görevi üstlendim. Beni var eden ve buraya taşıyan değer ilke ve değerlerine inandığım Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bugün de tüm yurttaşlarımıza eşit hizmet götürüyorsak, bunun da teminatı Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Kentimizin çok ciddi sıkıntıları var. Bu sorunların neler olduğunu arkadaşlarımızla birlikte tespit edip, çözümüyle ilgili tüm gayreti gösteriyoruz” dedi.
 
ÇALIŞMA HUZURU DAHA DA ARTACAK
     Başkan Sandal, “İşçilerimizin ve memurlarımızın birlikte olması, emeklerinden kaynaklı güçlerini bir arada tutmaları bizi mutlu eder. Çünkü biz sendikal mücadeleye inanan bir siyasal örgütten geliyoruz. Biz kimsenin ekmeğiyle oynamadık, işiyle, aşıyla oynamadık. Söz verdiğimiz gibi o ekmeği büyütmeye geldik. Bunun ilk örneğini memur arkadaşlarımızla verdik. İşçi arkadaşlarımızın da  hak ettikleri değeri alacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. İşini doğru ve hakkıyla yapan her arkadaşın önünde saygıyla eğiliriz ve bu arkadaşların karşılaşabilecekleri hiçbir sorun da yok. O yüzden sendikalarımızla birlikte Bayraklı’daki bu çalışma huzurunu daha üst seviyeye çıkaracağız. Bayramın hepimize sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum. Tüm çalışanlarımızın, tüm Bayraklılı yurttaşlarımızın, herkesin ağız tadıyla bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.


+ Benzer Haberler
» OSB’ler daha ucuza limanlara bağlanacak
» İMOB’a yabancı ziyaretçi yüzde 16 arttı
» Efes Selçuk’tan yola çıkan yardımlar yerine ulaştı
» Ekonomik güven endeksi 97,1 oldu
» Çin, 40 gün içinde yeni koronavirüsü aşısı üretecek
» Türk Metal Sendikası ve MESS uzlaştı
» Ofis kiralamaları artış gösterdi
» “İzmir depreme hazır değil”
» “Bu Aşk Beni Öldürüyor” filminin ilk gösterimi yapıldı
» Renkli pamukta deneme üretimi başarılı oldu


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 30.01.2020
  Ticaret 29.01.2020
  Ticaret 28.01.2020
  Ticaret 27.01.2020
  Ticaret 25.01.2020
  Ticaret 23.01.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni