• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

102.5 Radyo Trafik İzmir yayında

28 Kasım 2018 Çarşamba 16:00
12
14
16
18

102.5 Radyo Trafik İzmir yayında

           SELDA AK     
     Saran Group bünyesinde yayın hayatına devam eden ve grubun 6. Radyosu olan Radyo Trafik İzmir’de yayın hayatına başladı. Radyo Trafik’in İzmir lansmanı Mövenpick Otel’de yapılan basın toplantısıyla gerçekleşti. 
     İstanbul, Ankara ve Marmara Bölgesi’nin ardından İzmir’deki sürücülerle buluşacak olan Radyo Trafik, trafik kültürünün gelişmiş ülkeler seviyesine yükselmesine katkıda bulunmak ve dinleyenlerine zaman kazandırmak amacıyla yayınlarını sürdürüyor. Radyo kanalı, kentte 102.5 frekansında yayın yapacak ve fiilen de Bornova’da bulunacak.

“İzmir’de olduğumuz için mutluyuz”
     Radyo Trafik’i sadece ticari kaygılarla değil sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini ifade eden Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, “Radyo Trafik bizim gurur kaynağımız; aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak gördüğümüz bir markamız. Bana göre Türkiye’nin en faydalı radyosu. İnsanlara zaman kazandırıyor ve yeri geliyor hayat kurtarıyor. Bu marka ile sadece radyo yayıncılığı yapmıyoruz. Güvenli trafik konusunda sürücüleri, halkı, ama özellikle de çocuklarımızı bilinçlendirdiğimiz işlere imza atıyoruz. Daha etkili olabilmek, daha çok insana ulaşabilmek için arkadaşlarım canla başla çalışıyor. Bu misyonla şimdi de güzel İzmir’de olduğumuz için mutluyuz” şeklinde konuştu.

“Büyümeye devam edeceğiz”
     Radyo Trafik Genel Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan da toplantıda yaptığı konuşmada, “Radyo Trafik kurulduğu günden bu yana hem radyo yayıncılığı ile hem gönüllü muhabirleri ile her gittiğimiz ilde ve bölgede başarılı ve etkili oldu. Biz bu radyoda sadece yol bilgisi verip dinleyenlerimizin hayat kalitesini artırmayı hedeflemiyoruz. Aynı zamanda sorumlu trafik, güvenli sürüş, toplumdaki trafik bilinci gibi konularda birikim ve bilgilerimizi her ortamda paylaşıyoruz. Bunu yaparken de radyoculuğumuzu, Saran Group’un bize verdiği imkanları, hem de toplumda gördüğümüz desteği kullanıyoruz. Bizim için İstanbul, Ankara ve Marmara’dan sonra İzmir doğal bir seçim oldu. Bundan sonra da büyümeye devam edeceğimizi özellikle belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.                                                                                                                              

İzmir’in yeni sesi 102.5 frekansında
     İzmirlilerin “Şehrin Sesini” duyacakları 102.5 Radyo Trafik İzmir’de anlık ve ayrıntılı yol durumu, şehirden haberler, etkinlikler, konusunda uzman konuklar ile eğitici ve öğretici programlara yer verecek. Radyo Trafik İzmir’e kulak verenler başta trafik bilgisi olmak üzere o an şehirde olan biten her şeyden haberdar olabilecekler.
     Türkiye’nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, sürücülerin gündelik hayatına ilişkin önemli bilgileri zamanında ve tarafsız bir şekilde aralıksız aktarıyor. Bilgileri, “yaşayan ve üretenden” doğrudan “kullanan ve faydalanana” aktaran Radyo Trafik, demokrasinin özüne uygun ve yüksek nitelikli yayın anlayışını benimsiyor. Radyo Trafik, ayrıca 2015’te çıkardığı mobil uygulaması ile Türkiye genelinde yüzbinlerce araç ve gönüllü muhabirden gelen veriler ile oluşturulan anlık ve ayrıntılı yoğunluk haritası veriyor. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan Radyo Trafik aplikasyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 


+ Benzer Haberler
» TZOB sahada çiftiyle buluşuyor
» İran ile ticaret zor ama imkansız değil
» Palandöken, “TESK Kart 2 milyon esnaf ve ailesine ulaşacak”
» Yılın en iyi Ar-Ge projesi Norm’un
» Konsolosların tercihi Küçük Kulüp oldu
» SUV’un lideri NISSAN’da yılın son fırsatları
» İzmir’de dijital zirve
» Poşet düzenlemesi Resmi Gazete’de yayınlandı
» Amadeus 2019’u Start Up yılı ilan etti
» Burgan Bank’tan Dijital Mevduat Hesabı ile yeni dönem


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 10.12.2018
  Ticaret 08.12.2018
  Ticaret 07.12.2018
  Ticaret 06.12.2018
  Ticaret 05.12.2018
  Ticaret 04.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni