• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

AXA Sigorta, İzmir’deki acenteleriyle buluştu

08 Nisan 2019 Pazartesi 12:00
12
14
16
18

AXA Sigorta, İzmir’deki acenteleriyle buluştu

           HABER MERKEZİ     
     AXA Sigorta Ekim 2018’de hayata geçirdiği “Biz AXA’yız, Bir Başkayız” temasıyla düzenlediği geleneksel bölge toplantısı için İzmir’deydi. Toplantıya AXA Sigorta üst yönetiminin yanı sıra ilham verici konuşmalarıyla Enes Kaya ve Münteha Adalı katıldı.
     Türkiye’de küresel bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki 2200 acentesiyle buluştuğu geleneksel bölge toplantılarına İzmir’de devam etti. İlk kez Ekim 2018’de lanse edilen “Biz AXA’yız, Bir Başkayız” temasıyla düzenlenen toplantıda AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ile Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan 2018 yılı değerlendirmeleri ve 2019 yılı öngörülerini acentelerle paylaştı. AXA Sigorta’nın ilham veren yeni iletişim kampanyası “Know You Can”in de anlatıldığı buluşmada, hayallerinin peşinden giderek başarı hikayeleri yazan sosyal girişimci ve Sinemasal’ın kurucusu Enes Kaya ile hayallerini gerçekleştirmek isteyen kadınları destekleyen girişimci ve melek yatırımcı Münteha Adalı  konuk konuşmacı olarak yer aldı.

     AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “İzmir’de 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz ve Sigorta 4.0’dan ilk kez bahsettiğimiz bölge toplantısında kültürel dönüşümümüzün dijitalleşeme ile hayata geçeceğinden bahsetmiştik ve yüzde 15’lik bir büyüme hedefi koymuştuk. 2018 son çeyreğini yüzde 35’in üzerinde bir büyüme ile kapattık. Bu büyümede sizlerin emeği var. Sizler nereye gitmek istediğimizi anlamasanız bu sonuç mümkün olmazdı. AXA Grubu ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarda da çok iddialı bir dağıtım kanalımız olduğunu görüyorum ve sizlerle gurur duyuyorum” dedi. Sektörün 2 yıldır üst üste sektör enflasyonunun altında büyüdüğünü ve sektörün büyümesinin büyük önem taşıdığını da söyleyen Ölken, “Sektörün 2,2 milyar TL rezerv eksiği olması sürdürülebilir gelir elde edilmesini zorlaştırıyor. Bizim en büyük gücümüz ise bize güvenen ve yatırımlarına devam eden dünyanın en büyük sigorta şirketi AXA Grubu. Bu gücün bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde tamamlayıcı sağlıkta öncü konumumuzu sürdüreceğiz, ticari ve kurumsal tarafta büyüyeceğiz, müşteri sayımızı artıracağız. AXA’nın XL satın almasından doğan gücü en verimli şekilde kullanacağız. Önemli olan sektördeki sinyalleri doğru okumak ve doğru aksiyonları almak” dedi.

     AXA Sigorta’nın Anadolu’da temsilciliklerini artırmayı hedeflediklerini söyleyen Firuzan İşcan ise “Türkiye’de daha yaygın ve güçlü bir dağıtım kanalına sahip olmanın peşindeyiz. Bu noktada devreye aldığımız ‘Güçlü Bölge’ stratejimizle de aslında iş modelimizi değiştirmedik, aksine acentelerimizin gücünü artırdık, süreçlerini hızlandırdık. Organizasyonumuzu sadeleştirdik, müşteri ve acente deneyimini merkeze aldık, tavsiye etme skorumuzu 10 puan artırdık. ‘Ödeyenden çözüm ortağına dönüşüm’ hedefimizden sapmadık, Sigorta 4.0’ın imkanlarını kullandık, teknoloji ve inovasyonu ertelemeden sizleri destekledik, desteklemeye ve böylece birlikte büyümeye de devam edeceğiz” dedi. AXA Sigorta’nın son dönemde spor alanında gerçekleştirdiği sponsorluklara da değinen İşcan, “Altınordu Futbol Kulübü ve Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığımız iş birlikleri bize ilham verdi; kazansak da kaybetsek de motivasyonumuzu kaybetmeden devam etmemiz gerektiğini yeniden hatırlattı” dedi.


+ Benzer Haberler
» İşitme engellilerin ‘engelsiz’ meleği
» Palandöken, “Turizm sadece deniz ve güneşten ibaret değil”
» Skysens’ten ABD’ye modül ihracatı
» Türkiye Finans’tan ihracat destek finansmanı
» 12. Kösedere Üzüm Şenliği’ne yoğun ilgi
» Evdeki açık kapı: Akıllı televizyonlar
» Venezüela ve Türkiye İzmir’in duvarında
» Torbalı İncir festivaliyle şenlendi; üretici ikinci bayramı yaşadı
» ABD pazarında ısrar eden İHKİB’in hedefi bu yıl 700 milyon dolar ihracatı yakalamak
» Bayraklı’da Taekwondo şöleni


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 19.08.2019
  Ticaret 17.08.2019
  Ticaret 16.08.2019
  Ticaret 15.08.2019
  Ticaret 10.08.2019
  Ticaret 09.08.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni