• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ile Kent A.Ş arasında iş birliği protokolü imzalandı

23 Ocak 2021 Cumartesi 10:00
12
14
16
18

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ile Kent A.Ş arasında iş birliği protokolü imzalandı

           HABER MERKEZİ      
     Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM) ve Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. arasında, 21 Ocak 2021 tarihinde personele yönelik mesleki eğitimlerin düzenlenmesi adına iş birliği protokolü imzalandı.
     Eğitim iş birliği protokolünü, Adnan Menderes Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı ve ADÜSEM Müdürü Prof. Dr. Mehmet Aydın, Kent A.Ş adına ise Kent A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Ertan imzaladı.
     Protokolün görüşüldüğü toplantıda; Didim Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Evrim Kamacı,  Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Metin Polat, Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Nuri Özdoğan, ADÜSEM Müdür Yardımcıları Doç. Dr Nermin Koruklu, Doç. Dr. Fatma Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, Karşıyaka Belediyesi ve Kent A.Ş’yi temsilen ise Tesisler Yöneticisi Akif Özcan ve Sanat Yönetmeni Alper Akdeniz bulundu.

“ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ OLARAK TERCİH EDİLMEK BİZLERİ GURURLANDIRDI”
     Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve ADÜSEM Müdürü Prof. Dr. Mehmet Aydın: “Üniversitemiz eğitim öğretim faaliyetlerinin yanı sıra ADÜSEM olarak kendi öğrenci ve personelimize, Aydın halkına, yakın çevremize ve covid süreci nedeniyle dijital ortam üzerinden eğitim verme imkanının gündeme gelmesiyle birlikte tüm Türkiye’ye eğitim veriyoruz. Bu çerçevede Karşıyaka Belediyesinin iştiraki Kent A.Ş. tarafından bize bir talepte bulunuldu. Bu konuda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi olarak tercih edilmek bizleri gururlandırdı ve bu eğitimler için gerekli adımları memnuniyet ile atacağız. Eğitirken aynı zamanda bir şeyler öğreneceğiz. Neticede biz bu ülkeye hizmet etmek istiyoruz. Eğitimlerin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“2021 YILINI MARKA STRATEJİSİ OLARAK EĞİTİM VE HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRMAK İÇİN KURGULADIK”
     Kent A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas Üye Haldun Ertan” Bu iş birliği protokolüyle beraber tesislerimizde birçok yenilik getirmeye hazırlanıyoruz. Kent A. Ş.’nin hizmet verdiği bütün kafe restoranlarda çalışan mesai arkadaşlarımız Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ADÜSEM’in çok kıymetli hocalarına emanet ediyoruz. 2021 yılını marka stratejisi olarak eğitim ve hizmet kalitemizi artırmak için kurguladık. Değerli zamanlarını bize ayıracak olan öğretim üyelerimize şimdiden tüm Karşıyaka adına teşekkür ediyorum.” dedi.
     Didim Meslek Yüksekokulu girişimleriyle anlaşması sağlanan protokolde Eğitim Koordinatörlüğü görevini Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Metin Polat ve Öğr. Gör. Aytekin Kalkan ortaklaşa yürütecek. Eğitimlerde Prof. Dr. Osman Nuri Özdoğan, Öğr. Gör. Okan Umut Şimşek, Öğr. Gör. Mehmet Taş ve Gıda Yük. Mühendisi Yeşim Gül Özdoğan ise eğitmen olarak eğitimleri yürütecekler.

     Toplantıda; Türk ve Dünya Mutfağı Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜDAM) iş birliğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. personeline yönelik danışmalık hizmeti verilmesi de kararlaştırıldı. Protokol kapsamında yaklaşık 250 belediye personeline çeşitli mesleki eğitimler düzenlenecek. Eğitimler;  ‘Yiyecek İçecek Servisi Eğitimi’, ‘Yiyecek İçecek Yönetimi Eğitimi’, ‘Misafir İlişkileri Yönetimi’, ‘İçecek Kültürü’, ‘Yiyecek İçecek İşletmelerinde Yeni Yaklaşımlar’, ‘Satın Alma Yönetimi’, ‘Tabak Dizaynı ve Yeni Ürün Geliştirme’, ‘Yetenek Yönetimi ve Performans Arttırma’, ‘İş ve Zaman Etütleri’ ve “Hijyen Sanitasyon Eğitimi’nden oluşuyor.


+ Benzer Haberler
» Vak’a/test oranı %8,75’e çıktı
» İhracatta Şubat rekoru kırıldı
» TEPE Şubat’ta 1,3 puan geriledi
» OİB’den Güney Afrika’ya dijital ticaret atağı
» Sürdürülebilir Büyüme Programı’na seçilen sosyal Start-Up’lar belli oldu
» Yok olan atalık tohumlar Can Yücel Tohum Merkezi’nde korunacak
» Metro Türkiye ve NielsenIQ’den restoranlara ve otellere rehberlik edecek çalışma
» İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Yamanlar Sanatoryumu teklifi reddedildi
» Şubat ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödemeleri 5 Mart’ta
» Konak’ın okulları eğitime hazır


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 03.03.2021
  Ticaret 02.03.2021
  Ticaret 01.03.2021
  Ticaret 27.02.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni