• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Altaş Jeneratör’de büyük dönüşüm

29 Kasım 2018 Perşembe 16:00
12
14
16
18

Altaş Jeneratör’de büyük dönüşüm

           HABER MERKEZİ     
     1988 yılından beri jeneratör sektöründe faaliyet gösteren Altaş Jeneratör, son bir yılda rekor bir büyümeye imza attı. Bugün dünya genelinde 35 ülkeye ihracat yapan firma, devler ligine girerken bu dönüşüm yolculuğunda kendisini de baştan aşağı yenilemeye devam ediyor. Bu yeni dönemde, “Run for more” vizyonuyla hareket eden Altaş Jeneratör’ün, marka kimliği, web sitesi ve logosu da markanın dinamizmini ve tutkuyla daha fazlası için çalışma azmini yansıtacak şekilde yeniden tasarlandı.

     Son bir yıldır yaptığı atılımlarla global anlamda hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan Altaş Jeneratör, yaşadığı hızlı dönüşümü yenilenen kurumsal yüzüyle de destekliyor. 2018 yılında, ürün ve hizmet çeşitliliğinden müşteri deneyimini iyileştirme yönünde atılan adımlara, yeni ihracat noktalarına kadar birçok yeniliği 2018 yılında hayata geçiren Altaş Jeneratör, yenilenen marka kimliği ile de daha fazlasını sunma azmini ve kararlılığını yansıtıyor.

     Web sitesi, logosu ve marka kimliği ile 360 derece değişim yaşayan Altaş Jeneratör, hala gelişmekte olan yapısı ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.
     Altaş Jenaratör’ün yenilenen logosunda, şirket adının ilk harfi olan “A” harfinin etrafında dönüş yapan ve bu dönüş ile enerji dönüşümünü, yeniliği ve gelişimi temsil eden bir ok bulunuyor. Bu okun harf ile bütünleşik bir yapıda ve kesintisiz olması ise ‘kesintisiz enerji’yi ifade ediyor.

    Markanın bu dönüşüm dönemindeki vizyonuna yönelik geliştirilen ‘‘Run for more’’ söylemi ise, Altaş Jeneratör’ün değişen ve dijitalleşen dünya koşullarında müşterilerinin beklentilerinin ötesine geçerek proaktif bir yaklaşımla daha fazlasına ulaşma arzusunu, artan heyecanı ve tutkusuyla daha fazlası için çalışma azmini yansıtıyor. Altaş bu sloganla ayrıca katma değer yaratabilmek adına tüm insanlığa inovatif bir anlayışla daha fazlası için birlikte yol alma çağrısı yapıyor.

Ekonominin atar damarı “Kesintisiz Enerji” ve daha fazlası için…
     Değişen ve dijitalleşen dünya koşullarında enerji kesintisi, şirket faaliyetlerine ve ülke ekonomisine büyük bir darbe oluştururken özellikle sağlık, finans, telekomünikasyon, gıda gibi sektörlerde enerjinin sürekliliği daha da önemli hale geliyor. Kesintisiz enerji ve kesintisiz üretimi, ekonominin atar damarları olarak gören Altaş Jeneratör, 35 farklı ülkede 76 farklı firma ile Balkanlar, Ortadoğu, Rusya, Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere dünya genelinde birçok pazara kesintisiz enerji ulaştırıyor.

     Altaş Jeneratör, üretimin ve yaşam konforunun devamını sağlamak amacıyla daima daha fazlası için çalışıyor.  Yenilenen vizyonu ve yeni kimliğiyle hali hazırda jeneratör sektörüne yeni bir soluk getiren marka, sektörü dönüştürecek atılımlara hazırlanıyor.

 


+ Benzer Haberler
» “Pamukta fazla ithalat fiyatları geriletir”
» Pekcan: Kapıkule’de Tır kuyruklarını azaltacak 2 ilave peron devreye girdi
» “Greve mücadeleye değil çifte standarda karşıyım”
» TAEK, Akkuyu NGS ikinci ünitesi için sınırlı çalışma izni verdi
» Türk su ürünleri ve hayvansal mamulleri Ortadoğu sofralarını süsleyecek
» Kasım ayı maden ihracatı 399,1 milyon dolar
» Palandöken, “KDV ve ÖTV indirimi 3 ay daha uzatılmalı”
» Ressam Resul Aytemür’ün Resim Sergisi Selçuk Yaşar Sanat Galerisi’nde açıldı
» Oyun geliştirme maratonu İzmir’e geliyor
» EGİAD’ın açılımı Ege Genç İş İnsanları olarak değiştiriliyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 15.12.2018
  Ticaret 14.12.2018
  Ticaret 13.12.2018
  Ticaret 12.12.2018
  Ticaret 11.12.2018
  Ticaret 10.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni