• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Astro Dijital, İzmir’den dünyaya kurumsal çözümler sunuyor

02 Ağustos 2021 Pazartesi 13:00
12
14
16
18

Astro Dijital, İzmir’den dünyaya kurumsal çözümler sunuyor


           HABER MERKEZİ      
     İzmirli merkezli Astro Dijital, Türkiye’de ve yurtdışında Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde dijital tanıtım, pazarlama, sosyal medya yönetimi ve web sitesi tasarımları konusunda kurumsal çözümler üretiyor.
     Genç ve dinamik bir ekiple çalıştıklarını söyleyen Astro Dijital’in kurucusu Emre Acar, farklı ve yenilikçi bir yaklaşımla ağırlıklı olarak web ve sosyal medya mecralarında çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
     Yazılım tarafında da güçlü bir ekiple çözümler ürettiklerini vurgulayan Acar, yeni bir yazılım altyapısı kurduklarını; birkaç gün içinde istenen özellikteki web sitesi sayfasının hazırlanıp kullanılabilecek hale getiren bir proje geliştirdiklerini de kaydetti.

YATIRIMLARLA GÜÇLENİYORUZ
    Emre Acar, şunları söyledi: “Astro Dijital olarak çalışma ekibini kurarken deneyim aramadık ve kendimiz yetiştirdik.  Böylelikle sürekli olarak günceli yakalayabiliyoruz. Türkiye’de ve dünyada güçlü firmalara hizmet veriyoruz. Web tasarım ve yazılım tarafında daha da güçlenmek üzere yatırım yapma kararı aldık. Yeni ofisler kurarak bu alandaki yetkinliklerimizi güçlendireceğiz. Çok genç bir ekibiz. Yaş ortalamamız 25. Herkes kendini geliştirip daha iyi hale getirmek için istekli bir şekilde çalışıyor. Sürekli olarak Google sertifikalarını ve diğer güncel gelişmeleri takip ediyoruz. Böylece bilgilerimizi de hep taze tutabiliyoruz. Müşteri tarafında ise iletişime özel önem veriyoruz. Her müşteriyle ilk günkü gibi aktif ve heyecanlı şekilde ilgileniyoruz. Böylelikle sorunlara hızlı ve kolay şekilde çözümler üretebiliyoruz. Bu nedenle tercih ediliyoruz ve müşterilerimiz de bizi refere ediyor. İstanbulda bir tanıtım ofisi kurma planımız var. Yazılım tarafında ise kadromuzu güçlendirdik. Yeni bir yazılım ofisi kurma aşamasındayız.  Yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz. Birkaç gün içinde istenen özellikteki web sitesi sayfasının hazırlanıp kullanılabilecek hale getiren bir yazılımı tamamlamak üzereyiz. Böylelikle müşterilerimiz kendi ihtiyaçlarına daha rahat cevap bulacak ve fonksiyonel özelliklere sahip bir web sayfasına daha hızlı ve kolay ulaşabilecek”
     Küçük yaşlardan beri bilgisayar ve dijital dünya konusuna büyük bir ilgisi olduğunu da dile getiren Emre Acar, Astro Dijital olarak Web Sitesi, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi, SEO ve Yazılım Çözümleri hizmeti verdiklerini sözlerine ekledi.

DOĞRU İÇERİĞİ DOĞRU HEDEF KİTLEYLE PAYLAŞIYORUZ
     Sosyal medya ve dijital mecraların gücünün herkes tarafından kabul edildiğini belirten Emre Acar, önemli olanın doğru içeriğin doğru hedef kitleyle buluşturulması olduğunu vurguladı.
    Sosyal medya ve dijital pazarlamanın artık bir ihtiyaç haline geldiğini Acar, “Sosyal medyanın gücünü bilmeyen kalmadı, bazen bir insanın kolay bir şekilde ünlü olduğunu görüyoruz. Bir ürünün satışı bir markanın yükselişi sosyal medyaya da bir hayli bağlı. Bizimle çalışan markalar sosyal medya reklamları vererek hedefledikleri kitleye direkt ulaşım sağlıyor ve müşteri ile görüşme fırsatı buluyor. Eğer bir reklam doğru kişiye ulaşıyorsa reklamdır. Yoksa tamamen gereksiz bir harcamaya dönüşebilir. Reklam ve Sosyal medya artık hatayı affetmiyor firmaların doğru marka seçimi çok önemli. Biz çoğunlukla web siteleri, web tabanlı yazılımlar ürettiğimiz için Google’ın ve Diğer reklam mecralarının nasıl bir web sitesi nasıl bir arayüz istediğini iyi biliyor ve iyi kodluyoruz” diye konuştu.


+ Benzer Haberler
» Aktif vak’a sayısı yükselmeye devam ediyor
» Çimentoda kota müteahhitlerin eylemini nötrledi
» Ağustos’ta 95 bin 896 taşıt trafiğe kayıt oldu
» DİŞSİAD’dan Almanya’ya ihracat çıkarması
» “Sahte ilaç ithal edenlerin peşini bırakmayacağız”
» “Yeşil ekonomide kilit nokta maliyetin belirlenmesi”
» İzmir’de gevrek ve boyoza zam
» Tüketici Güven Endeksi Eylül’de %1,8 arttı
» Karayolları Genel Müdürlüğü 5 adet saha aydınlatma kulesi satın alacak
» Otomotiv sektöründe cobot kullanımı giderek artacak


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 23.09.2021
  Ticaret 22.09.2021
  Ticaret 21.09.2021
  Ticaret 20.09.2021
  Ticaret 18.09.2021
  Ticaret 17.09.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni